آموزش ساخت 7 کادوی دست ساز ولنتاینی برای دختر و پسر | مجله کوروش
خانه » سبک زندگی » آموزش ساخت ۷ کادوی دست ساز ولنتاینی برای دختر و پسر

آموزش ساخت ۷ کادوی دست ساز ولنتاینی برای دختر و پسر

  • منتشر شده در ۰۴-۱۱-۹۹
  • 278 بازدید
  • بدون دیدگاه

  • مدت زمان تقریبی مطالعه : 8 دقیقه
کادوی-دست-ساز-ولنتاین

با نزدیک شدن به روز ولنتاین همه افرادی که هم را دوست دارند، به دنبال ایده‌ای نو و جذاب برای خوشحال کردن عشق زندگیشان هستند. هیچ ایده‌ای در روز ولنتاین شیرین‌تر از ساخت یک کادوی منحصر به فرد به دستان خودتان نیست. شما می‌توانید بدون صرف هزینه‌ای زیاد خودتان یک کادوی دست ساز ولنتاین خاص برای کسی که دوستش دارید، درست کنید. در این مقاله از مجله کوروش می‌توانید با ایده‌هایی بی نظیر هدیه دست ساز ولنتاین برای دختر و پسر آشنا شوید.

 

 

یک شیشه اسرارآمیز درست کنید که نشان می‌دهد چرا او را دوست دارید

 

فروش اینترنتی افق کوروش

 

درست کردن این هدیه دست ساز ولنتاین فوق العاده راحت و جذاب است. تنها لازم است یک شیشه خالی بردارید. بیرون شیشه را به سلیقه خودتان و با قلب نمدی و کنف و روبان تزئین کنید. برای چسباندن کنف و روبان روی شیشه می‌توانید از چسب تفنگی حرارتی استفاده کنید. سپس روی تکه‌های کوچک کاغذ همه دلایلی که موجب می‌شود عشق زندگی‌تان را دوست داشته باشید را بنویسید. سپس کاغذها را تا کنید و داخل شیشه بیندازید. مطمئن باشید که این ایده ساخت کادوی ولنتاین برای دختر و پسر مناسب است و طرف مقابلتان را شگفت زده خواهد کرد.

 

 

با انواع شکلات یک حلقه قلبی درست کنید

 

کادوی-دست-ساز-ولنتاین

 

یک ایده جذاب برای کادوی دست ساز ولنتاین درست کردن حلقه‌های قلبی شکل شکلاتی است. برای این کار باید شکلات‌هایی را که دوست دارید تهیه کنید. سپس یک مقوای ضخیم را به صورت قلب تو‌خالی برش بزنید. روی مقوا را با پارچه یا روبان و تور قرمز بپوشانید. سپس شکلات‌ها را با چسب روی قلب بچسبانید و با روبان‌های فر خوره کناره‌های شکلات را تزئین کنید. می‌توانید یک پاپیون بزرگ نیز در قیمت بالای قلب بچسبانید و یا زیر قلبتان چند لایه روبان آویزان کنید. به جای استفاده از کارتن یا مقوا نیز می‌توانید از قلب آماده فومی، سیم یا هر چیزی که در دسترس دارید استفاده کنید. این کادوی ولنتاین برای دختر پسر و هر فردی که دوستش دارید مناسب است.

 

 

با سیم و کاموا نمادهایی از عشق درست کنید

 

کادوی-دست-ساز-ولنتاین

 

این ایده کادوی دست ساز ولنتاین فوق العاده کاربردی و زیبا است. شما می‌توانید با استفاده از یک سیم نسبتا ضخیم که راحت حالت می‌گیرد، یک قلب درست کنید. سپس از نقطه پایینی قلب شروع به پیچاندن کامواهای رنگی دور سیم کنید. در طول این کار چند بار رنگ کاموای خودتان را عوض کنید. در صورتی که دوست داشته باشید می‌توانید یک پایه زیر قلب نصب کنید و روی آن را نیز با کاموا پوشش دهید. می‌توانید با استفاده از سیم اسم یا حرف اول عشقتان را درست کنید. سپس روی سیم را با استفاده از کاموا بپوشانید و این نمادهای جذاب را داخل یک گلدان یا باکس قرار دهید و به او هدیه دهید.

