راهنمای خرید بهترین دستگاه نسپرسو و اسپرسوساز خانگی | مجله کوروش
خانه » سبک زندگی » راهنمای خرید بهترین دستگاه نسپرسو و اسپرسوساز خانگی

راهنمای خرید بهترین دستگاه نسپرسو و اسپرسوساز خانگی

  • منتشر شده در ۰۸-۱۰-۹۹
  • 235 بازدید
  • بدون دیدگاه

  • مدت زمان تقریبی مطالعه : 7 دقیقه
راهنمای خرید بهترین دستگاه نسپرسو و اسپرسوساز خانگی

دستگاه اسپرسوساز خانگی یکی از وسایل ضروری آشپزخانه برای کسانی است که عادت به مصرف روزانه قهوه دارند اما بهترین دستگاه اسپرسو خانگی چه دستگاهی است؟ یک دستگاه قهوه ساز اسپرسو یا اسپرسوساز خانگی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ از آنجایی که انواع مختلفی از دستگاه های اسپرسوساز خانگی موجود موجود است، باید با پاسخ دادن به چند سوال گزینه‌های خود را برای خرید، محدود کنید. اولین و مهمترین سوال این است که چقدر برای شما آسان بودن استفاده از دستگاه اسپرسوساز مهم است. اگر تمایل دارید که صفر تا صد در پروسه  تهیه قهوه درگیر باشید، بهتر است تا یک دستگاه اسپرسوساز دستی انتخاب کنید. اما اگر فرایندی کاملاً خودکار می‌خواهید دستگاه اسپرس ساز خودکار را در لیست خرید خود قرار دهید. یک دستگاه اسپرسو ساز که تنها با یک با لمس یک دکمه به شما بهترین اسپرسو را تحویل دهد. در این مقاله از مجله کوروش به معرفی فاکتورهای مهم در انتخاب انواع مختلف دستگاه اسپرسوساز و نسپرسوساز خانگی می‌پردازیم.

 

دستگاه اسپرسوساز دستی

 

راهنمای خرید بهترین دستگاه نسپرسو و اسپرسوساز خانگی

فروش اینترنتی افق کوروش

 

اگر می خواهید از مرحله آسیاب شدن دانه قهوه تا زمانی‌ که قهوه به صورت یک فنجان اسپرسو در دستان شما است، همه کار را خودتان انجام دهید، بهتر است دستگاه اسپرسوساز دستی را انتخاب کنید. شما می‌توانید به سراغ بهترین دستگاه‌های اسپرسوساز دستی و اهرمی بروید. با جابه‌جایی حرفه‌ای اهرم، یک شات اسپرسو سفارشی دارید. این دستگاه‌ها طول عمر فوق‌العاده‌ای دارند. اما تسلط بر آن‌ها کمی دشوار است. دستگاه‌های اسپرسوساز دستی خانگی، معمولاً جز بهترین دستگاه‌ها و مورد علاقه باریستاهای حرفه‌ای هستند؛ کسانی که به اندازه کافی با اسپرسوساز خودکار و اتوماتیک کار کرده‌اند.

 

دستگاه اسپرسوساز نیمه اتوماتیک خانگی

 

راهنمای خرید بهترین دستگاه نسپرسو و اسپرسوساز خانگی

 

اگر می خواهید کمی از نیروی برق هم کمک گرفته و بهترین قهوه را برای خود آماده کنید، می‌توانید گزینه دستگاه های اسپرسوساز نیمه اتوماتیک را هم در نظر بگیرید. دستگاه اسپرسوساز نیمه اتوماتیک خانگی دارای پمپ برقی است. بنابراین استفاده از آن آسان‌تر از دستگاه‌های دستی است. اما در عین حال شما می‌توانید کنترل بخشی از فرآیند تهیه قهوه را نیز در دست بگیرید. اگر چه استفاده از دستگاه اسپرسوساز نیمه اتوماتیک بسیار آسان‌تر از دستی است، اما این دستگاه برای تحویل دادن بهترین قهوه به شما نیازمند یک لِم خاص است. بنابراین شما باید بتوانید با مهارت زیاد جریان آب و میزان فشار آن کنترل کنید. اگر این کار برای شما دشوار است پس دستگاه ساده‌تری را انتخاب کنید. بهترین پیشنهاد ما انتخاب یک دستگاه اسپرسو کاملا اتوماتیک است.

