جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر سال 99 | مجله کوروش
خانه » سبک زندگی » جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر سال ۹۹

جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر سال ۹۹

  • منتشر شده در ۱۱-۱۰-۹۹
  • 2946 بازدید
  • بدون دیدگاه

  • مدت زمان تقریبی مطالعه : 7 دقیقه
جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر سال 99

فرستادن تنها یک پیام سرشار از عشق و دوست داشتن در روز مادر و تشکر از او برای همه از خود گذشتگی‌هایی که تا به حال کرده، می‌تواند برای لحظه‌ای قلب مادرتان را مملو از شادی کند. روز مادر و روز زن سال ۹۹ چه تاریخی است؟ علاوه بر این در این مقاله از مجله کوروش می‌توانید جدیدترین پیامک روز مادر و روز زن را بخوانید و برای مادر، همسر، مادر شوهر، مادر زن و … بفرستید.

 

 

 

فروش اینترنتی افق کوروش

تاریخ دقیق روز مادر و روز زن چه زمانی است؟

 

جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر سال 99

 

روز مادر و روز زن در سال ۹۹ مصادف را روز چهارشنبه ۱۵ بهمن و ۲ فوریه ۲۰۲۱ است. روز مادر زادروز حضرت فاطمه زهرا (س) در ۲۰ جمادی الثانی است. در ادامه جدیدترین پیامک و متن ادبی به مناسب روز مادر و روز زن را بخوانید.

 

جدیدترین پیامک و متن زیبا به مناسبت روز مادر

 

*مادر یعنی در این دنیای بزرگ فرشته‌ای هست که روز و شب برایت دعا می‌کند و با تمام وجود دوستت دارد. روزت مبارک!

 

*مادرم از تو ممنونم که به من زندگی بخشیدی و عشق را برایم معنا کردی؛ روزت مبارک…

 

*دنیای من بدون خالیست، زیرا که تو برای من سرشار از معنای بودنی؛ روزت مبارک عزیزترینم.

 

*مادرم تو بهترین دوست، همدم و همراه من هستی… از تو ممنونم که همیشه وجودم را از عشق لبریز می‌کنی… روزت مبارک.

 

*مادرم…از تو ممنونم که عمرت را پای بزرگ شدن من گذاشتی و بی دریغ برای خوشحالی من هر کاری کردی… مرا ببخش که گاهی فراموش می‌کنم قدردان تو باشم. با تمام وجود دوستت دارم و این پیامک را برای تبریک روز مادر برایت میفرستم.

 

جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر سال 99

 

*تمام آنچه که هستم و دارم را مدیون مهربانی‌های توام، به اندازه تمام روزهای زندگیم دوستت دارم، روزت مبارک مادر عزیزم.

 

*فکر کردن به هیچ چیز بیشتر از این مرا خوشحال نمی‌کند که در دنیای به این بزرگی تو با تمام مهربانی‌هایت مادر من هستی! روزت مبارک مادرم.

حتما بخوانید  معرفی 12 کتاب از بهترین و پرفروش‌ترین رمان‌های دنیا در تمام تاریخ

 

جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر سال 99

 

*زمانی که احساس تنهای کردم، وقتی کسی در این دنیا نبود که حرف مرا بفهمد. هر زمان که از عشق زمین خوردم و از زندگی ناامید شدم، تنها تو بودی که آغوشت را برایم باز کردی و تنهایم نگذاشتی. مادرم تو را بیشتر از تمام داشته‌هایم در این دنیا دوست دارم.

جشنواره 100% افق کوروش

 

*هیچ چیز در این دنیا شیرین‌تر از آن نیست که مرا همین طور که هستم و با همه اشتباهاتم دوست داری. تو بزرگ‌ترین حامی من برای بلندپروازی‌هایم هستی. به اندازه تمام آسمان‌ها دوست دارم مادر. روزت مبارک.

 

*وقتی که همه دنیا مرا رد کردند، تنها تو بودی که به من امید دادی، زمانی که هیچ تصوری از آینده نداشتم، قلبم را آرام کردی و همانند یک ستاره راه را به من نشان دادی. امروز هیچ جمله‌ای نمی‌تواند عشق و سپاس مرا نسبت به تو ابراز کند. فقط دوست دارم بدانی که تو تا همیشه بهترین مادر و بهترین دوستم هستی. عاشقانه دوستت دارم؛ روز مادر مبارک.

 

*مادرم تو مانند زمزمه بهار در قلب زمستانی… درست مثل خورشید در روز جهانم را روشن می‌کنی و همچون ماه در تیرگی شب، به زندگی من معنا می‌بخشی. روزت مبارک عزیزترینم.

 

جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر سال 99

 

*سال‌ها در گذر و عشق چنان می‌ماند… نغمه ساز زمان نام تو را می‌خواند… صد ساله شوم بعد تو اما تو بدان… یاد نگه و چشم تو، در جان و دلم می‌ماند… روزت مبارک مادر عزیزم.

 

*اگر برای داشتنت تمام ثانیه‌های زندگیم را شکر کنم، باز هم کم است؛ روزت مبارک مادر قشنگم.

 

*مادرم از تو ممنونم که مرا به دنیا آوردی تا در این دنیای بزرگ و پر از رمز و راز، حس بودن را تجربه کنم. این جهان تنها در کنار لذت داشتن تو برایم معنا دارد؛ دوستت دارم مادر عزیزم.

 

*مادرم زخم‌های من تنها با بوسه‌های تو آرام می‌شود و عشق تو مرا برای جنگ با این دنیای بی‌رحم، سرسخت می‌کند. روزت مبارک مادر خوبم.