حتما بخوانید  روز ولنتاین کجا بریم؛ آدرس و مشخصات 15 کافه شیک با فضای باز برای ولنتاین

در صورتی که دوست داشته باشید می‌توانید این نمادها را به صورت آویز طراحی کنید تا او آن‌ها را روی دیوار نصب کند. این کادوی ولنتاین برای مرد و زن مناسب است و ایده خوبی برای ولنتاین محسوب می‌شود.

 

 

یک ماگ با طراحی خودتان به او هدیه بدهید

 

کادوی-دست-ساز-ولنتاین

 

برای پیاده کردن این ایده ساخت کادوی ولنتاین برای پسر و دختر به یک ماگ سفید ساده، یک ماژیک و کمی شکلات و آبنبات نیاز دارید. برای این کار باید روی ماگ طرح دلخواه خودتان را بکشید و یا تمام سطح لیوان را با پیام‌های عاشقانه پر کنید. سپس داخل لیوان چند شکلات و آبنبات قرار دهید. می‌توانید داخل لیوان را نیز با قهوه یا چای مورد علاقه او پر کنید و شکلات‌ها را روی آن قرار دهید. یا اینکه شکلات‌ها را با روبان و قلب‌هایی که خودتان با مقوا درست کرده‌اید تزئین کنید و داخل لیوان قرار دهید. این کادوی ولنتاین برای مرد و زن جذاب است و می‌تواند ایده خوب و کم هزینه‌ای برای ولنتاین باشد.

 

معمولا برای اینکه طرح روی ماگ ماندگار شود از ماژیک مخصوص طراحی روی سرامیک و شیشه استفاده می‌شود. استفاده از ماژیک‌های معمولی برای طراحی روی ماگ مناسب نیست و بعد از کشیدن دست روی ماگ یا برخورد آب و رطوبت رنگ آن پخش می‌شود. برای تثبیت رنگ ماژیک سرامیک باید بعد از طراحی، ماگ را برای ۲۴ ساعت کنار بگذارید. سپس برای ۳۵ دقیقه آن را با دمای ۱۵۰ درجه سانتی گراد در فر قرار دهید تا رنگ روی کار تثبیت شود. این روش موجب می‌شود تا طرح روی ماگ با شستن نیز از بین نرود.

 

 

به عنوان هدیه دست ساز ولنتاین یک تراریوم درست کنید

 

کادوی-دست-ساز-ولنتاین

 

درست کردن تراریوم یک ایده ساخت کادوی ولنتاین برای همسر بسیار خاص و منحصر به فرد است. برای این کار باید یک شیشه قلبی شکل یا هر شکلی که دوست دارید، تهیه کنید. گیاه، مقداری خاک و سنگ ریزه رنگی را نیز از بازار بخرید و خودتان را برای پیاده کردن این ایده ساخت هدیه ولنتاین آماده کنید. حال باید مقداری سنگریزه داخل شیشه تراریوم بریزید. سپس خاک را به آن اضافه کنید و گیاه مورد نظرتان را داخل خاک بکارید. سطح خاک را با سنگ ریزه‌های رنگی پر کنید و سطح تراریوم را هر طور که دوست دارید تزئین کنید. مطمئن باشید این ایده ساخت هدیه ولنتاین فوق العاده طرف مقابلتان را سوپرایز خواهد کرد.

حتما بخوانید  2 طرز تهیه پنکیک ردولوت و کرپ کیک ردولوت؛ ایده جذاب صبحانه ولنتاین

 

 

یک باکس سوپرایز از عکس‌های یادگاری‌تان درست کنید

 

کادوی-دست-ساز-ولنتاین

 

برای درست کردن این ایده ساخت هدیه ولنتاین شما به یک باکس کوچک تقریبا ۱۰ سانتی‌متری نیاز دارید. حال برای درست کردن این کادوی ولنتاین برای همسر یا عشقتان باید عکس‌های جذاب دو نفره‌تان را در اندازه تقریبا ۵ تا ۸ سانتی متری پرینت بگیرید و روی مقوای رنگی بچسبانید. می‌توانید از عکس‌های چاپ شده نیز برای این کار استفاده کنید. عکس‌ها را در فاصله طوری روی یک کاموا بچسبانید که به راحتی روی هم قرار بگیرند. می‌توانید به جای کاموا از یک مقوا یا کاغذ با عرض ۸ سانتی متری استفاده کنید و عکس‌ها را پشت سر هم روی آن بچسبانید و داخل باکس قرار دهید. این کادوی ولنتاین برای دختر و پسر بسیار جذاب است و سوپرایز خوبی برای ولنتاین محسوب می‌شود.

