جدیدترین پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی با ترجمه فارسی؛ تاریخ دقیق ولنتاین 99 | مجله کوروش
خانه » سبک زندگی » جدیدترین پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی با ترجمه فارسی؛ تاریخ دقیق ولنتاین ۹۹

جدیدترین پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی با ترجمه فارسی؛ تاریخ دقیق ولنتاین ۹۹

  • منتشر شده در ۱۳-۱۰-۹۹
  • 1676 بازدید
  • بدون دیدگاه

  • مدت زمان تقریبی مطالعه : 8 دقیقه
جدیدترین پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی با ترجمه فارسی؛ تاریخ دقیق ولنتاین 99

با نزدیک شدن به روز ولنتاین، فرستادن یک پیام پر از عشق و جمله عاشقانه ولنتاینی می‌تواند زندگی‌تان را شیرین‌تر کند و انرژی خوبی به روزگارتان ببخشد. هر سال با نزدیک شدن به ۱۴ فوریه، تمام دنیا به دنبال دلیلی تازه برای ابراز محبت و عشق است. روزی برای یادآوری دوست داشتن و تجربه لذت شیرین عشق به خانواده، دوست و اطرافیانمان. در این مقاله می‌توانید چند جمله عاشقانه در قالب متن پیامک روز ولنتاین به انگلیسی را به همراه ترجمه فارسی آن در مجله کوروش بخوانید.

 

جدیدترین جمله عاشقانه و متن پیامک ولنتاین به انگلیسی

 

پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی به همراه ترجمه فارسی

فروش اینترنتی افق کوروش

 

تاریخ روز ولنتاین ۹۹ درست در ۱۴ فوریه مصادف با یکشنبه ۲۶ بهمن ماه است. این روز برای مسیحیان و  کشورهای غربی روزی خاص و سرشار از عشق محسوب می‌شود. اما چه بهانه‌ای شیرین‌تر از اینکه برای ابراز عشق و محبت از هم تقلید کنیم و باری دیگر به کسانی که دوستشان داریم یادآوری کنیم که چقدر در زندگی ما مهم هستند. اگر دوست دارید با ارسال یک جمله عاشقانه برای روز ولنتاین در قالب یک متن پیامک ولنتاین به انگلیسی یا ترجمه فارسی آن برای کسانی که دوستش دارید، آن‌ها را شاد کنید، در ادامه با ما همراه باشید.

 

my love, you are beautiful and the most important individuals in my life. I love more than anything or anyone. My wish is that our love will grow stronger with each passing day.

عشق من، تو زیباترین و مهم‌ترین فرد زندگی‌ام هستی. تو را بیشتر از هر چیز و هر کسی در این دنیا دوست دارم. آرزویم این است که هر روز که می‌گذرد، عشق ما بیشتر و قوی‌تر شود.

 

پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی به همراه ترجمه فارسی

 

Because of your love, I can climb the highest mountain and solve the biggest problem. Your love and our shared life gives me purpose and determination.

با عشق تو می‌توانم به بلندترین کوه‌ها صعود کنم و بر بزرگ‌ترین مشکلات پیروز شوم. عشق تو و زندگی مشترکمان به من هدف و اراده راسخ می‌بخشد.

 

پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی به همراه ترجمه فارسی

 

With you by my side and your love surrounding my heart, I can achieve anything. You give me power and strength to overcome anything. I love you with all my heart and my soul.

با وجود تو و عشق تو در کنارم می‌‌توانم به هر چیزی دست پیدا کنم. تو به من قدرت مقابله با مشکلات را می‌دهی. تو را با تمام جان و دلم دوست دارم.

 

I wish I could turn back the clock. I’d find you sooner and love you longer

کاش می‌شد زمان را به عقب برگردانم و تو را زودتر پیدا کنم تا برای مدت بیشتری عاشقت باشم.

 

I couldn’t imagine life without you; the sun would never rise without you by my side. I’m glad that I get to spend every Valentine’s Day with you.

