راهنمای خرید بهترین برند تخت و تشک دو نفره و سرویس خواب عروس | مجله کوروش
خانه » سبک زندگی » راهنمای خرید بهترین برند تخت و تشک دو نفره و سرویس خواب عروس

راهنمای خرید بهترین برند تخت و تشک دو نفره و سرویس خواب عروس

 • منتشر شده در ۰۳-۱۰-۹۹
 • 1005 بازدید
 • بدون دیدگاه

 • مدت زمان تقریبی مطالعه : 9 دقیقه
راهنمای خرید بهترین برند تخت و تشک دو نفره و سرویس خواب عروس

تختخواب یکی از مهمترین چیزهایی است که برای خرید آن باید وقت گذاشت و وسواس خاصی به کار برد. چرا که ما درشبانه روز تقریبا یک سوم از زمان خود را روی تختخواب می‌گذرانیم. اما معمولا در هنگام قرار گرفتن در شرایط خرید با تعدادی زیادی سوال مواجه می‌شویم. اینکه بهترین برند تخت خواب دو نفره چیست؟ چه اندازه‌ای برای خرید تخت دو نفره و سرویس خواب عروس مناسب است؟ چه جنسی انتخاب کنیم؟ تازه، اگر بخواهیم برای عروس سرویس خواب انتخاب کنیم، وسواس بیشتری داشته و سوالات بیشتری در ذهن‌مان مطرح می‌شود. برای خرید تخت دو نفره نباید نکات مهمی چون درنظر گرفتن بهترین برند، راحتی، زیبایی و اندازه را فراموش کرد. در این مقاله از مجله کوروش به نکاتی در مورد خرید سرویس خواب و تختخواب دو نفره و عروس و انتخاب تشک دو نفره می‌پردازیم.

 

حتی از بهترین برند، تختخواب دو نفره و عروس را فقط حضوری بخرید

 

راهنمای خرید بهترین برند تخت و تشک دو نفره و سرویس خواب عروس

فروش اینترنتی افق کوروش

 

یکی از نکات مهمی که باید روی آن تاکید کنیم این است که هیچ وقت برای خرید تختخواب دو نفره و سرویس خواب عروس آنلاین خرید نکنید. حتی اگر می‌خواهید از بهترین و معروف‌ترین برند خرید کنید بهتر است به فروشگاه رفته و از نزدیک تختخوابی را که انتخاب کرده‌اید را ببینید. قبول داریم که بسیاری اوقات مثلا برای خرید سرویس خواب عروس فرصت کم است و دغدغه و کارهای دیگر آنقدر زیاد. ترجیح می‌دهیم به گزینه بهترین برند اعتماد کرده و خریدمان را به صورت غیرحضوری انجام دهیم.

 

اما باید تاکید کنیم که اطمینان از انتخاب بهترین نوع تختخواب، با دیدن آن روی صفحه مانیتور کامپیوتر یا تلفن همراه اصلا گزینه ایده‌آلی نیست. بازدید از یک فروشگاه به شما امکان می‌دهد سبک‌ها، مدل‌ها و حتی اشکال و طرح‌های مختلف را ببینید. شما حتی امتحان کنید و بتوانید تختخواب دو نفره خوبی پیدا کنید. بهتر است از گوشی موبایتان تنها برای مطالعه راهنمای نکات کلیدی برای خرید تخت دونفره و سرچ پیرامون این موضوع در اینترنت استفاده کنید.

البته می‌توانید کمی هم با دیدن مدل‌های سرویس تختخواب دو نفره و عروس ایده بگیرید. یا کمی نظرات موافق مخالف را در صفحات فروشگاه‌های تولید کننده بهترین برند تخت، مطالعه کنید.

 

فقط نگاه نکنید، روی بهترین تخت هم دراز بکشید

 

راهنمای خرید بهترین برند تخت و تشک دو نفره و سرویس خواب عروس

 

لازم است علاوه بر اینکه ظاهر و شکل و شمایل تخت را پسندیدید کمی هم روی آن دراز بکشید. بهتر است همیشه قبل از خرید یک تختخواب آن را امتحان کنید. همه ما تفاوت‌هایی با هم داریم و باید بپذیریم که شاید حتی بهترین تخت دو نفره از بهترین برند هم مناسب با راحتی ما ساخته نشده است. نیاز افراد از تخت دو نفره بر اساس وزن و قد و حتی مدل خوابیدن آن‌ها با هم بسیار متفاوت است.

