طرز تهیه بیش از 30 انواع پلو و چلو مجلسی برای مهمانی و نذری و عروسی و ... | مجله کوروش
خانه » آشپزی » طرز تهیه انواع پلو و چلو مجلسی برای مهمانی

طرز تهیه انواع پلو و چلو مجلسی برای مهمانی

  • منتشر شده در ۲۳-۰۴-۰۰
  • 422 بازدید
  • بدون دیدگاه

  • مدت زمان تقریبی مطالعه : 18 دقیقه
طرز تهیه انواع پلو مهمانی

درست کردن انواع پلو مجلسی در مهمانی ها و دورهمی ها یکی از جذاب ترین وعده های غذایی است که می توان تهیه کرد. انواع پلو مهمانی با گوشت، مرغ و سبزیجات که هر کدام عطر و طعم متفاوتی دارند. از طرف دیگر قرار دادن انواع پلوی مجلسی جلوه فوق العاده زیبایی به میزهای غذای شما می بخشد. در این مقاله از مجله کوروش می توانید با طرز تهیه انواع پلو مجلسی برای مهمانی آشنا شوید.

 

 

فروش اینترنتی افق کوروش

۱- طرز تهیه مانی پلو

 

طرز تهیه مانی پلو

 

مانی پلو یک پلو مخلوط مجلسی خوشمزه است که می توانید آن را برای وعده شام و ناهار تهیه کنید. اصالت این غذا به منطقه دامغان در سمنان باز می گردد. شما می توانید این غذا را با گوشت تکه ای، مرغ  و گوشت قلقلی تهیه کنید. برای درست کردن این غذا باید از برنج، رشته پلویی، در کنار خلال، مرغ، گوشت و زعفران استفاده کنید. طرز تهیه یکی از انواع محبوب پلو مجلسی برای مهمانی را در لینک زیر بخوانید.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه مانی پلو «

 

 

۲- طرز تهیه میگو پلو

 

طرز تهیه میگو پلو

 

میگو پلو یکی از انواع پلو مجلسی برای مهمانی است که به جای گوشت و مرغ از میگو استفاده کرد. این غذا یک پلو مخلوط جذاب جنوبی است که برای درست کردن آن از سبزیجات معطر در کنار میگو و ادویه های خاص استفاده می شود. ترکیبی از عطرهای مختلف که موجب می شود میگو پلو طعم فوق العاده ای داشته باشد.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه میگو پلو «

 

 

۳- طرز تهیه کباب لا پلو مجلسی

 

طرز تهیه کباب لا پلو مجلسی

 

کباب لا پلو یکی از انواع پلو مخلوط مجلسی برای مهمانی است که نه تنها ظاهر جذابی دارد، بلکه به دلیل لایه لایه بودن برنج طعم فوق العاده لذیذ و خوشمزه ای دارد. برای درست کردن این غذای خوشمزه باید گوشت و مرغ را داخل برنج قرار دهید و با ترکیبی از زعفران، پیاز، گوجه فرنگی، پودر زیره و سماق به آن عطر و طعم ببخشید.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه کباب لا پلو «

 

 

۴- طرز تهیه شیرین پلو مجلسی

 

طرز تهیه شیرین پلو مجلسی

 

شیرین پلو مجلسی یک غذای فوق العاده لذیذ است که با استفاده از فیله مرغ، گوشت قلقلی، زعفران و ترکیبی از خلال پسته و بادام تهیه می شود. ظاهر این غذا درست شبیه به مرصع پلو پر از رنگ و طعم است. بهتر است این غذا را برای پذیرایی از مهمان ها درست کنید و از عطر و طعم جذاب این غذا لذت ببرید.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه شیرین پلو مجلسی «

 

 

۵- طرز تهیه آلبالو پلو مجلسی از انواع پلو برای مهمانی

 

طرز تهیه آلبالو پلو مجلسی

 

رنگ فوق العاده زیبا و طعم متفاوت آلبالو پلو با هیچ غذایی قابل مقایسه نیست. معمولاً برای درست کردن این نوع از انواع پلو مهمانی به جای گوشت چرخ کرده از گوشت قلقلی استفاده می شود. اما شما می توانید از مرغ ریش شده نیز برای درست کردن این غذا استفاده کنید. این کار موجب می شود تا ظاهر برنج شما به طرز شگفت انگیزی جذاب شود. بهتر است این غذای خوشمزه را در روزهای گرم تابستانی درست کنید و از طعم آن لذت ببرید.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه آلبالو پلو مجلسی «