نمی‌توانستم زندگی را بدون تو تصور کنم؛ بدون تو هیچ‌گاه خورشید هم در زندگی من طلوع نخواهد کرد. خوشحالم که می‌توانم همه روزهای ولنتاین را در کنار تو سپری کنم.

 

پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی به همراه ترجمه فارسی

 

You smile, and the sun comes out anf This is why I come to you in my moments of joy and sorrow. You are one amazing person, and I am so lucky to be in your life forever.

تو لبخند می‌زنی و خورشید طلوع می‌کند و این همان دلیلی است که موجب می‌شود در شادی و غم تنها به سراغ تو می‌آیم. تو فرد بی‌نظیری هستی و

من واقعاً خوش شانس هستم که برای همیشه بخشی از زندگی تو هستم.

Everything you do captivates me. Everything about you amazes me. Everything you are is a blessing. Happy your valentine..

 

هر کاری که تو می‌کنی مرا مجذوب‌تر می‌کند و هر چیزی که با تو در ارتباط باشد، مرا متحیر می‌سازد. تو سراسر برای من نعمتی. ولنتاینت مبارک.

Love is one word and everything in between. Love is a fairytale come true. Because I found Love when I found You. Happy Valentine’s Day to My

عشق یک کلمه است و تمام معانی دنیا را در خود جای داده است. عشق افسانه‌ای است که به حقیقت تبدیل شده است. من معنای عشق را با تو درک

کردم… ولنتاین مبارک عشق من.

 

پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی به همراه ترجمه فارسی

 

Sometimes we forget to say just how much we love each other, but Valentine’s Day is a subtle reminder of how much you mean to me.

گاهی اوقات فراموش می‌کنیم که به هم بگوییم چقدر همدیگر را دوست داریم و ولنتاین فرصتی است برای یادآوری این که به تو بگویم چقدر برایم اهمیت داری.

Every time you hold my hand. I find another reason to fall in love with you…Love you always. Happy Valentine’s Day!

هر زمان که دستم را می‌گیری، دلیلی دیگر برای عاشق بودن پیدا می‌کنم. تا همیشه دوستت دارم، ولنتاین مبارک.

The reassuring smile on your lips, the little way in which you make me happy is what keeps me alive every day.

لبخند رضایت بخشی که روی لب‌هایت نقش بسته، یک راه کوچک برای خوشحال کردن من است و هر روز امیدی تازه برای زندگی کردن به من می‌بخشد.

 

پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی به همراه ترجمه فارسی

 

Without your love in my life, life boring. You bring the bright colors of the rainbow to my life, even on the most cloudiest of days. Thank you  for being in my life dear. Happy your valentine..

بدون عشق تو زندگی برای من هیچ جذابیتی ندارد. تو رنگ‌های روشن رنگین کمان را حتی در ابری‌ترین روزها به زندگی من هدیه می‌دهی. از تو برای بودنت

در زندگی‌ام ممنونم. ولنتاینت مبارک.

Happiness is breathed into my life when you smile at me. When you speak, your voice has the power to transform me to a place of love and peace.

خوشبختی در زندگی‌ام موج می‌زند، وقتی تو لبخند می‌زنی. هنگامی که تو حرف می‌زنی، صدای تو آن‌چنان قدرتی دارد که من را به سرزمین عشق و آرامش می‌برد.

 

پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی به همراه ترجمه فارسی

 

Every moment spent with you is a special time, we share our feelings and our life together and I love the wonderful feelings and I love you.

هر ثانیه‌ای که با تو سپری می‌شود، لحظه‌ای خاص در زندگی من است. ما زندگی و احساسمان را با هم شریک هستیم و من عاشق این احساسات

 

فوق‌العاده هستم و دوستت دارم.

My days always start with thoughts of you and end the same way. I love you forever.

 

تمام روزهای من تنها با فکر تو آغاز می‌شود و با تو به پایان می‌رسد. تا همیشه دوستت دارم.

 

I heard that those who

don’t believe in magic

will never find it.

I did and I found you!