 

بنابراین بهتر است هر دو با هم برای خرید سرویس تخت خواب دو نفره و سرویس خواب عروس بروید. شما در عین حال باید زمان مناسب و نسبتا آزادی را برای خرید تخت خواب دو نفره خود انتخاب کنید تا راحت باشید و راحت تصمیم بگیرید. از امتحان کردن تخت دو نفره‌ای که چشم‌تان را گرفته و تصمیم به خرید آن دارید، اصلا خجالت نکشید. شما می‌خواهید بهترین زمان استراحت خود را روی این تختخواب بگذرانید. بنابراین مهم است که راحت و بدون دغدغه و تعارف و نگرانی انتخاب کنید.

 

بهترین توصیه: تخت دو نفره را با هم بخرید

 

بهتر است زوج‌ها برای خرید تخت خواب دو نفره خود با هم رفته و خرید کنند. اگر تخت مشترک دارید، پس باید یک تختخواب مناسب برای خود و شریک زندگی خود انتخاب کنید. به این ترتیب می‌توانید مطمئن شوید که سرویس خواب شما به اندازه کافی بزرگ و مناسب برای هر دوی شماست.

 

اندازه اتاق را برای تخت دو نفره را از یاد نبرید

 

اگر برای سرویس خواب عروس خرید می‌کنید، اول بهتر است تکلیف خانه‌ای که قرار است به آنجا بروید و زندگی مشترکتان را آغاز کنید را مشخص کنید. چرا که برای خرید تخت خواب دو نفره شما باید حتما اندازه اتاق خواب را به خوبی بدانید. اینکه اتاق خوابی بزرگ دارید و یا کوچک. هنگام خرید باید به به اندازه اتاق خواب فکر کنید و آن را لحاظ کنید.

 

اگر اتاق خواب خیلی کوچک است، یک تختخواب دو نفره بزرگ هرگز مناسب شما نخواهد بود. برای استراحت باید فضای مناسبی در اطراف تخت خود داشته باشید. اگر از برند محبوب و معروفی خرید می‌کنید، آن‌ها معمولا دفترچه‌های راهنمایی دارند. دفترچه‌ها تنوع انتخاب برای خرید تخت دو نفره در فضاهای کوچک و بزرگ را به شما معرفی ‌می‌کنند و گزینه‌های خوبی پیشنهاد می‌دهند.

حتی می‌توانید از کارشناسان فروش درمورد فضای مورد نیاز تختخوابی که انتخاب کرده‌اید، سوال کنید. هرگز برای سوال کردن خجالت نکشید.

 

کشوهای جادار؛ بهترین آپشن تخت دو نفره

 

راهنمای خرید بهترین برند تخت و تشک دو نفره و سرویس خواب عروس

 

یادتان باشد کشوهای تخت می‌تواند فضای زیادی را برای شما فراهم کند. می‌توانید لباس‌ها و وسایل زیادی را در کشوهای تخت جا دهید. حتی اگر جایی برای کمد لباس‌های بزرگ ندارید یا نمی دانید ملحفه‌های خود را کجا قرار دهید، حتما هنگام خرید تخت دونفره به بزرگی و جاداری کشوهای تخت توجه کنید.

کشوهای بزرگ می‌توانند بهترین گزینه برای جا دادن وسایل باشند. تختخواب دو نفره با کشوهای بزرگ و جادار مناسب‌ترین نوع تختخواب برای کسانی هستند که اتاق‌های کوچکی دارند. شما با خرید این مدل تخت زیرا فضای اضافی بیشتری برای ذخیره وسایل خود به روشی آسان و راحت در اختیار خواهید داشت.