 

 

۶- طرز تهیه مرصع پلو مجلسی

 

طرز تهیه مرصع پلو مجلسی

 

مرصع پلو یکی از خوشمزه ترین غذاهای ایرانی است. این غذای مجلسی ظاهر فوق العاده زیبایی دارد و برای تهیه آن می توان از انواع مغزها در کنار غذا استفاده نمود. شما می توانید مرصع پلو را هم با گوشت و هم با مرغ تهیه کنید. این غذا یکی از بهترین انواع پلو مهمانی ایرانی است که پیشنهاد می شود حتماً آن را امتحان کنید.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه مرصع پلو «

 

 

۷- طرز تهیه انار پلو با مرغ

 

طرز تهیه انار پلو مجلسی

 

انار پلو یک غذای منحصر به فرد متعلق به شیراز و قزوین است که خیلی از افراد طعم آن را نچشیده اند. از طرف دیگر این غذا یکی از معروف ترین غذاهای افغانستان نیز محسوب می شود. ترکیب دانه های انار در کنار سبزیجات، مرغ و خلال پسته طعم و جلوه بی نظیری به این غذا می بخشد. طرز تهیه این پلو مجلسی برای مهمانی را در لینک زیر بخوانید.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه انار پلو مجلسی «

 

 

۸- طرز تهیه رشته پلو ساده و مجلسی

 

طرز تهیه رشته پلو ساده و مجلسی

 

رشته پلو یکی از انواع پلو ساده و خوشمزه است که می توانید آن را در کنار مرغ و گوشت سرو کنید. این غذای سنتی معمولاً به روش های مختلفی تهیه می شود و شما می توانید آن را به شیوه های مختلفی طبخ کنید. به طور معمول برای درست کردن این غذا از برنج، رشته پلویی، سینه مرغ، زعفران، پیاز داغ، کشمش پلویی و مقداری ادویه و طعم دهنده استفاده می شود.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه رشته پلو «

 

 

۹- طرز تهیه زرشک پلو با مرغ مجلسی

 

طرز تهیه زرشک پلو با مرغ مجلسی

 

شاید اولین و محبوب ترین غذای مجلسی ما ایرانی ها همین زرشک پلو با مرغ مجلسی باشد. غذایی که هم در مهمانی ها و هم به عنوان نذری تهیه می شود و کمتر کسی است که با طعم این غذای لذیذ نا آشنا باشد. برای درست کردن این غذا معمولاً از برنج زعفرانی، زرشک و مرغ پخته شده یا سرخ شده استفاده می شود. می توانید از مقداری خلال پسته نیز برای تزئین این غذا استفاده کنید.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه زرشک پلو با مرغ «

 

 

۱۰- طرز تهیه ته انداز مرغ زعفرانی مجلسی

 

طرز تهیه ته انداز مرغ زعفرانی مجلسی

 

ته انداز مرغ یکی دیگر از انواع پلو مهمانی و مجلسی است که طرز تهیه آن بسیار ساده است. برای تهیه این پلو مجلسی برای مهمانی و دورهمی خوشمزه شما به چند تکه مرغ، زعفران دم کرده، پیاز، برنج و کمی ادویه نیاز دارید. پیشنهاد می شود این غذای ساده و خوشمزه ایرانی را امتحان کنید و از مزه آن در کنار سایر اعضای خانواده لذت ببرید.

حتما بخوانید  3 طرز تهیه ماهی کولی به روش سوخاری، کبابی و ساندویچی

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه مرغ زعفرانی مجلسی «

 

 

۱۱- طرز تهیه مگشت پلو

 

طرز تهیه مگشت پلو

 

مگشت پل درواقع یکی از انواع پلو مجلسی است که ریشه آن به جنوب کشور باز می گردد. این غذا ترکیبی از ادویه ها، سبزی های معطر است که طعم فوق العاده ای دارد. معمولاً این غذا در کنار تن ماهی سرو می شود و جنوبی ها نیز معمولاً آن را در کنار ماهی قباد میل می کنند. پیشنهاد می شود حتماً این غذا را درست کنید و از طعم آن شگفت زده شوید.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه مگشت پلو «

