جدیدترین پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی با ترجمه فارسی؛ تاریخ دقیق ولنتاین 99 | مجله کوروش
خانه » سبک زندگی » جدیدترین پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی با ترجمه فارسی؛ تاریخ دقیق ولنتاین ۹۹

جدیدترین پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی با ترجمه فارسی؛ تاریخ دقیق ولنتاین ۹۹

  • منتشر شده در ۱۳-۱۰-۹۹
  • 1510 بازدید
  • بدون دیدگاه

  • مدت زمان تقریبی مطالعه : 8 دقیقه
جدیدترین پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی با ترجمه فارسی؛ تاریخ دقیق ولنتاین 99

با نزدیک شدن به روز ولنتاین، فرستادن یک پیام پر از عشق و جمله عاشقانه ولنتاینی می‌تواند زندگی‌تان را شیرین‌تر کند و انرژی خوبی به روزگارتان ببخشد. هر سال با نزدیک شدن به ۱۴ فوریه، تمام دنیا به دنبال دلیلی تازه برای ابراز محبت و عشق است. روزی برای یادآوری دوست داشتن و تجربه لذت شیرین عشق به خانواده، دوست و اطرافیانمان. در این مقاله می‌توانید چند جمله عاشقانه در قالب متن پیامک روز ولنتاین به انگلیسی را به همراه ترجمه فارسی آن در مجله کوروش بخوانید.

 

جدیدترین جمله عاشقانه و متن پیامک ولنتاین به انگلیسی

 

پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی به همراه ترجمه فارسی

 

فروش اینترنتی افق کوروش

تاریخ روز ولنتاین ۹۹ درست در ۱۴ فوریه مصادف با یکشنبه ۲۶ بهمن ماه است. این روز برای مسیحیان و  کشورهای غربی روزی خاص و سرشار از عشق محسوب می‌شود. اما چه بهانه‌ای شیرین‌تر از اینکه برای ابراز عشق و محبت از هم تقلید کنیم و باری دیگر به کسانی که دوستشان داریم یادآوری کنیم که چقدر در زندگی ما مهم هستند. اگر دوست دارید با ارسال یک جمله عاشقانه برای روز ولنتاین در قالب یک متن پیامک ولنتاین به انگلیسی یا ترجمه فارسی آن برای کسانی که دوستش دارید، آن‌ها را شاد کنید، در ادامه با ما همراه باشید.

 

my love, you are beautiful and the most important individuals in my life. I love more than anything or anyone. My wish is that our love will grow stronger with each passing day.

عشق من، تو زیباترین و مهم‌ترین فرد زندگی‌ام هستی. تو را بیشتر از هر چیز و هر کسی در این دنیا دوست دارم. آرزویم این است که هر روز که می‌گذرد، عشق ما بیشتر و قوی‌تر شود.

 

پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی به همراه ترجمه فارسی

 

Because of your love, I can climb the highest mountain and solve the biggest problem. Your love and our shared life gives me purpose and determination.

با عشق تو می‌توانم به بلندترین کوه‌ها صعود کنم و بر بزرگ‌ترین مشکلات پیروز شوم. عشق تو و زندگی مشترکمان به من هدف و اراده راسخ می‌بخشد.

 

پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی به همراه ترجمه فارسی

 

With you by my side and your love surrounding my heart, I can achieve anything. You give me power and strength to overcome anything. I love you with all my heart and my soul.

با وجود تو و عشق تو در کنارم می‌‌توانم به هر چیزی دست پیدا کنم. تو به من قدرت مقابله با مشکلات را می‌دهی. تو را با تمام جان و دلم دوست دارم.

 

I wish I could turn back the clock. I’d find you sooner and love you longer

حتما بخوانید  آموزش ساخت 7 کادوی دست ساز ولنتاینی برای دختر و پسر

کاش می‌شد زمان را به عقب برگردانم و تو را زودتر پیدا کنم تا برای مدت بیشتری عاشقت باشم.

 

I couldn’t imagine life without you; the sun would never rise without you by my side. I’m glad that I get to spend every Valentine’s Day with you.

نمی‌توانستم زندگی را بدون تو تصور کنم؛ بدون تو هیچ‌گاه خورشید هم در زندگی من طلوع نخواهد کرد. خوشحالم که می‌توانم همه روزهای ولنتاین را در کنار تو سپری کنم.

