جدیدترین جمله و پیامک های تبریک عاشقانه ولنتاین به انگلیسی با ترجمه فارسی | مجله کوروش
خانه » سبک زندگی » خانه و زندگی » جدیدترین پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی با ترجمه فارسی

جدیدترین پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی با ترجمه فارسی

  • منتشر شده در ۰۷-۰۶-۰۰
  • 1888 بازدید
  • بدون دیدگاه

  • مدت زمان تقریبی مطالعه : 9 دقیقه
جمله عاشقانه ولنتاین

با نزدیک شدن به روز ولنتاین، فرستادن یک پیام پر از عشق و جمله عاشقانه ولنتاینی می‌تواند زندگی‌تان را شیرین‌تر کند و انرژی خوبی به روزگارتان ببخشد. هر سال با نزدیک شدن به ۱۴ فوریه، تمام دنیا به دنبال دلیلی تازه برای ابراز محبت و عشق است. روزی برای یادآوری دوست داشتن و تجربه لذت شیرین عشق به خانواده، دوست و اطرافیانمان. در این مقاله از سرویس سبک زندگی مجله کوروش می‌توانید چند جمله عاشقانه در قالب متن پیامک روز ولنتاین به انگلیسی را به همراه ترجمه فارسی آن بخوانید.

 

 

جدیدترین جمله عاشقانه و متن پیامک ولنتاین به انگلیسی

 

فروش اینترنتی افق کوروش

پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی به همراه ترجمه فارسی

 

تاریخ روز ولنتاین درست در ۱۴ فوریه است. این روز برای مسیحیان و  کشورهای غربی روزی خاص و سرشار از عشق محسوب می‌شود. اما چه بهانه‌ای شیرین‌تر از اینکه برای ابراز عشق و محبت از هم تقلید کنیم و باری دیگر به کسانی که دوستشان داریم یادآوری کنیم که چقدر در زندگی ما مهم هستند. اگر دوست دارید با ارسال یک جمله عاشقانه برای روز ولنتاین در قالب یک متن پیامک ولنتاین به انگلیسی یا ترجمه فارسی آن برای کسانی که دوستش دارید، آن‌ها را شاد کنید، در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

 

 

my love, you are beautiful and the most important individuals in my life. I love more than anything or anyone. My wish is that our love will grow stronger with each passing day.

عشق من، تو زیباترین و مهم‌ترین فرد زندگی‌ام هستی. تو را بیشتر از هر چیز و هر کسی در این دنیا دوست دارم. آرزویم این است که هر روز که می‌گذرد، عشق ما بیشتر و قوی‌تر شود.

 

مسیج تبریک ولنتاین به انگلیسی

 

Because of your love, I can climb the highest mountain and solve the biggest problem. Your love and our shared life gives me purpose and determination.

با عشق تو می‌توانم به بلندترین کوه‌ها صعود کنم و بر بزرگ‌ترین مشکلات پیروز شوم. عشق تو و زندگی مشترکمان به من هدف و اراده راسخ می‌بخشد.

 

پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی

 

With you by my side and your love surrounding my heart, I can achieve anything. You give me power and strength to overcome anything. I love you with all my heart and my soul.

با وجود تو و عشق تو در کنارم می‌‌توانم به هر چیزی دست پیدا کنم. تو به من قدرت مقابله با مشکلات را می‌دهی. تو را با تمام جان و دلم دوست دارم.

 

I wish I could turn back the clock. I’d find you sooner and love you longer

کاش می‌شد زمان را به عقب برگردانم و تو را زودتر پیدا کنم تا برای مدت بیشتری عاشقت باشم.

حتما بخوانید  آداب و رسوم جالب شب یلدا در شهرهای مختلف ایران

 

I couldn’t imagine life without you; the sun would never rise without you by my side. I’m glad that I get to spend every Valentine’s Day with you.

نمی‌توانستم زندگی را بدون تو تصور کنم؛ بدون تو هیچ‌گاه خورشید هم در زندگی من طلوع نخواهد کرد. خوشحالم که می‌توانم همه روزهای ولنتاین را در کنار تو سپری کنم.