 

 

۱۲- طرز تهیه پلو مجلسی چکدرمه

 

طرز تهیه چکدرمه

 

چکدرمه یک غذای ترکمنی بی نظیر است که قدمتی هزار ساله دارد. ترکمن ها این غذا را در قابلمه های بزرگ درست می کنند. این غذا در ظاهر بسیار شبیه به استانبولی است اما به شیوه متفاوتی طبخ و تهیه می شود. برای این که از طعم این غذا بیشتر لذت ببرید بهتر است آن را در کنار دوغ محلی و سالاد شیرازی و ترشی میل کنید.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه پلو ترکمنی چکدرمه «

 

 

۱۳- طرز تهیه کلم پلو

 

طرز تهیه کلم پلو

 

کلم پلو یکی از پلو مخلوط های خوشمزه و مجلسی است که معمولاً در هر شهر از ایران به شیوه متفاوتی طبخ می شود. برای درست کردن این غذا معمولاً کلم سفید خرد شده با مقداری سبزیجات مختلف و گوشت قلقلی ترکیب می شود.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه  کلم پلو مجلسی «

 

 

۱۴- طرز تهیه مقلوبه پلو مجلسی

 

طرز تهیه مقلوبه پلو مجلسی

 

مقلوبه پلو یک غذای متفاوت و خوشمزه است که برای درست کردن آن از ترکیب مرغ، بادمجان، گل کلم و سیب زمینی استفاده می شود. این غذا طعم بسیار خوشمزه ای دارد و یک غذای اصیل ترکی و عربی محسوب می شود. اگر دوست دارید در مهمانی ها یک غذاهای متفاوت سرو کنید، پیشنهاد می شود حتماً این غذا را امتحان کنید.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه  مقلوبه پلو مجلسی «

 

 

۱۵- طرز تهیه ساطری پلو خراسانی

 

طرز تهیه ساطری پلو خراسانی

 

ساطری پلو یکی از انواع پلو مجلسی ساده و خوشمزه است. برای درست کردن این غذا می توانید از مرغ یا گوشت قلقلی استفاده کنید. سپس غذا را با کشمش پلویی و مقداری هویج تزئین نمایید.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه ساطری پلو «

 

 

۱۶- طرز تهیه کله پاچه پلو از انواع پلوهای شیرازی

 

طرز تهیه کله پاچه پلو

 

طرز تهیه یکی از انواع پلو مجلسی برای مهمانی شاید کمی عجیب به نظر برسد. اما کله پاچه پلو یکی از بهترین غذاها برای علاقه مندان به غذاهای سنتی و افرادی است که عاشق طعم کله پاچه هستند. این غذای شیرازی و جنوبی از ترکیب کله پاچه با آلو بخارا، برگه زرد آلو، سیر و انواع ادویه های معطر تهیه می شود. اگر مهمان های شما از خوردن کله پاچه لذت می برند، مطمئن باشید با دیدن این غذای جذاب شگفت زده خواهند شد و عاشق طعم این غذا خواهند شد.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه کله پاچه پلو «

 

 

۱۷- پرده پلو خوشمزه و مجلسی

 

طرز تهیه پرده پلو خوشمزه و مجلسی

 

پرده پلو یک غذای اصیل ترکیه ای است که در ترکیه به آن سیرت گفته می شود. ظاهر و طعم این پلو مجلسی با تمام پلوهایی که تا به حال امتحان کرده اید، کمی متفاوت است. برای تهیه این غذا باید برنج را در یک لایه خمیر مخصوص قرار دهید. سپس روی خمیر را با بادام و کشمش تزئین کنید و برنج طعم دار شده و خوشمزه را داخل این خمیر قرار دهید.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه پرده پلو «

 

 

۱۸- طرز تهیه ارده پلو

 

طرز تهیه ارده پلو

 

ارده پلو یا آش ارده خوزستان یکی از مقوی ترین و ساده ترین انواع پلو مجلسی است. برای درست کردن این برنج متفاوت باید برنج را با ماش، ارده و مقداری نمک ترکیب کنید. تهیه این غذا بسیار ساده است اما بسیار پر انرژی و لذیذ است. خوزستانی ها معمولا در فصل تابستانی و روزهای بارانی این غذا را طبخ می کنند.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه ارده پلو «