 

پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی به همراه ترجمه فارسی

 

You smile, and the sun comes out anf This is why I come to you in my moments of joy and sorrow. You are one amazing person, and I am so lucky to be in your life forever.

تو لبخند می‌زنی و خورشید طلوع می‌کند و این همان دلیلی است که موجب می‌شود در شادی و غم تنها به سراغ تو می‌آیم. تو فرد بی‌نظیری هستی و

جشنواره 100% افق کوروش

من واقعاً خوش شانس هستم که برای همیشه بخشی از زندگی تو هستم.

Everything you do captivates me. Everything about you amazes me. Everything you are is a blessing. Happy your valentine..

 

هر کاری که تو می‌کنی مرا مجذوب‌تر می‌کند و هر چیزی که با تو در ارتباط باشد، مرا متحیر می‌سازد. تو سراسر برای من نعمتی. ولنتاینت مبارک.

Love is one word and everything in between. Love is a fairytale come true. Because I found Love when I found You. Happy Valentine’s Day to My

عشق یک کلمه است و تمام معانی دنیا را در خود جای داده است. عشق افسانه‌ای است که به حقیقت تبدیل شده است. من معنای عشق را با تو درک

کردم… ولنتاین مبارک عشق من.

 

پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی به همراه ترجمه فارسی

 

Sometimes we forget to say just how much we love each other, but Valentine’s Day is a subtle reminder of how much you mean to me.

گاهی اوقات فراموش می‌کنیم که به هم بگوییم چقدر همدیگر را دوست داریم و ولنتاین فرصتی است برای یادآوری این که به تو بگویم چقدر برایم اهمیت داری.

Every time you hold my hand. I find another reason to fall in love with you…Love you always. Happy Valentine’s Day!

هر زمان که دستم را می‌گیری، دلیلی دیگر برای عاشق بودن پیدا می‌کنم. تا همیشه دوستت دارم، ولنتاین مبارک.

The reassuring smile on your lips, the little way in which you make me happy is what keeps me alive every day.

لبخند رضایت بخشی که روی لب‌هایت نقش بسته، یک راه کوچک برای خوشحال کردن من است و هر روز امیدی تازه برای زندگی کردن به من می‌بخشد.

حتما بخوانید  محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین گل‌های روز ولنتاین در سراسر دنیا و نماد آن‌ها در عشق

 

پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی به همراه ترجمه فارسی

 

Without your love in my life, life boring. You bring the bright colors of the rainbow to my life, even on the most cloudiest of days. Thank you  for being in my life dear. Happy your valentine..

بدون عشق تو زندگی برای من هیچ جذابیتی ندارد. تو رنگ‌های روشن رنگین کمان را حتی در ابری‌ترین روزها به زندگی من هدیه می‌دهی. از تو برای بودنت

در زندگی‌ام ممنونم. ولنتاینت مبارک.

Happiness is breathed into my life when you smile at me. When you speak, your voice has the power to transform me to a place of love and peace.

خوشبختی در زندگی‌ام موج می‌زند، وقتی تو لبخند می‌زنی. هنگامی که تو حرف می‌زنی، صدای تو آن‌چنان قدرتی دارد که من را به سرزمین عشق و آرامش می‌برد.

 

پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی به همراه ترجمه فارسی

 

Every moment spent with you is a special time, we share our feelings and our life together and I love the wonderful feelings and I love you.

هر ثانیه‌ای که با تو سپری می‌شود، لحظه‌ای خاص در زندگی من است. ما زندگی و احساسمان را با هم شریک هستیم و من عاشق این احساسات

 

فوق‌العاده هستم و دوستت دارم.

My days always start with thoughts of you and end the same way. I love you forever.

 

تمام روزهای من تنها با فکر تو آغاز می‌شود و با تو به پایان می‌رسد. تا همیشه دوستت دارم.

 

I heard that those who

don’t believe in magic

will never find it.

I did and I found you!

I Love You

شنیده‌ام کسانی که به معجزه ایمان نداشته باشند، هرگز چنین چیزی را تجربه نخواهند کرد. من معجزه را باور داشتم و پیدایت کردم. دوستت دارم.

