مزایای فروش تلفنی | فروش تلفنی فروشگاه‌ های زنجیره ای افق کوروش

مزایای فروش تلفنی | فروش تلفنی فروشگاه‌ های زنجیره ای افق کوروش


11 بهمن 1401 . زمان مطالعه: 9 دقیقه

خیلی بد »»»»»»»»»»»»»» خیلی خوب
مزایای فروش تلفنی | فروش تلفنی فروشگاه‌ های زنجیره ای افق کوروش
تخفیفات افق کوروش

آیا از مزایای سفارش تلفنی فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با همان تخفیفات همیشگی برای مشتریان باخبر هستید؟ تقریبا تعداد افرادی که خرید تلفنی را به خرید حضوری یا خرید اینترنتی ترجیح می‌دهند، بسیار زیاد است. این موضوع هم، به خاطر مزایای سفارش تلفنی نسبت به سایر روش‌های خرید کالا است. علاوه بر این، سفارش تلفنی در کمترین زمان انجام می‌شود. در این مطلب درباره مزایای سفارش تلفنی محصولات مختلف از خواربار و محصولات سوپرمارکتی گرفته تا مواد شوینده، کالاهای بهداشت فردی، محصولات پروتئینی، لبنیات، میوه و دیگر کالاها به شما خواهیم گفت. همچنین راه‌های سفارش تلفنی فروشگاه‌های افق کوروش، نحوه سفارش تلفنی کالا در شهر تهران و تحویل رایگان در کمتر از یک ساعت را با جزییات برای شما شرح خواهیم داد.

 

 

مزایای فروش تلفنی

 

مزایای فروش تلفنی

تخفیفات افق کوروش

 

فروش تلفنی یکی از روش‌های محبوب سفارش و فروش کالا است که در برخی کسب و کارها، به عنوان مهم‌ترین روش فروش کالا شناخته می‌شود. از مهم‌ترین مزایای فروش تلفنی امکان سفارش گذاری دقیق و بدون واسطه بین خریدار و فروشنده است.

در روش سفارش تلفنی کالا، خریدار می‌تواند از راهنمایی‌های فروشنده برای سفارش کالا یا سوال در مورد کالاهای موجود و حتی قیمت و مشخصات آن، استفاده کند. از دیگر مزایای فروش تلفنی، عدم نیاز به خرید حضوری است.

گاهی اوقات برای یک خرید ساده باید یک مسیر را طی کنید و در انتها هم ممکن است فروشگاه مورد نظر، کالای درخواستی‌ شما را موجود نداشته باشد. با استفاده از خدمات فروش تلفنی، به راحتی می‌توانید با یک تماس از خانه یا محل کار، کالای مورد نظرتان را در مدت کوتاهی دریافت کنید.

از دیگر مزایای فروش تلفنی فروشگاه‌ها، می‌توان به صرفه‌جویی در هزینه خرید اشاره کرد. هر چند بسته به این که فروشگاه‌ها تا چه میزان هزینه ارسال کالا را روی سفارش‌تان لحاظ می‌کنند، اما در مورد فروشگاه‌هایی که خدمات ارسال رایگان کالا را ارائه می‌دهند، مثل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، هزینه تمام شده محصول بسیار به صرفه‌تر خواهد بود.

این یعنی حتی شما با عدم حضور و طی کردن مسافت برای خرید کالا، می‌توانید به راحتی هزینه خریدتان را کاهش دهید.

 

مزایای خرید تلفنی نسبت به سایر روش‌های خرید کالا

 

مزایای خرید تلفنی نسبت به سایر روش‌های خرید کالا

استخدام کارمند فروشگاه

 

همان طور که گفتیم، خرید تلفنی از جمله محبوب‌ترین و به صرفه‌ترین روش‌های خرید بسیاری از مشتریان در سرتاسر دنیاست. در این روش بدون نیاز به اینترنت و مراجعه به سایت خرید یا بدون حضور در فروشگاه‌ها و پرسه زدن در میان قفسه‌ها، می‌توان به راحتی سفارش تلفنی را انجام داد و کالا را دریافت کرد. اما این تنها مزیت خرید تلفنی نسبت به دیگر شیوه‌های خرید نیست.