 

 

۱۹- طرز تهیه سیب پلو کرمانشاهی

 

طرز تهیه سیب پلو کرمانشاهی

 

سیب پلو یکی از خوشمزه ترین انواع غذای اصلی در کرمانشاه است. درست کردن این غذا بسیار ساده است و معمولاً می توانید برای تهیه آن از گوشت یا مرغ استفاده کنید. حتی گاهی برخی افراد این پلو مجلسی را با متن ماهی نیز سرو می کنند. استفاده از شوید خشک، پیاز داغ و سیب زمینی در این غذا طعم بی نظیری به آن می بخشد.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه سیب پلو «

 

 

۲۰- طرز تهیه مجبوس با مرغ

 

طرز تهیه مجبوس با مرغ

 

مجبوس یک پلو مجلسی عربی است که محبوبیت فوق العاده ای در میان مردم حاشیه خلیج فارس دارد. این انواع پلو ملل توسط خوزستانی ها و مردم جنوب کشور نیز تهیه می شود و به آن هواری گفته می شود. شما می توانید این غذا را هم با مرغ و هم گوشت تکه ای یا ماهی و میگو تهیه کنید.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه مجبوس با مرغ «

 

 

۲۱- طرز تهیه قنبر پلو شیرازی مجلسی

 

طرز تهیه قنبر پلو شیرازی مجلسی

 

قنبر پلو یکی از انواع پلوهای مجلسی شیرازی است که معمولاً در شیراز به عنوان یک غذای مجلسی و نذری و مهمانی طبخ می شود. برای تهیه این غذا می توان هم از گوشت قلقلی و هم مرغ استفاده نمود. برای تهیه این غذا شما به مقداری برنج، گوشت چرخ کرده، پیاز، آرد نخودچی، رب انار، گردو و زعفران نیاز دارید.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه قنبر پلو «

 

 

۲۲- طرز تهیه قیمه شاه عباسی از انواع پلو مخلوط مهمانی مجلسی

 

طرز تهیه قیمه شاه عباسی

 

قیمه شاه عباسی یا قیمه لا پلو یکی از انواع پلو مهمانی است که ظاهر آن شبیه به قیمه نثار قزوینی است. این غذای مجلسی و خوشمزه با گوشت تکه ای، رب گوجه فرنگی، زعفران و زرشک تهیه می شود و طعم بی نظیری دارد.

حتما بخوانید  طرز تهیه کلم پلو مرحله به مرحله به 2 روش تهرانی و شیرازی

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه قیمه شاه عباسی «

 

 

۲۳- باقالی پلو با ماهیچه از پلوهای محبوب مجلسی ایرانی

 

طرز تهیه باقالی پلو با ماهیچه

 

باقالی پلو یکی از اصیل ترین غذاهای ایرانی است که از دوران صفویه به عنوان یک غذای شاهانه طبخ می شد. این غذا معمولاً در کنار ماهیچه سرو می شود، اما شما می توانید آن را در کنار مرغ سرخ شده نیز میل کنید. باقالی پلو با ماهیچه مجلسی و رستورانی معمولا با گوشت گوسفند طبخ می شود. اگر فوت و فن های طرز تهیه باقالی پلو را بلد باشید از طعم لذیذ آن سیر نمی شوید. عنصر اصلی این غذا طبعا ماهیچه است اما اگر سری به رستوران مشهور پسران کریم در مشهد زده باشید در آن جا ماهیچه با دورچین پیاز داغ کاراملی و چلو سرو می شود.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه باقالی پلو با ماهیچه مجلسی «

 

 

۲۴- طرز تهیه سبزی پلو با ماهی

 

طرز تهیه سبزی پلو با ماهی

 

سبزی پلو با ماهی از قدیمی ترین غذاهای ایرانی به خصوص در شب چهارشنبه سوری و شب سال تحویل است است که البته در مهمانی ها و مجالس هم سرو می شود. این غذاها معمولاً در کنار ماهی حلوا سیاه و حلوا سفید تهیه می شود و مزه بی نظیری دارد. شما می توانید این غذا را در کنار هر نوع ماهی که دوست دارید تهیه کنید.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه سبزی پلو با ماهی مجلسی «

 