 

 

یک باکس شگفت انگیز درست کنید

 

کادوی-دست-ساز-ولنتاین

 

یک ایده ساخت هدیه ولنتاین دیگر مربوط به باکس‌های شگفت انگیزی است که می‌توانید آن را با هر چیزی که دوست دارید پر کنید. این کادوی ولنتاین برای پسر و دختر مناسب است. برای شروع باید یک باکس آماده یا دست ساز تهیه کنید. سپس انواع عبارات عاشقانه و پیامک انگلیسی ولنتاین یا حرف‌هایی که دوست دارید به طرف مقابلتان بگویید را روی کاغذ سفید و کاغذ رنگی بنویسید و کاغذها را لوله کنید و با نخ ببندید. این نوشته‌ها را همراه با نقاشی‌های کوچک، شکلات، آبنبات، گل، قلب‌های مقوایی و هر چیزی که در دسترس دارید داخل باکس قرار دهید. می‌توانید این باکس شگفت انگیز را به عنوان کادوی ولنتاین برای همسر یا نامزدتان آماده کنید.

 

به نظر شما این مطلب چطور بود؟
[کل: ۱ میانگین: ۵]
باشگاه مشتریان افق کوروش

دیدگاه‌ها

شانزده − 13 =

همراه با افق کوروش

خرید اینترنتی افق کوروش
اینستاگرام افق کوروش

در مجله افق کوروش

۶ ترفند بازاریابی که خرید آنلاین را برای مشتری جذاب‌تر می‌کند

۶ ترفند بازاریابی که خرید آنلاین را برای مشتری جذاب‌تر می‌کند

ترفندهای روانشناسانه بازاریابی که فروشنده‌ها به کار می‌گیرند تا چه اندازه در جذب مشتری‌ها و ترغیب آن‌ها برای خرید کردن موثر است؟ همه ما می‌دانیم که فروشنده‌های حرفه‌ای و موفق ترفندها و روش‌های منحصر به فردی برای جلب و جذب نظر مشتری دارند. این بدان معناست که در کارزار خرید و فروش حضوری علاوه بر دکور و چیدمان فروشگاه نحوه برخورد و ترفندهای فروشندگان هم در جلب نظر مشتری اهمیت فراوانی دارد. اما زمانی که شما یک کسب و کار فروش آنلاین دارید، به صورت مستقیم به مشتری دسترسی ندارید و از ترفند دکور و چیدمان فروشگاه هم نمی‌توانید استفاده ...
  • 2275 بازدید
  • انتشار: ۱۵-۱۰-۹۷
5 روش ساده و مطمئن برای داشتن یک رابطه زناشویی شاد و سالم

۵ روش ساده و مطمئن برای داشتن یک رابطه زناشویی شاد و سالم

شاد و گرم نگه داشتن رابطه زناشویی به طور مداوم گاهی حتی برای زوج‌های خوشبخت و موفق تبدیل به یک چالش می‌شود. برای این‌که رابطه زناشویی را شاد نگه دارید باید بدانید چگونه بایدها و نبایدهای زندگی زناشویی را مدیریت کنید. در این مقاله که از سایت معتبر  Marriage انتخاب شده است به شما می‌گوییم چگونه با 5 روش ساده و مطمئن رابطه زناشویی خود را هر روز شاد و سالم نگه دارید.  
  • 3568 بازدید
  • انتشار: ۲۴-۰۵-۹۷
معرفی انواع تکنیک‌های رنگ و مش مو آمبره، بالیاژ، هایلایت، لولایت و تفاوت آن‌ها

معرفی انواع تکنیک‌های رنگ و مش مو آمبره، بالیاژ، هایلایت، لولایت و تفاوت آن‌ها

رنگ و مش مو می‌تواند نشانه‌ای از خلق و خوی و حالت روحی یک خانم باشد؛ بنابراین زیبا و مرتب بودن رنگ و مش مو به اندازه‌ی سلامت مو مهم است. برای جذاب و زیبا به نظر رسیدن، لازم است که رنگ مو‌یتان را به طور منظم به روز کنید. اگر قصد تغییر رنگ مو را دارید و به دنبال ایده‌ای جدید می‌گردید، این مطلب از سایت the right hairstyles را در مجله‌ کوروش بخوانید تا با انواع تکنیک‌های رنگ و مش مو آشنا شوید و بتوانید بهترین را انتخاب کنید. با ما همراه باشید.
  • 457 بازدید
  • انتشار: ۲۸-۰۸-۹۹