 

مزایای خرید تلفنی نسبت به خرید اینترنتی

 

از مزایای خرید تلفنی نسبت به «خرید اینترنتی» از طریق سایت یا اپلیکیشن‌های فروشگاه‌ها، سرعت بالاتر این روش خرید است. در خرید تلفنی دیگر نیازی به کلنجار رفتن با سرعت پایین اینترنت، بارگذاری نشدن صفحه‌های فروش محصول، خطاهای مکرر احتمالی و پیچیدگی‌های خرید اینترنتی وجود ندارد.

همچنین با در نظر داشتن این موضوع که برخی سایت‌های فروش اقدام به کلاهبرداری می‌کنند، خرید تلفنی راه امن‌تری برای سفارش و دریافت کالا محسوب می‌شود.

 

مزایای خرید تلفنی نسبت به خرید حضوری

 

هر چند برخی افراد به مشاهده یا لمس کردن کالا هنگام خرید عادت دارند و رفتن به فروشگاه‌ برای خرید را ترجیح می‌دهند. اما از جمله مزایای خرید تلفنی نسبت به «خرید حضوری» می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

*حذف شدن زمان رفت و برگشت به فروشگاه
*حذف شدن هزینه رفت و برگشت برای خرید حضوری
* عدم نیاز به پرسه زدن بین قفسه‌های فروشگاه
*معطل نشدن در صف‌های طولانی خرید مخصوصا در مناسبت‌های ویژه
* صرفه جویی در زمان و انرژی فردی
*امکان استفاده از پشتیبانی تلفنی بعد از سفارش کالا
*خرید کردن در فضای شخصی

*نیاز نبودن به حمل کالا از فروشگاه به خانه

این دلایل از مواردی هستند که باعث می‌شوند بسیاری افراد، خرید تلفنی را به دیگر روش‌های خرید کالا، ترجیح دهند.

 

چرا خرید تلفنی نسبت به دیگر انواع خرید محبوبیت بیشتری دارد؟

 

چرا خرید تلفنی نسبت به دیگر انواع خرید محبوبیت بیشتری دارد؟

 

علاوه بر همه مواردی که به عنوان مزایای خرید تلفنی بیان شد، مزیت‌های دیگری هم وجود دارند که خرید تلفنی را در برخی کسب و کارها مثل فروشگاه‌های مواد غذایی، خواربار فروشی‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و … به گزینه موفق فروش محصول تبدیل می‌کند. این محبوبیت و موفقیت به دلایل زیر اتفاق می‌افتد:

 

*در خرید تلفنی، به خاطر حذف شدن و نبود واسطه فروش، ارجاع دادن کالا روند پیچیده‌ای ندارد و کالا در صورت تمایل به عودت داده شدن، مستقیما به فروشگاه برگردانده می‌شود.

*امکان کلاهبرداری در شیوه خرید اینترنتی وجود ندارد. این موضوع به دلیل امکان ارتباط مستقیم فروشنده و خریدار است که بستر امن تلفن، سلامت و امنیت این روش خرید را تضمین می‌کند.

*به خاطر این که در خرید تلفنی کالا مستقیما از فروشگاه به مشتری ارسال می‌شود، روند ارسال کالا بدون مشکل انجام می‌شود.

*در روش خرید به صورت تلفنی، از آن جایی که فرد سفارش دهنده، سفارش‌های خود را به دور از نگاه دیگران انجام می‌دهد، اجباری به تحمل حضور فروشنده یا خریداران دیگر را ندارد. همین امکان برای برخی افراد باعث آرامش در خرید می‌شود.

*همچنین فرد در زمان استفاده از خدمات فروش تلفنی، احساس امنیت بیشتری در زمان خرید خواهد داشت. چون دیگران از اقلامی که خریداری کرده است، باخبر نخواهند شد.

 

چرا سفارش تلفنی کالا پرطرفدار است؟

 

برای سفارش تلفنی کالا یا محصولات، کافی است مشخصات کالایی را که مد نظر دارید، به فروشنده بگویید تا فروشنده در صورت موجود بودن کالا، آن را برای شما ارسال کند. در این مدل سفارش گذاری، به راحتی می‌توانید از فروشنده در مورد قیمت یا کیفیت کالا هم سوال‌های خودتان را بپرسید.