 

۲۵- قیمه نثار مجلسی یکی از انواع پلو مجلسی مهمانی

 

قیمه نثار مجلسی

 

قیمه نثار از محبوب ترین غذاهای ایرانی است که ریشه آن به قزوین باز می گردد. این غذا طعم فوق العاده خوشمزه و ظاهر رنگارنگی دارد و یکی از بهترین گزینه های برای مهمانی و دورهمی ها محسوب می شود. طرز تهیه قیمه نثار با لپه و قیمه نثار یزدی هم مرسوم است. اضافه کردن خلال نارنج هم به قیمه نثار سلیقه ای است.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه قیمه نثار رستورانی و مجلسی «

 

 

۲۶- طرز تهیه قابلی پلو افغانی

 

طرز تهیه قابلی پلو

 

قابلی پلو یا کابلی پلو یک غذای اصیل افغانستانی است که در شهرهای خراسان نیز طبخ می شود. این غذا از ترکیب گوشت گوسفندی، هویج، پیاز، کشمش، ادویه مخلوط و خلال پسته و بادام تهیه می شود. طرز تهیه قابلی پلو ازبکی، قابلی پلو تبریزی و قابلی پلو بجنوردی مشهور هستند.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه و نکات مهم قابلی پلوی مجلسی افغانی «

 

 

۲۷- طرز تهیه برنج زعفرانی مجلسی

 

طرز تهیه برنج زعفرانی مجلسی

 

برنج زعفرانی مجلسی در اکثر مهمانی های ما ایرانی ها طبخ می شود. شما می توانید این برنج خوش آب و رنگ را در کنار هر غذایی که دوست دارید، سرو کنید. طرز تهیه این غذا به ۲ روش کته و آبکش نیز بسیار ساده است؛ تنها باید آن را با دقت تهیه کنید و فوت و فن های آن را بدانید. برنج زعفرانی چلویی را با انواع کباب، خورش، خوراک و … می توانید سرو کنید.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه برنج زعفرانی مجلسی «

 

 

۲۸- طرز تهیه ته چین مرغ

 

طرز تهیه ته چین مرغ

 

ته چین مرغ یکی دیگر از محبوب ترین پلوهای مخلوط با مرغ یا گوشت در میان غذاهای ایرانی است. درست کردن این غذا بسیار ساده است و طعم آن به طرز شگفت انگیزی لذیذ است. علاوه بر این تهچین گرمساری هم از جمله مشهورترین غذاهای استان سمنان و البته از جمله مشهورترین نذری‌های ماه محرم به خصوص در شهر گرمسار است. به جز این ایام اگر گذرتان به گرمسار افتاد هم غذای اصلی و پیشنهاد سرآشپز در منوی بهترین رستوران‌ها در اغلب موارد همین ته‌چین گرمساری است. طرز تهیه تهچین گرمساری با گوشت برای نذری محرم یا به عنوان یک وعده غذای مجلسی برای مهمانی به علاوه ترکیب ادویه مخصوص تهچین گرمساری را هم در لینک زیر بخوانید.

 

 

طرز تهیه تهچین گرمساری

 

طرز تهیه ته چین مرغ 

 

طرز تهیه تهچین مرغ و اسفناج

 

 

۲۹- طرز تهیه ته چین گوشت و بادمجان مجلسی از انواع پلو مجلسی

 

طرز تهیه ته چین گوشت و بادمجان مجلسی

 

ته چین از آن دسته غذاهایی است که می توانید آن را به روش های متفاوتی طبخ کنید. برای درست کردن تهچین گوشت و بادمجان رستورانی باید از ترکیب گوشت گوسفندی، پیاز، زعفران، ماست، بادمجان، زرشک، خلال بادام و پسته در کنار ادویه های معطر استفاده کنید.

 

 

بیشتر بخوانید » طرز تهیه رستورانی ته چین گوشت و بادمجان «

 

 

۳۰- طرز تهیه شکر پلو شیرازی

 

اگر اهل استان فارس یا شهرهای جنوبی کشور باشید، حتما اسم شکر پلو را شنیده اید یا تجربه خوردن آن را دارید. شکر پلو یکی از غذاهای مشهور و محبوب استان فارسی ها به ویژه شیرازی هاست. معمولا هم در ماه های محرم و صفر به عنوان نذری یا در مهمانی ها و مجالس به عنوان یک غذای مجلسی سرو می شود. شکر پلو نذری را معمولا با قیمه سرو می کنند و شکر پلو مهمانی را با مرغ. طرز تهیه شکر پلو شیرازی به همراه همه فوت و فن های پخت آن را بخوانید.

