معرفی ۱۰ اپلیکیشن‌ کاربردی اندروید برای سفر داخلی و خارجی

معرفی ۱۰ اپلیکیشن‌ کاربردی اندروید برای سفر داخلی و خارجی


13 تیر 1400 . زمان مطالعه: 8 دقیقه

خیلی بد »»»»»»»»»»»»»» خیلی خوب
معرفی ۱۰ اپلیکیشن‌ کاربردی اندروید برای سفر داخلی و خارجی
تخفیفات نیمه دوم شهریور افق کوروش

این روزها بسیاری از افراد دستگاه‌های مختلف سیستم عامل اندروید دارند؛ از تلفن همراه گرفته تا انواع تبلت‌ها. طیف گسترده‌ای از برنامه‌های موجود برای این دستگاه‌ها، به این معنی است که می‌توانید از دستگاه اندرویدی خود نهایت استفاده را ببرید. این برنامه ها از بسیاری جهات به ما کمک می‌کنند. یکی از انواع برنامه‌هایی که می‌توانید برای دستگاه اندرویدی خود دریافت کنید، برنامه‌های مسافرتی و گردشگری است که برای افرادی که برای کار یا مسافرت سفر می‌کنند ایده‌آل است؛ اما بهترین اپلیکیشن‌های اندرویدی سفر کدامند؟ این مقاله را در مجله کوروش بخوانید.

فروش ویژه نوشیدنی و ماست افق کوروش

 

برنامه‌های مختلف سفر برای سیستم اندروید، می‌تواند از طریق مختلف به شما کمک کند. به‌عنوان مثال، برخی از آنها به رزرو محل اقامت یا مسافرت کمک می‌کنند؛ در حالی‌ که برنامه‌های دیگر اطلاعات مفیدی را درمورد مقصد ارائه می‌دهند. نیازهای شما هرچه باشد، در یافتن مجموعه‌ای عالی از برنامه‌ها برای کمک به شما در هنگام سفر، مشکلی نخواهید داشت. ما در این مقاله ۱۰ مورد از بهترین اپلیکیشن‌های اندروید برای سفر را برایتان شرح داده‌ایم. در سرویس علم و تکنولوژی، اپلیکیشن‌های کاربردی در سفر را به شما معرفی می کنیم که در سفر عصای دست شما خواهند بود.

 

 

لیست بهترین اپلیکیشن‌های کاربردی اندروید برای سفر

 

چه یک مسافر عادی باشید و چه برای شغلتان سفر کنید؛ ارزش این را دارد که به برنامه‌های مختلف سفر که می‌توانید برای سیستم اندروید خود تهیه کنید، توجه کنید. این موارد را می‌توانید با سهولت در دستگاه خود بارگیری کنید و اکثر آنها کاملا رایگان هستند. انواع مختلفی از اپلیکیشن‌ها وجود دارد، مانند اپلیکیشن‌هایی که به شما کمک می‌کنند تا حساب‌وکتاب سفر خود را داشته باشید، بهترین بلیط‌ها را خریداری کنید و مسیرتان را گم نکنید.

 

بنابراین، بیایید نگاهی به برخی از بهترین اپلیکیشن‌های اندروید برای سفر بیاندازیم.

جشنواره بازگشت به مدرسه

 

 

۱. جاباما؛ اپلیکیشن اجاره ویلا و اقامتگاه

 

جاباما؛ اپلیکیشن اجاره ویلا و اقامتگاه

 

یکی از بهترین اپلیکشن‌های سفر برای کشور ما، اپلیکیشن «جاباما» است. این اپلیکیشن تمام اطلاعات مفید درباره شهر مقصد، همراه با امکان اجاره ویلا و اقامتگاه‌های دیگر را در اختیارتان قرار می‌دهد.