I Love You

شنیده‌ام کسانی که به معجزه ایمان نداشته باشند، هرگز چنین چیزی را تجربه نخواهند کرد. من معجزه را باور داشتم و پیدایت کردم. دوستت دارم.

 

پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی به همراه ترجمه فارسی

 

If I have To Choose Between,

Loving you and Breathing..

I will Choose My Last Breath To Say

I Love you very much

اگر قرار باشد بین عشق و نفس کشیدن یکی را انتخاب کنم، در آخرین نفسم به تو می‌گویم که چقدر دوستت دارم.

 

With you in my life, the world seems much happier, the birds chirp a little louder, the sun shines just a little brighter and my heart beats a little faster.

با تو جهانم شادتر است و پرندگان نغمه بلندتری را نجوا می‌کنند، با تو خورشید کمی روشن‌تر می‌درخشد و ضربان قلبم تندتر می‌تپد.

 

به نظر شما این مطلب چطور بود؟

خیلی بد »»»»»»»»»»»»»» خیلی خوب

باشگاه مشتریان افق کوروش

دیدگاه‌ها

سه × پنج =

همراه با افق کوروش

خرید اینترنتی افق کوروش

در مجله افق کوروش

تمیز-کردن-مبل-و-فرش-سفید

بهترین روشهای شستن و تمیز کردن انواع لکه مبل سفید و فرش روشن

مبلمان و فرش سفید و روشن جذابیت فوق العاده‌ای به دکوراسیون داخلی خانه می‌بخشد، اما تمیز کردن مبل سفید و شستن فرش سفید از بزرگ‌ترین مشکلاتی هستند که بعد از مدتی با آن روبرو خواهید. شد. بسیاری از افراد برای جلوگیری از بروز این مشکل همیشه روی مبلمان و فرش رنگ روشن خود را با یک پارچه می‌پوشانند. اما تمیز کردن مبل و فرش روشن آن قدرها هم که به نظر می‌رسد، سخت نیست. در این مقاله از مجله کوروش می‌توانید با بهترین روش‌های شستن و تمیز کردن فرش روشن و مبل سفید برای خانه تکانی عید نوروز آشنا شوید.
  • 2073 بازدید
  • انتشار: ۰۸-۱۱-۹۹
دسته گل‌های عروس برای پاییز و زمستان

۱۲ نمونه از خاص‌ترین و زیباترین دسته گل‌های عروس برای پاییز و زمستان

گل‌های سفید، سبز و قرمز مرسوم‌ترین و محبوب‌ترین رنگ گل برای دسته گل عروس در فصل زمستان محسوب می‌شوند. با این‌همه اضافه کردن چند گل زرد و نارنجی حال و هوای دسته‌گل زمستانی عروس را گرم‌تر می‌کند. دسته گل انتخاب مهمی است که با توجه به فصل باید به آن دقت کنید. دسته گل هر چه قدر ساده و ترکیب رنگ‌ها بهتر باشد، زیبایی دو چندان به عروس می‌دهد. اگر عروس زمستان هستید 12 نمونه از خاص‌ترین و زیباترین دسته گل‌های عروس برای پاییز و زمستان را در سرویس سبک زندگی مجله کوروش ببینید.
  • 8535 بازدید
  • انتشار: ۰۵-۰۲-۰۰
ثروتمندترین زنان جهان در سال 2019 از نگاه مجله فوربس

ثروتمندترین زنان جهان در سال ۲۰۱۹ از نگاه مجله فوربس

مجله فوربس در سال 2019 طبق سنت هر ساله لیستی از ثروتمندترین زنان جهان معرفی کرده است. در این لیست وارث محصولات آرایشی لورئال به عنوان ثروتمندترین زن جهان در سال 2019 انتخاب شده است. در لیست فوربس میزان دارایی این زنان ثروتمند و شرایط کسب چنین دارایی به طور کامل توضیح داده شده است. در مجله کوروش نگاهی به ثروتمندترین زنان جهان در سال 2019 انداخته ایم.
  • 71 بازدید
  • انتشار: ۲۰-۰۲-۰۰