 

 

طرز تهیه شکر پلو زعفرانی

 

 

جمع بندی نهایی

 

درست کردن انواع پلو با مرغ مجلسی یا گوشت و ماهی در مهمانی ها سفره شما را رنگین تر و زیباتر می کند. تنوع انواع پلو مهمانی موجب شده که شما با هر نوع سلیقه و مواد اولیه ای بتوانید به راحتی یک غذای خوشمزه و لذیذ را فراهم کنید و از مهمان های خود پذیرایی نمایید.

 

 

به نظر شما این مطلب چطور بود؟

خیلی بد »»»»»»»»»»»»»» خیلی خوب

باشگاه مشتریان افق کوروش

دیدگاه‌ها

15 + سیزده =

همراه با افق کوروش

خرید اینترنتی افق کوروش

در مجله افق کوروش

طرز تهیه نان سوپ و سالاد ساده و کنجدی در انواع لوله‌‌ای، کاسه‌ای و حلقه‌ای

طرز تهیه نان سوپ و سالاد ساده و کنجدی در انواع لوله‌‌ای، کاسه‌ای و حلقه‌ای

انواع سوپ‌ کاسه‌ای و ساده و کنجدی جزو جدایی‌ناپذیر سوپ‌ها هستند؛ به‌خصوص هنگامی که بخواهید از سوپ به‌عنوان غذای اصلی استفاده کنید، نه پیش غذا. برای درست کردن نان سوپ در خانه کار بسیار آسانی پیش رو دارید. طرز تهیه نان سوپ ساده و کنجدی به شکل لوله‌ای، حلقه‌ای یا کاسه‌ای را در مجله کوروش بخوانید.
  • 1288 بازدید
  • انتشار: ۱۱-۰۹-۹۹
طرز تهیه نوشیدنی شیر عسل نسکافه‌ای در خانه؛ نوشیدنی برای آنفولانزا و آلودگی هوا

طرز تهیه نوشیدنی شیر عسل نسکافه‌ای در خانه؛ نوشیدنی برای آنفولانزا و آلودگی هوا

  شیر عسل یا شیر عسلی یک نوشیدنی مقوی و قدیمی در سرتاسر دنیاست که پایه اصلی آن عسل است. نوشیدنی شیر و عسل یا شیر عسلی را به روش‌های مختلف درست می‌کنند. شیرعسلی کاراملی، شیر عسل دارچین و شیر عسل با شیر خشک از جمله معروف‌ترین انواع طرز تهیه شیر عسلی که مثل نوشیدنی هات چاکلت جز نوشیدنی‌های گرم برای مهمانی و حتی یک صبحانه کامل و مفید هم محسوب می‌شوند. طرز تهیه نوشیدنی شیر عسلی نسکافه‌ای که طعمی بسیار بی‌نظیر دارد و یک نوشیدنی گرم مفید به خصوص برای روزهای سرد زمستانی برای درمان سرماخوردگی و آنفولانزا و روزهای ...
  • 3432 بازدید
  • انتشار: ۲۷-۰۹-۹۸
طرز تهیه چیزکیک لیمویی بدون ژلاتین با سس مخصوص در فر

طرز تهیه چیزکیک لیمویی بدون ژلاتین با سس مخصوص در فر

چیزکیک لیمویی یکی از لذیذترین انواع چیز کیک است که به دلیل ترکیب عطر جذاب لیمو با پنیر طعمی غیرقابل وصف دارد. یک چیز کیک با بافتی نرم که با برش‌های لیمو ترش تزئین شده و ظاهر جذاب و طعم دلچسب آن هر فردی را شیفته خود می‌کند. در این مقاله می‌‌توانید طرز تهیه چیزکیک لیمویی در فر و با سس مخصوص که یک چیزکیک آسان و خوشمزه با پایه بیسکویت است را از وب‌سایت tasteandtellblog در مجله کوروش بخوانید.
  • 673 بازدید
  • انتشار: ۰۷-۱۰-۹۹