 

پیامک تبریک ولنتاین به انگلیسی به همراه ترجمه فارسی

 

If I have To Choose Between,

Loving you and Breathing..

I will Choose My Last Breath To Say

I Love you very much

اگر قرار باشد بین عشق و نفس کشیدن یکی را انتخاب کنم، در آخرین نفسم به تو می‌گویم که چقدر دوستت دارم.

 

With you in my life, the world seems much happier, the birds chirp a little louder, the sun shines just a little brighter and my heart beats a little faster.

با تو جهانم شادتر است و پرندگان نغمه بلندتری را نجوا می‌کنند، با تو خورشید کمی روشن‌تر می‌درخشد و ضربان قلبم تندتر می‌تپد.

 

به نظر شما این مطلب چطور بود؟
[کل: ۴ میانگین: ۲.۸]

دیدگاه‌ها

5 × 5 =

همراه با افق کوروش

خرید اینترنتی افق کوروش
اینستاگرام افق کوروش
نمایندگی افق کوروش

در مجله افق کوروش

بهترین و پرفروش ترین فیلم های دنیا در سال 2020 که حتما باید ببینید

بهترین و پرفروش ترین فیلم های دنیا در سال ۲۰۲۰ که حتما باید ببینید

شاید اصطلاح بهترین و پرفروش ترین فیلم های سال 2020 عجیب به نظر برسد. سال 2020 سالی عجیب و با سالن‌های خالی سینما، در بیشتر روزهای سال بود. اما شاید ندانید که در این سال که اکنون در حال تمام شدن است؛ فیلم‌های جذاب و پرطرفداری نیز اکران و تولید شده‌اند. اگر دیدن فیلم‌های جدید را دوست دارید و اخبار مربوط به آنها را دنبال می‌کنید؛ ادامه این مقاله را مطالعه کنید. ۶ تا از بهترین و پرفروش ‌ترین فیلم ‌های 2020 را در مجله کوروش بخوانید.
  • 656 بازدید
  • انتشار: ۲۰-۰۹-۹۹
عجیب‌ترین آداب و رسوم شب یلدا در کشورهای دیگر دنیا؛ حمام کردن با یک تکه نان

عجیب‌ترین آداب و رسوم شب یلدا در کشورهای دیگر دنیا؛ حمام کردن با یک تکه نان

می‌دانستید شب یلدا شب تولد عیسی مسیح هم هست؟ یک روایت جالب تاریخی حکایت از آن دارد که مسیحیان سرتاسر جهان تا قرن چهارم میلادی آخرین شب پاییز و روز نخست دی ماه (21 دسامبر) را به عنوان تولد عیسی مسیح جشن می‌گرفتند اما بر اثر یک اشتباه عجیب از سوی مورخان در شمارش سال‌های کبیسه از قرن چهارم میلادی به بعد روز 25 دسامبر به عنوان روز تولد عیسی مسیح جشن گرفته شد. از سوی دیگر ایرانیان باستان آخرین روز ماه پاییز را شب تولد ایزد مهر یا میترا می‌دانستند و آن را جشن می‌گرفتند. رسمی که هنوز هم ...
  • 3648 بازدید
  • انتشار: ۳۰-۰۹-۹۹
6 ایده برای تیپ و استایل شیک مردانه زمستانی کلاسیک، اسپرت و رسمی

۶ ایده برای تیپ و استایل شیک مردانه زمستانی کلاسیک، اسپرت و رسمی

هوا در حال سرد شدن است و به زودی باید به سراغ لباس‌های زمستانی برویم. اگر از آن دسته از افراد هستید که فکر می‌کنید در زمستان مهم گرم ماندن است و داشتن یک استایل زمستانی مردانه در درجه‌ی دوم اهمیت قرار دارد، باید این را بدانید که گرم ماندن و خوش استایل بودن جدا از هم نیستند. زمستان باید فرصتی برای شما باشد تا بتوانید گزینه ها و سبک‌های جدیدی را که معمولاً نمی‌پوشید، را پیدا کنید و به آن‌ها شانس امتحان بدهید. اگر برایتان سوال است که چطور یک استایل و تیپ زمستانی مردانه و پسرانه شیک و ...
  • 599 بازدید
  • انتشار: ۲۱-۰۸-۹۹