جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر سال 99 | مجله کوروش
خانه » سبک زندگی » جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر سال ۹۹

جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر سال ۹۹

  • منتشر شده در ۱۱-۱۰-۹۹
  • 3317 بازدید
  • بدون دیدگاه

  • مدت زمان تقریبی مطالعه : 7 دقیقه
جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر سال 99

فرستادن تنها یک پیام سرشار از عشق و دوست داشتن در روز مادر و تشکر از او برای همه از خود گذشتگی‌هایی که تا به حال کرده، می‌تواند برای لحظه‌ای قلب مادرتان را مملو از شادی کند. روز مادر و روز زن سال ۹۹ چه تاریخی است؟ علاوه بر این در این مقاله از مجله کوروش می‌توانید جدیدترین پیامک روز مادر و روز زن را بخوانید و برای مادر، همسر، مادر شوهر، مادر زن و … بفرستید.

 

 

فروش اینترنتی افق کوروش

 

تاریخ دقیق روز مادر و روز زن چه زمانی است؟

 

جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر سال 99

 

روز مادر و روز زن در سال ۹۹ مصادف را روز چهارشنبه ۱۵ بهمن و ۲ فوریه ۲۰۲۱ است. روز مادر زادروز حضرت فاطمه زهرا (س) در ۲۰ جمادی الثانی است. در ادامه جدیدترین پیامک و متن ادبی به مناسب روز مادر و روز زن را بخوانید.

 

جدیدترین پیامک و متن زیبا به مناسبت روز مادر

 

*مادر یعنی در این دنیای بزرگ فرشته‌ای هست که روز و شب برایت دعا می‌کند و با تمام وجود دوستت دارد. روزت مبارک!

 

*مادرم از تو ممنونم که به من زندگی بخشیدی و عشق را برایم معنا کردی؛ روزت مبارک…

 

*دنیای من بدون خالیست، زیرا که تو برای من سرشار از معنای بودنی؛ روزت مبارک عزیزترینم.

 

*مادرم تو بهترین دوست، همدم و همراه من هستی… از تو ممنونم که همیشه وجودم را از عشق لبریز می‌کنی… روزت مبارک.

 

*مادرم…از تو ممنونم که عمرت را پای بزرگ شدن من گذاشتی و بی دریغ برای خوشحالی من هر کاری کردی… مرا ببخش که گاهی فراموش می‌کنم قدردان تو باشم. با تمام وجود دوستت دارم و این پیامک را برای تبریک روز مادر برایت میفرستم.

 

جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر سال 99

 

*تمام آنچه که هستم و دارم را مدیون مهربانی‌های توام، به اندازه تمام روزهای زندگیم دوستت دارم، روزت مبارک مادر عزیزم.

 

*فکر کردن به هیچ چیز بیشتر از این مرا خوشحال نمی‌کند که در دنیای به این بزرگی تو با تمام مهربانی‌هایت مادر من هستی! روزت مبارک مادرم.

 

جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر سال 99

 

*زمانی که احساس تنهای کردم، وقتی کسی در این دنیا نبود که حرف مرا بفهمد. هر زمان که از عشق زمین خوردم و از زندگی ناامید شدم، تنها تو بودی که آغوشت را برایم باز کردی و تنهایم نگذاشتی. مادرم تو را بیشتر از تمام داشته‌هایم در این دنیا دوست دارم.

 

*هیچ چیز در این دنیا شیرین‌تر از آن نیست که مرا همین طور که هستم و با همه اشتباهاتم دوست داری. تو بزرگ‌ترین حامی من برای بلندپروازی‌هایم هستی. به اندازه تمام آسمان‌ها دوست دارم مادر. روزت مبارک.

 

*وقتی که همه دنیا مرا رد کردند، تنها تو بودی که به من امید دادی، زمانی که هیچ تصوری از آینده نداشتم، قلبم را آرام کردی و همانند یک ستاره راه را به من نشان دادی. امروز هیچ جمله‌ای نمی‌تواند عشق و سپاس مرا نسبت به تو ابراز کند. فقط دوست دارم بدانی که تو تا همیشه بهترین مادر و بهترین دوستم هستی. عاشقانه دوستت دارم؛ روز مادر مبارک.

 

*مادرم تو مانند زمزمه بهار در قلب زمستانی… درست مثل خورشید در روز جهانم را روشن می‌کنی و همچون ماه در تیرگی شب، به زندگی من معنا می‌بخشی. روزت مبارک عزیزترینم.

 

جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر سال 99

 

*سال‌ها در گذر و عشق چنان می‌ماند… نغمه ساز زمان نام تو را می‌خواند… صد ساله شوم بعد تو اما تو بدان… یاد نگه و چشم تو، در جان و دلم می‌ماند… روزت مبارک مادر عزیزم.

 

*اگر برای داشتنت تمام ثانیه‌های زندگیم را شکر کنم، باز هم کم است؛ روزت مبارک مادر قشنگم.

 

*مادرم از تو ممنونم که مرا به دنیا آوردی تا در این دنیای بزرگ و پر از رمز و راز، حس بودن را تجربه کنم. این جهان تنها در کنار لذت داشتن تو برایم معنا دارد؛ دوستت دارم مادر عزیزم.

 

*مادرم زخم‌های من تنها با بوسه‌های تو آرام می‌شود و عشق تو مرا برای جنگ با این دنیای بی‌رحم، سرسخت می‌کند. روزت مبارک مادر خوبم.