 

اسپرسوساز کاملاً اتوماتیک، بهترین پیشنهاد برای تازه‌کارها

 

راهنمای خرید بهترین دستگاه نسپرسو و اسپرسوساز خانگی

 

شما می‌توانید با اسپرسوساز کاملا اتوماتیک بهترین اسپرسو را آماده کنید. بدون کوچکترین درگیری و یا حتی دغدغه برای یادگیری فرآیند قهوه. اسپرسوساز کاملا اتوماتیک بسیار ساده است. تنها نکته منفی دستگاه اسپرسوساز یا نسپرسوساز کاملاً اتوماتیک این است که ممکن است کنترل فرایند آماده کردن قهوه اسپرسو یا نسپرسو را از دست بدهید. دخالت در فرایند آماده شدن قهوه برای دوستداران قهوه یکی از بهترین و هیجان انگیزترین بخش های ماجراست. این دسته افراد معتقدند که از آنجا که فشار و جریان آب بسیار مهم است، کنترل نداشتن بر فرایند تهیه اسپرسو کمی ریسک محسوب می‌شود. اما اگر تازه‌کار هستید، این دستگاه بهترین پیشنهاد برای شما است.

 

اسپرسوساز فوق اتوماتیک خانگی

 

دستگاه اسپرسوساز و نسپرسو فوق اتوماتیک، همه کار را برای شما ساده می‌کند. تنها با لمس یک دکمه می‌توانید بهترین اسپرسو و یا نسپرسو را تحویل بگیرید. چرا که همه چیز در اختیار دستگاه است. این دستگاه برای آماده کردن قهوه به دفعات زیاد بسیار کارآمد است. دستگاه قهوه خوبی به شما تحویل می‌دهد. این نوع دستگاه ویژگی‌هایی چون تنظیمات سریع، تنظیمات برنامه‌ریزی شده و حرکت دم‌کن دارد.

 

گرمکن‌های فنجانی، بهترین ابزار جانبی دستگاه اسپرسوساز

 

تا زمانی که تازه یاد بگیرید که چگونه اسپرسو درست کنید، ممکن است درست کردن قهوه کمی طول بکشد. بنابراین ممکن است به یک فنجان گرم کن احتیاج داشته باشید تا نوشیدنی شما گرم بماند. اگر گرم ماندن نوشیدنی شما برایتان مهم است، بهترین گزینه استفاده از اسپرسوساز های دارای گرمکن است.

 

فیلترهای تمیزکننده آب در دستگاه اسپرسوساز

 

اگر از آب لوله کشی برای درست کردن اسپرسو خود استفاده می‌کنید، بهتر است دستگاه اسپرسوساز با فیلتر آب را تهیه کنید. چرا که آب لوله‌کشی طعم خاصی دارد که ممکن است بهترین اسپرسو را به شما ندهد.

 

اسپرسوساز خانگی با ظرف شیر

 

راهنمای خرید بهترین دستگاه نسپرسو و اسپرسوساز خانگی

 

بهترین گزینه برای کسانی که اسپرسو خود را با شیر گرم مصرف می‌کنند، خرید دستگاه اسپرسوساز خانگی با ظرف همراه شیر است. بنابراین اگر شیر گرم برای شما مهم است توصیه می شود در خرید دستگاه اسپرسوساز خانگی به این نکته توجه کنید. ظرف شیر دستگاه اسپرسوساز با تنها با لمس یک کلید باعث ایجاد تبخیر شیر و ترکیب آن با قهوه می‌شود.

 

وسایل اضافی همراه دستگاه اسپرسوساز خانگی

 

راهنمای خرید بهترین دستگاه نسپرسو و اسپرسوساز خانگی

 

اگر دستگاه اسپرسوساز به عنوان یکی از دستگاه‌های اصلی آشپزخانه شما محسوب می‌شود هنگام خرید به لوازم جانبی دستگاه آن توجه کنید. فنجان‌های دستگاه یکی از مهمترین لوازم جانبی اسپرسو ساز خانگی است. سعی کنید دستگاهی تهیه کنید که فنجان‌های بزرگی داشته باشد. مهم نیست که می‌خواهید یک لیوان اسپرسو بخورید و یا کمی بیشتر. معمولاً بهترین انتخاب در دستگاه اسپرسو ساز خرید دستگاهی مجهز به گرم کننده است. اگر دستگاه اسپرسوساز شما با فنجان گرم کن عرضه نمی‌شود، بهتر است روی دستگاه دیگری هزینه کنید.