 

در سایز تشک و تخت دو نفره به توافق برسید

 

اگر یک اتاق خواب بزرگ یا مناسب دارید و شریک زندگی شما همیشه تمام فضای تختخواب را اشغال می‌کند، پس به سرمایه‌گذاری روی تخت‌های کینگ یا تخت دو نفره فوق کینگ فکر کنید. اگر حتی اتاق و راحتی بیشتری می‌خواهید، پس یک تخت Emperor یا امپراطور را انتخاب کنید. معمولا نمایند‌گان بهترین برند برای فروش تخت دونفره اولین سوالی که از زوج‌ها می‌کنند، تصمیم‌شان برای انتخاب سایز تختخواب است. بنابراین سعی کنید قبل از خرید در مورد این موضوع به نتیجه برسید.

 

تخت دو نفره باید هم شیک باشد و هم بهترین راحتی را داشته باشد

 

راهنمای خرید بهترین برند تخت و تشک دو نفره و سرویس خواب عروس

 

حالا بهتر است برویم به سراغ انتخاب مدل و جنس تخت. بله درست است در مرحله اول خرید سرویس خواب دو نفره باید ابتدا راحتی و اندازه آن را لحاظ  کرد و بعد به سراغ ظاهر رفت. اگر می‌خواهید یک اتاق با تخت دونفره خیلی سبک داشته باشید که واقعاً به اتاق شخصیت ببخشد، از تخت‌های فلزی روکش‌دار استفاده کنید. اگر جنس فلز دوست ندارید و ترجیح‌تان چوب است باید بگوییم که انتخاب‌های بسیار متنوعی پیش رو دارید. فقط برای سبکی سرویس خواب مد نظر داشته‌باشید که جنس تخت حتما از چوب خالص باشد. تختخواب‌های چوبی هم قشنگ هستند و هم سبک.

بیشترین هزینه برای خرید بهترین برند تشک تخت دو نفره

 

اما تشک تخت دو نفره شما هم بسیار مهم است. یک تشک دو نفره مناسب انتخاب کنید که کمر شما را اذیت نکند. اینجاست که باید بگوییم بیشترین هزینه را برای خرید بهترین تشک تخت دو نفره خود بکنید و از بهترین و قابل اطمینان‌ترین برند خرید کنید. تختخواب‌های فنری و تختی بهترین نوع تخت برای حمایت از پشت هستند. همیشه به یاد داشته باشید، یک تختخواب خوب باید  مطابق اندازه، شکل و نیازهای خاص مصرف کننده باشد. اگر به عنوان مثال کمرتان اغلب در حالت خوابیده شما را آزار می‌دهد، یک تختخواب قابل تنظیم انتخاب کنید تا بتوانید در وضعیتی راحت استراحت کنید و بخوابید.

 

تخت دو نفره و تشک را همزمان خرید کنید

 

راهنمای خرید بهترین برند تخت دو نفره و سرویس خواب عروس

 

بهتر است هم تخت و هم تشک خواب را به طور همزمان از یک برند و یا حتی فروشنده خرید کنید. بدون اینکه به تشک فکر کنید، هرگز تختخواب را خریداری نکنید. اگر بخواهیم در مورد بهترین تشک دو نفره نظر بدهیم باید بگوییم تشک‌های «فنری» برای تخت خواب‌های فنری ایده‌آل هستند. در حالی که تشک‌های «هارد» برای تختخواب‌های مخصوصی مناسب با انواع تشک‌های هارد ساخته می‌شوند.

 

هرگز قیمت را فدای کیفیت و برند تخت دو نفره نکنید

 

بهترین تخت دو نفره برای شما همیشه گران‌ترین تختخواب نیست، اما احتمالاً ارزان‌ترین تختخواب هم نیست. یک تخت ارزان ممکن است خوب به نظر برسد، اما آیا به شما اطمینان لازم برای یک خواب خوب را می دهد؟ توجه داشته باشید که ممکن است قیمت پایین میزان آسایش و راحتی شما را هم کاهش دهد. بهتر است قبل از خرید به بررسی آنلاین محصولات بپردازید. زیرا از این طریق می‌توانید نظر دیگران درباره کالای خریداری شده را ببینید. سعی کنید از برندهای نام آشنا و معروف خرید کنید. برندهایی که تجربه کاربری موفقی دارند.