 

*امروز روز توست، روزی برای سپاس از همه خوبی‌ها و فداکاری‌هایت… روزی برای اینکه باز هم تکرار کنم چقدر دوستت دارم و از تو برای بودنت ممنونم. روز مادر مبارک

حتما بخوانید  12 هدیه خاص برای روز مادر و روز زن براساس خصوصیات کامل ماه تولد آن‌ها

 

*لبخند تو برای من معنای عشق است و صدای تو طنین زندگی را در قلبم جاری می‌کنم. از چشم‌هایت گذشت و مهربانی را می‌توان لمس کرد و حسی درون تو هر روز عشق را فریاد می‌زند. روزت مبارک فرشته زندگی من.

 

جدیدترین اس ام اس و پیامک و متن زیبا به مناسبت روز زن

 

جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر 1399

 

*عشق تو بیشتر از خورشید قلبم را روشن می‌کند و نور وجودت زندگیم را سرشار از معنا می‌سازد، روزت مبارک همسر مهربانم.

 

*همسر عزیزم، دوست داشتن تو برای من همانند نفس کشیدن است. احساسی فراتر از زندگی و مملو از حس آرامش… تو را با همه وجود و برای تمام زندگیم دوست دارم. روزت مبارک عزیزم.

 

*چشم‌هایم را می‌بندم و به زمانی فکر می‌کنم که در کنار تو پیر می‌شوم، زمانی که هر دو با صورتی چروکیده و موهای سفید روی صندلی کنار شومینه نشسته‌ایم و با عشقم به هم نگاه می‌کنیم… زمانی که بعد از سال‌ها زندگی باز هم از تمام وجودم فریاد می‌زنم دوستت دارم همسر عزیزم.

 

جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر 1399

 

*تو را به اندازه تک تک ستارگان آسمان دوست دارم و افسانه عاشقیت را تا انتهای دنیا به دوش خواهم کشید… روزت مبارک عزیزترینم.

 

*زن، تصویری پاک از هستی و نماد عشق در آفرینش است… عنصری از جنس روشنایی که وجودش سراسر فداکاریست… روز زن مبارک.

 

*تو را بیشتر از زمین و آسمان و فراتر از تمام قید و بندهای این دنیا دوست دارم و آرزویم برایت چنین است که خوشبخت‌ترین بنده خدا باشی. روزت مبارک همسرم.

 

به نظر شما این مطلب چطور بود؟
[کل: ۷ میانگین: ۳.۱]
باشگاه مشتریان افق کوروش

دیدگاه‌ها

سه + 20 =

همراه با افق کوروش

خرید اینترنتی افق کوروش
اینستاگرام افق کوروش
نمایندگی افق کوروش

در مجله افق کوروش

12 ترفند ساده و عملی برای برنامه‌ریزی مسافرت ارزان عید با کمترین هزینه

۱۲ ترفند ساده و عملی برای برنامه‌ریزی مسافرت ارزان عید با کمترین هزینه

  « سفر کم‌هزینه و هزینه‌های سفر » معمولا یکی از دغدغه‌های مسافران به خصوص در تعطیلات عید است که معمولا هزینه سفر و خورد و خوراک گران‌تر و پرهزینه‌تر از سایر فصل‌های سال است. در این میان تعداد افرادی که به دنبال راهکارهایی برای برنامه‌ریزی مسافرت عید با کمترین هزینه هستند هم کم نیست. اما آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که چطور می‌توانید با برنامه‌ریزی و به کار بردن یک‌سری ترفندهای هوشمندانه هزینه لازم برای سفر را به گونه‌ای مطلوب مدیریت و یک سفر کم‌هزینه را تجربه کنید؟ در این نوشتار با ما همراه باشید تا با ...
  • 7303 بازدید
  • انتشار: ۲۷-۱۲-۹۷
ترندهای تکنولوژی صنعت خرده فروشی در سال ۲۰۲۰

ترندهای تکنولوژی صنعت خرده فروشی در سال ۲۰۲۰

با رشد روز افزون تکنولوژی، شاهد تغییرات در تمام صنایع از جمله صنعت خرده فروشی هستیم. در این مقاله از مجله کوروش نگاهی می‌اندازیم به ترندهای تکنولوژی در صنعت خرده فروشی در زمینه‌های مختلف این صنعت پیشرو که در سال ۲۰۲۰ برگ‌های برنده را از آن خود کردند.
  • 213 بازدید
  • انتشار: ۲۷-۰۹-۹۹
15 راز مهم خانه تکانی آسان عید برای خانم‌هایی که بچه کوچک دارند

۱۵ راز مهم خانه تکانی آسان عید برای خانم‌هایی که بچه کوچک دارند

  «اسفند ماه» فصل خانه ‌تکانی عید است و بعضی هم ترجیح می‌دهند رسم سنتی و شیرین خانه تکانی را از روزهای آخر بهمن شروع کنند. اما معمولا روزهای خانه‌تکانی برای خانه‌هایی که بچه کوچک دارند دیرتر آغاز می‌شود. زمانی که در خانه بچه کوچک دارید معمولا  ترجیح می‌دهید خانه تکانی عید را به روزهای آخر موکول کنید تا مجبور به دوباره کاری نشوید. اما این ترفند هم معمولا موثر واقع نمی‌شود و در پایان اصلا خانه تکانی کردن شما شاید به چشم هم نیاید. پس چه باید کرد؟ قید خانه‌تکانی را بزنیم یا با چند ترفند موثر خانه را تا ...
  • 4580 بازدید
  • انتشار: ۳۰-۱۱-۹۷