 

*امروز روز توست، روزی برای سپاس از همه خوبی‌ها و فداکاری‌هایت… روزی برای اینکه باز هم تکرار کنم چقدر دوستت دارم و از تو برای بودنت ممنونم. روز مادر مبارک

 

*لبخند تو برای من معنای عشق است و صدای تو طنین زندگی را در قلبم جاری می‌کنم. از چشم‌هایت گذشت و مهربانی را می‌توان لمس کرد و حسی درون تو هر روز عشق را فریاد می‌زند. روزت مبارک فرشته زندگی من.

 

جدیدترین اس ام اس و پیامک و متن زیبا به مناسبت روز زن

 

جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر 1399

 

*عشق تو بیشتر از خورشید قلبم را روشن می‌کند و نور وجودت زندگیم را سرشار از معنا می‌سازد، روزت مبارک همسر مهربانم.

 

*همسر عزیزم، دوست داشتن تو برای من همانند نفس کشیدن است. احساسی فراتر از زندگی و مملو از حس آرامش… تو را با همه وجود و برای تمام زندگیم دوست دارم. روزت مبارک عزیزم.

 

*چشم‌هایم را می‌بندم و به زمانی فکر می‌کنم که در کنار تو پیر می‌شوم، زمانی که هر دو با صورتی چروکیده و موهای سفید روی صندلی کنار شومینه نشسته‌ایم و با عشقم به هم نگاه می‌کنیم… زمانی که بعد از سال‌ها زندگی باز هم از تمام وجودم فریاد می‌زنم دوستت دارم همسر عزیزم.

 

جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر 1399

 

*تو را به اندازه تک تک ستارگان آسمان دوست دارم و افسانه عاشقیت را تا انتهای دنیا به دوش خواهم کشید… روزت مبارک عزیزترینم.

 

*زن، تصویری پاک از هستی و نماد عشق در آفرینش است… عنصری از جنس روشنایی که وجودش سراسر فداکاریست… روز زن مبارک.

 

*تو را بیشتر از زمین و آسمان و فراتر از تمام قید و بندهای این دنیا دوست دارم و آرزویم برایت چنین است که خوشبخت‌ترین بنده خدا باشی. روزت مبارک همسرم.

 

به نظر شما این مطلب چطور بود؟

خیلی بد »»»»»»»»»»»»»» خیلی خوب

باشگاه مشتریان افق کوروش

دیدگاه‌ها

چهار + 6 =

همراه با افق کوروش

خرید اینترنتی افق کوروش

در مجله افق کوروش

طراحی دکوراسیون آپارتمان کوچک

نکات مهم در چیدمان مبلمان و طراحی دکوراسیون خانه های کوچک

چیدمان مبلمان و طراحی دکوراسیون خانه های کوچک نیاز به کمی ظرافت و دقت نظر بیشتری دارد. در طراحی دکوراسیون آپارتمان کوچک باید از فضاها به بهترین نحو استفاده کرد تا حس کوچکی و خفه‌گی به مخاطب القا نکند. اجازه ندهید تا ذهنیت کوچک بودن فضای خانه یا آپارتمان باعث شود تا فکر کنید که نمی‌توانید خانه خود را به خوبی تزیین کنید. تنها تفاوت در طراحی دکوراسیون خانه های کوچک دقت نظر در انتخاب وسایل است. مبلمان زیادی برای فضاهای کوچک طراحی شده‌اند. مبلمان هایی که هم خوش قیمت بوده و هم بسیار شیک هستند. در این مقاله از مجله ...
  • 368 بازدید
  • انتشار: ۲۱-۱۱-۹۹
معروف-ترین-میدان-جهان

معروف ترین میدان های جهان و تاریخچه و دلیل شهرت آنها

معروف ترین میدان های جهان موضوع جالبی برای مطالعه تاریخ ملت‌ها و مردم دنیا است. تقریباً هر شهر دارای میدان مشهوری است که به عنوان مکانی برای ملاقات اجتماعی و تجاری شناخته می‌شود. هر میدان در هر شهر جهان حتما یک هدف مهم دارد. اطراف این میدان ها معمولاً مغازه‌ها، رستوران‌ها و تالار شهر وجود دارد. در مرکز آنها معمولا یک بنای یادبود یا یک مجسمه قرار دارد. میدان هر شهر تاریخ انحصاری خود را داراست. در این مقاله مجله کوروش به معروف‌ترین میدان های جهان و تاریخچه و دلیل شهرت آنها می‌پردازیم.
  • 180 بازدید
  • انتشار: ۰۲-۱۱-۹۹
درباره زندگی، معرفی مشهورترین آثار و کتاب‌های داستایوفسکی در سالروز تولد او

درباره زندگی، معرفی مشهورترین آثار و کتاب‌های داستایوفسکی در سالروز تولد او

11 نوامبر، صد و نود و نهمین سالروز تولد «فئودور داستایوفسکی»، نویسنده مشهور روسی است. از داستایوفسکی، به‌عنوان پدر روان‌شناسی ادبیات یاد می‌شود. او با آثار منحصربه‌فرد و روان‌کاوانه‌اش، تمام زوایای تاریک و پنهان شخصیت‌ها را پیش چشم شما می‌گذارد. در رمان‌های او، منفورترین و پست‌ترین اشخاص، کارهای نیکی می‌کنند و بهترین افراد نیز دچار جنایت‌های هولناکی می‌شوند. داستایوفسکی خالق رمان‌های جنایت و مکافات، برادران کارامازوف، یادداشت‌های زیرزمینی، ابله و شب‌های روشن است. در این مجله کوروش به مناسبت سالروز تولد خالق جنایت و مکافات و ابله، به زندگی‌نامه و بررسی و معرفی آثار و کتاب‌های داستایوفسکی می‌پردازیم.این مقاله از ...
  • 565 بازدید
  • انتشار: ۱۷-۰۸-۹۹