حتی فروشنده می‌تواند بنا به تجربه یا نظرات خریداران دیگر، در صورت موجود نبودن کالا، شما را برای انتخاب یک کالای جایگزین راهنمایی کند. بنابراین در روش خرید تلفنی به راحتی و در آرامش می‌توان نکات مربوط به کالا را با فروشنده مورد بررسی قرار داد. در کنار این‌ها سفارش تلفنی، ظرف مدت کوتاهی انجام می‌شود و پروسه زمان‌بری ندارد.

 

چطور از فروشگاه‌های افق کوروش به صورت تلفنی سفارش کالا بدهیم؟

 

استخدام کارمند انبار

چطور از فروشگاه‌های افق کوروش به صورت تلفنی سفارش کالا بدهیم؟

 

در صورتی که در شهر تهران زندگی می‌کنید برای استفاده از خدمات فروش تلفنی افق کوروش با همان تخفیفات همیشگی افق کوروش کافی است شماره تلفن ۱۵۷۲ را شماره گیری کرده و داخلی ۸ را شماره گیری کنید.

سپس کالاها و اقلام مورد نیاز خود از محصولات سوپرمارکتی گرفته تا محصولات بهداشت فردی، محصولات پروتئینی و حتی میوه و لبنیات و … را به صورت غیر حضوری و پشت تلفن با تخفیفات همیشگی افق کوروش سفارش دهید و در کمتر از یک ساعت تحویل بگیرید.

 

برای سفارش تلفنی باید با کدام فروشگاه افق کوروش تماس بگیریم؟

 

برای خرید تلفنی افق کوروش، با شماره گیری ۱۵۷۲، تماس شما با نزدیک‌ترین فروشگاه افق کوروش برقرار خواهد شد. پس از آن می‌توانید کالای خود را در کمترین زمان ممکن با تخفیف‌های شگفت‌انگیز افق کوروش (زیر یک ساعت) دریافت کنید.

 

خرید تلفنی افق کوروش چند ساعته به دست مشتری می‌رسد؟

 

خرید تلفنی افق کوروش چند ساعته به دست مشتری می‌رسد؟

 

از زمان سفارش خرید تا زمان رسیدن کالا به دست مشتری، کمتر از یک ساعت زمان می‌برد. این یعنی زیر یک ساعت، می‌توانید کالای خود را با همان تخفیفات شگفت‌انگیز افق کوروش دریافت کنید.

 

چه کالاهایی را می‌توانیم به صورت تلفنی از افق کوروش بخریم؟

 

برای خرید کالاهای مختلف از افق کوروش به صورت تلفنی، (خرید تلفنی تهران) هیچ محدودیتی وجود ندارد. شما به راحتی می‌توانید سفارش تلفنی خود را برای خرید تلفنی خواربار، محصولات سوپر مارکتی، کالاهای بهداشت فردی، محصولات پروتئینی، لبنیات، میوه و دیگر کالاها با شماره‌گیری ۱۵۷۲ داخلی ۸ در شهر تهران انجام دهید.

سوالات متداول

هزینه ارسال خرید تلفنی خواروبار، خرید تلفنی شوینده یا دیگر کالاها از افق کوروش چقدر است؟

 

هزینه خرید تلفنی افق کوروش در شهر تهران، کاملا رایگان بوده و خریدار بعد از سفارش یا دریافت محصول، هزینه‌ای را بابت خدمات ارسال، پرداخت نمی‌کند.

 

فروش تلفنی رایگان از فروشگاه‌ های افق کوروش برای چه شهرهایی فعال است؟

 

خرید تلفنی افق کوروش یا ارائه خدمات فروش تلفنی افق کوروش، تنها برای شهر تهران و با شماره گیری ۱۵۷۲ فعال است. این خدمات به زودی در سراسر کشور فعال خواهد شد.

 

سفارش تلفنی افق کوروش برای کدام مناطق شهر تهران فعال است؟

 

امکان فروش کالا از طریق تلفن به صورت رایگان توسط فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، برای تمام نقاط شهر تهران فعال است. یعنی اگر در شهر تهران زندگی می‌کنید، یا در شهر تهران کالایی را از افق کوروش با شماره گیری ۱۵۷۲سفارش می‌دهید، مهم نیست در کدام منطقه یا ناحیه شهر تهران هستید، این خدمت برای کل مناطق شهر تهران فعال است.

 

 

کالابرگ الکترونیک