 

پیامک تبریک روز عشق

 

 

 

You smile, and the sun comes out anf This is why I come to you in my moments of joy and sorrow. You are one amazing person, and I am so lucky to be in your life forever.

تو لبخند می‌زنی و خورشید طلوع می‌کند و این همان دلیلی است که موجب می‌شود در شادی و غم تنها به سراغ تو می‌آیم. تو فرد بی‌نظیری هستی و

من واقعاً خوش شانس هستم که برای همیشه بخشی از زندگی تو هستم.

Everything you do captivates me. Everything about you amazes me. Everything you are is a blessing. Happy your valentine..

 

هر کاری که تو می‌کنی مرا مجذوب‌تر می‌کند و هر چیزی که با تو در ارتباط باشد، مرا متحیر می‌سازد. تو سراسر برای من نعمتی. ولنتاینت مبارک.

Love is one word and everything in between. Love is a fairytale come true. Because I found Love when I found You. Happy Valentine’s Day to My

عشق یک کلمه است و تمام معانی دنیا را در خود جای داده است. عشق افسانه‌ای است که به حقیقت تبدیل شده است. من معنای عشق را با تو درک

کردم… ولنتاین مبارک عشق من.

 

تبریک ولنتاین

 

Sometimes we forget to say just how much we love each other, but Valentine’s Day is a subtle reminder of how much you mean to me.

گاهی اوقات فراموش می‌کنیم که به هم بگوییم چقدر همدیگر را دوست داریم و ولنتاین فرصتی است برای یادآوری این که به تو بگویم چقدر برایم اهمیت داری.

Every time you hold my hand. I find another reason to fall in love with you…Love you always. Happy Valentine’s Day!

هر زمان که دستم را می‌گیری، دلیلی دیگر برای عاشق بودن پیدا می‌کنم. تا همیشه دوستت دارم، ولنتاین مبارک.

The reassuring smile on your lips, the little way in which you make me happy is what keeps me alive every day.

لبخند رضایت بخشی که روی لب‌هایت نقش بسته، یک راه کوچک برای خوشحال کردن من است و هر روز امیدی تازه برای زندگی کردن به من می‌بخشد.

 

پیامک تبریک ولنتاین به همراه ترجمه فارسی

 

Without your love in my life, life boring. You bring the bright colors of the rainbow to my life, even on the most cloudiest of days. Thank you  for being in my life dear. Happy your valentine..

حتما بخوانید  آسان‌ترین روش جرم گیری و از بین بردن بوی بد انواع مدل ماشین لباسشویی

بدون عشق تو زندگی برای من هیچ جذابیتی ندارد. تو رنگ‌های روشن رنگین کمان را حتی در ابری‌ترین روزها به زندگی من هدیه می‌دهی. از تو برای بودنت

در زندگی‌ام ممنونم. ولنتاینت مبارک.

Happiness is breathed into my life when you smile at me. When you speak, your voice has the power to transform me to a place of love and peace.

خوشبختی در زندگی‌ام موج می‌زند، وقتی تو لبخند می‌زنی. هنگامی که تو حرف می‌زنی، صدای تو آن‌چنان قدرتی دارد که من را به سرزمین عشق و آرامش می‌برد.

 

پیامک تبریک ولنتاین و روز عشق

 

 

Every moment spent with you is a special time, we share our feelings and our life together and I love the wonderful feelings and I love you.

هر ثانیه‌ای که با تو سپری می‌شود، لحظه‌ای خاص در زندگی من است. ما زندگی و احساسمان را با هم شریک هستیم و من عاشق این احساسات

 

فوق‌العاده هستم و دوستت دارم.

My days always start with thoughts of you and end the same way. I love you forever.

 

تمام روزهای من تنها با فکر تو آغاز می‌شود و با تو به پایان می‌رسد. تا همیشه دوستت دارم.

 

I heard that those who

don’t believe in magic

will never find it.

I did and I found you!

I Love You

شنیده‌ام کسانی که به معجزه ایمان نداشته باشند، هرگز چنین چیزی را تجربه نخواهند کرد. من معجزه را باور داشتم و پیدایت کردم. دوستت دارم.

 

پیام تبریک روز ولنتاین

 

If I have To Choose Between,

Loving you and Breathing..