 

به نظر شما این مطلب چطور بود؟

خیلی بد »»»»»»»»»»»»»» خیلی خوب

باشگاه مشتریان افق کوروش

  دیدگاه‌ها

  12 − پنج =

  همراه با افق کوروش

  خرید اینترنتی افق کوروش

  در مجله افق کوروش

  معرفی و بررسی والمارت و سون الون؛ دو شرکت بزرگ خرده‌فروشی در جهان

  معرفی و بررسی والمارت و سون الون؛ دو شرکت بزرگ خرده‌فروشی در جهان

  حتما شما هم نام فروشگاه‌های زنجیره‌ای والمارت و سون الون را زیاده شنیده‌اید. دو فروشگاه زنجیره‌ای موفق در صنعت خرده‌فروشی. خرده‌فروشی شامل فروش کالاها و لوازم برای مصرف مستقیم خریدار است که از محلی معین مانند فروشگاه فیزیکی یا مرکز خرید، در قالب بخش‌های کوچک تشکیل شده باشد. فروشگاه خرده فروشی گاهی همراه با خدمات جانبی مثل تحویل نیز است. در دنیا شرکت‌های بزرگی وجود دارند که در صنعت خرده‌فروشی پرچم‌دار هستند. دو شرکت معروف در این زمینه والمارت (Walmart) و سون الون (7‑Eleven) هستند. خرده فروشی‌های امروزی در واقع همان خوار بار فروشی‌های معروف خودمان هستند که محصول را ...
  • 1601 بازدید
  • انتشار: ۲۷-۰۸-۹۹
  همه چیز درباره میکروبلیدینگ فیبروز ابرو، عوارض، ماندگاری و روش‌های مراقبت از آن

  همه چیز درباره میکروبلیدینگ فیبروز ابرو، عوارض، ماندگاری و روش‌های مراقبت آن

    می‌دانید میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ آیا استفاده از موچین، به‌شدت به ابروهای شما ضربه می‌زند و ابرویتان دوباره رشد نمی‌کند، یا فقط احساس می‌کنید تمیزکردن ابروهایتان هر روز با موچین کار سختی است؟ میکروبلیدینگ (microblading) یا همان فیبروز ابرو می‌تواند یک راه‌حل آسان برای داشتن ابروهایی پرپشت، کاملا آراسته و با ظاهری طبیعی باشد. گرچه اصطلاح «میکروبلیدینگ» یا فیبروز ابرو این روزها کاملا شناخته شده است و بارها آن را شنیده‌اید (از نظر آوایی شبیه میکرونیدلینگ است که یک روش جوانسازی پوست است) اما روش انجام آن و آنچه بعد از این واقعه برای ابروهای شما اتفاق می‌افتد، هنوز هم می‌تواند ...
  • 2778 بازدید
  • انتشار: ۰۷-۰۸-۹۹
  محبوب‌ترین و بهترین انیمیشن‌های تاریخ منتخب مشهورترین منتقدین جهان

  محبوب‌ترین و بهترین انیمیشن‌های تاریخ منتخب مشهورترین منتقدین جهان

  فیلم‌های انیمیشن، پویانمایی یا به قول قدیمی‌ها کارتون از جمله محبوب‌ترین محصولات فرهنگی و هنری و سرگرمی در سرتاسر دنیا هستند. از ابتدای تاریخ اختراع انیمیشن ساده و تک بعدی تا زمان ظهور انیمیشن‌های 2 بعدی، 3 بعدی، 4 بعدی و انیمیشن‌های تلفیقی این صنعت رو به رشد همواره مورد توجه مشهورترین کمپانی‌های فیلمسازی جهان بوده است. 28 اکتبر روز جهانی انیمیشن است. 10 عدد از بهترین انیمیشن‌های تاریخ به انتخاب مشهورترین منتقدین سینمای جهان را از سایت Business Insider در مجله کوروش بخوانید.  
  • 3970 بازدید
  • انتشار: ۰۶-۰۸-۹۷