 

پاک کردن اسپرسوساز خانگی و رسوب زدایی آن کمی دشوار است. بهتر است زمان خریداری به محلول‌های رسوب‌زدایی و پاکسازی که همراه دستگاه به شما داده می‌شود توجه کنید. توجه به وسایل جانبی دستگاه اسپرسوساز خانگی بسیار مهم است. چون شما از این دستگاه برای مدت زمان طولانی استفاده خواهید کرد. اما یکی دیگر از بهترین کارهایی که هنگام خرید انواع دستگاه اسپرسوساز باید انجام دهید، دقت در انتخاب برند دستگاه است.

 

به نظر شما این مطلب چطور بود؟

خیلی بد »»»»»»»»»»»»»» خیلی خوب

باشگاه مشتریان افق کوروش

دیدگاه‌ها

16 − 1 =

همراه با افق کوروش

خرید اینترنتی افق کوروش
اینستاگرام افق کوروش

در مجله افق کوروش

بهترین رنگ کوسن برای انواع مبلمان؛ چطور رنگ و طرح را هماهنگ کنیم؟

بهترین رنگ کوسن برای انواع مبلمان؛ چطور رنگ و طرح را هماهنگ کنیم؟

      ست کردن رنگ کوسن با رنگ مبلمان و کاناپه یکی از جذاب‌ترین و سرگرم کننده‌ترین کارهاست. این‌که چه طرح و رنگ کوسنی به مبلمان شما می‌خورد بیش از همه به سلیقه شما و سایر اعضای خانواده و نیز علاقه و ارتباط برقرار کردن درست و اصولی با رنگ‌ها برمی‌گردد. با این‌همه برای هماهنگی بیشتر و زیباتر شدن فضای خانه، هماهنگی میان رنگ‌ها اهمیت زیادی دارد. بهتر است برای انتخاب رنگ کوسن علاوه بر رنگ و طرح پارچه مبلی از «چرخه رنگ‌ها» هم کمک بگیرید. بهترین رنگ کوسن برای ست کردن با انواع مبلمان و کاناپه را از سایت تخصصی دکوراسیون ...
  • 9225 بازدید
  • انتشار: ۱۹-۱۰-۹۷
مراسم عجیب عروسی در کشورهای مختلف

۱۳ رسم عجیب و جالب مراسم عروسی در کشورهای مختلف

  مراسم عروسی اگر چه در ذات خود رسمی کردن پیوند میان دو نفر است. اما این تمام ماجرا نیست. مراسم، رسم و رسوم و بایدها و نبایدهای آن در فرهنگ‌های سرتاسر جهان و گاهی حتی از محله‌ای به محله یا شهری به شهر دیگر در کشوری واحد، امری متفاوت است. برخی از این رسم و رسوم آن‌قدر جالب و عجیب هستند که در همه جای جهان دهان به دهان می‌چرخند. در این نوشتار 13 رسم عجیب و جالب مراسم عروسی را در کشورهای مختلف در سرویس  سبک زندگی  مجله کوروش  بخوانید.
  • 18985 بازدید
  • انتشار: ۲۸-۰۱-۰۰
موفق ‌ترین زنان کارآفرین

موفق ‌ترین و مشهورترین زنان کارآفرین جهان و راز موفقیت آن ها

سال ها پیش تنها مردان در رأس دنیای تجارت و کسب و کار فعال بودند. رفته رفته با ظهور زنانی بانفوذ و قدرتمند دوره کاملاً جدیدی برای شکوفایی زنان تاجر و کارآفرین در سراسر دنیا آغاز شد. امروزه زنان نیز درست پا به ‌پای مردان در صنایع مختلف فعالیت می کنند و افتخارات ای بزرگ و ارزشمندی را در دنیای اقتصاد کسب می کنند. تجربیات ثابت کرده است که زنان با نیروی عزم و اراده قوی توانسته اند در برابر فشارهای اقتصادی و تجاری به خوبی مقاومت کنند و به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنند. در این مقاله از ...
  • 61 بازدید
  • انتشار: ۱۱-۰۲-۰۰