I will Choose My Last Breath To Say

I Love you very much

اگر قرار باشد بین عشق و نفس کشیدن یکی را انتخاب کنم، در آخرین نفسم به تو می‌گویم که چقدر دوستت دارم.

 

With you in my life, the world seems much happier, the birds chirp a little louder, the sun shines just a little brighter and my heart beats a little faster.

با تو جهانم شادتر است و پرندگان نغمه بلندتری را نجوا می‌کنند، با تو خورشید کمی روشن‌تر می‌درخشد و ضربان قلبم تندتر می‌تپد.

 

 

 

به نظر شما این مطلب چطور بود؟

خیلی بد »»»»»»»»»»»»»» خیلی خوب

باشگاه مشتریان افق کوروش

دیدگاه‌ها

16 + 16 =

همراه با افق کوروش

خرید اینترنتی افق کوروش

در مجله افق کوروش

معرفی ۱۰ کتاب و رمان پرفروش خارجی در ایران

معرفی ۱۰ کتاب و رمان پرفروش خارجی ترجمه شده در در ایران

اهمیت و ضرورت کتاب‌خوانی برای اعتلای شخصیت، درون‌کاوی و زندگی بهتر بر هیچ‌کس پوشیده نیست. همچنین آشناشدن با ادبیات برون‌مرزی و سبک نوشتن آنها علاوه بر موارد گفته شده، باعث آشنایی با ریشه‌های فرهنگی و تاریخی آنها نیز می‌شود. از آنجایی که این روزها به واسطه شیوع ویروس کرونا و زمان بیشتری که به خصوص آخر هفته‌ها در خانه می‌گذرانیم در این مقاله می‌خواهیم به بررسی پرفروش‌ترین کتاب‌ها و رمان‌های خارجی در ایران بپردازیم و ببینیم علت پرفروش‌ شدن آنها چه بوده است. پرفروش‌ترین رمان‌ها و کتاب‌های خارجی در ایران که طبعا جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان هم هستند در قالب ...
  • 1546 بازدید
  • انتشار: ۲۹-۰۸-۹۹
تهیه ۷ ماسک صورت خانگی با میوه‌های زمستانی برای جوانسازی و لایه‌برداری

تهیه ۷ ماسک صورت خانگی با میوه‌های زمستانی برای جوانسازی و لایه‌برداری

مراقبت از پوست و توجه به نکات و روتین مراقبت از پوست همیشه مهم است؛ در هر سنی که باشیم، مراقبت از پوستمان به سلامت و زیبایی آن کمک می‌کند. اگر در فصول سرد از پوست صورتتان مراقبت نکنید؛ هوای سرد باعث خشکی و ترک‌خوردن پوست شما می‌شود. در این مقاله، طرز تهیه چند ماسک تغذیه کننده پوست صورت با میوه‌های فصل زمستان را شرح داده‌ایم. می‌توانید به‌راحتی آنها را در خانه‌ درست کنید تا پوستتان سالم، براق و مرطوب بماند. در مجله کوروش طرز تهیه 7 ماسک صورت خانگی با میوه‌های زمستانی برای جوانسازی پوست و لایه‌برداری و بستن ...
  • 876 بازدید
  • انتشار: ۱۰-۰۸-۹۹
شستن لباس نوزاد

راهنمای کامل بهترین روش های شستن لباس نوزاد

والدین بعد از تولد نوزاد، با عوامل استرس زای زیادی دست و پنجه نرم می کنند. اما یادگیری نحوه شستشوی لباس های کودک نباید یکی از آنها باشد. در حقیقت، موقع شستن لباس های کودک، باید مراقب باشید که جوراب های کوچک کودک را فراموش نکنید و به لباس های ظریف در حین شست و شو آسیب نرسانید. لباس کودک همچنین بیشتر از لباس های بزرگسالان لکه ها را به خود می گیرد. بنابراین بهتر است قبل از شستن لباس های نوزاد، دانش تان را در مورد تکنیک های از بین بردن انواع لکه ها بالا ببرید. با چند روش ...
  • 121 بازدید
  • انتشار: ۱۵-۰۶-۰۰