 

 

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین اپلیکیشن های کاربردی سفر ios

 

تخفیفات بستنی افق کوروش

 

۲. هیپمانک (Hipmunk)؛ اپلیکیشن رژرو هتل و پروازها

 

هیپمانک (Hipmunk)؛ اپلیکیشن رژرو هتل و پروازها

 

این برنامه رایگان، یک راه‌حل عالی برای سفر را ارائه می‌دهد. می‌توانید از آن برای رزرو و برنامه‌ریزی جنبه‌های مختلف سفر خود استفاده کنید. شما می‌توانید پروازها و هتل‌ها را از طریق برنامه، رزرو کنید و می‌توانید اطلاعات دقیق درمورد پروازها به دست آورید. این برنامه همچنین اطلاعاتی راجع به قیمت آخرین لحظه مربوط به محل اقامت و همچنین بررسی، اطلاعات مقصد و جزئیات سرگرمی ارائه می‌دهد.

 

 

۳. اسکای‌اسکنر (Skyscanner) برای رزرو بلیط و قابلیت قیاس پذیری قیمت بلیط

 

اسکای‌اسکنر (Skyscanner) برای رزرو بلیط و قابلیت قیاس پذیری قیمت بلیط

 

«اسکای اسکنر» که یک اپلیکیشن کاملا شناخته شده و محبوب است، برای کسانی که خواهان قیمت‌های مناسب در پروازها هستند، ایده‌آل است. این برنامه قیمت پروازهای طیف وسیعی از خطوط هوایی را با یکدیگر مقایسه می‌کند. همچنین می‌توانید رزرو بلیط را مستقیما از طریق برنامه انجام دهید، که باعث صرفه‌جویی در وقت شما می‌شود. این اپلیکیشن امکان جست‌وجو و فیلترکردن برنامه، یافتن و مقایسه پروازهای مناسب را سریع و ساده می‌کند.

 

 

بیشتر بخوانید: بهترین شهرهای ایران برای مسافرت تابستان

 

 

۴. با هوپر (Hopper) قیمت‌های عالی را در پرواز پیدا کنید

 

این اپلیکیشن یکی دیگر از برنامه‌هایی است برای کسانی که می‌خواهند قیمت‌های عالی در پروازها پیدا کنند. این برنامه علاوه بر مقایسه قیمت پرواز برای شما، اطلاعاتی از جمله ارزان‌ترین زمان سال برای سفر به مقصد خاص را نیز ارائه می‌دهد. شما می‌توانید بر اساس مقصد خود، از بهترین زمان برای خرید بلیط پرواز خود مطلع شوید و این برنامه حتی به شما در مورد اینکه آیا اکنون باید خرید کنید یا مدتی بیشتر صبر کنید، به شما مشاوره می‌دهد.

 

 

۵. تریپ‌ایت (TripIt)؛ تنظیم برنامه‌های سفر و ایجاد یک برنامه سفر برای کمک به شما

 

تریپ‌ایت (TripIt)؛ تنظیم برنامه‌های سفر و ایجاد یک برنامه سفر برای کمک به شما

 

داشتن یک برنامه سفر مناسب راهی عالی برای استفاده بیشتر از سفرهایتان است و این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند تا دقیقا همین کار را انجام دهید. اپلیکیشن رایگان «تریپلت» با تنظیم برنامه‌های سفر و ایجاد یک برنامه سفر برای کمک به شما، دردسر و استرس را از برنامه‌ریزی سفر خارج می‌کند. می‌توانید این برنامه را با تلفن خود همگام‌سازی کنید یا بصورت آنلاین مشاهده کنید. حتی می‌توانید آن را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید، تا آنها بدانند که برنامه‌های شما چیست.

 

 

بیشتر بخوانید: بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی

 

 

۶. سیرکا ورد تایم (Circa World Time)؛ دسترسی به مناطق زمانی مختلف در سراسر جهان

 

سیرکا ورد تایم (Circa World Time)؛ دسترسی به مناطق زمانی مختلف در سراسر جهان

 

مورد دیگری که می‌تواند برای مسافران عادی بسیار مفید باشد؛ دسترسی به مناطق زمانی مختلف در سراسر جهان است. اگر تمایل دارید که به مقصد مختلف در خارج از کشور سفر کنید، این نوع اطلاعات می‌تواند بسیار ارزشمند باشد. اپلیکیشن «سیرکا» کاملا رایگان است و اوقات محلی را در مناطق مختلف کشورها در سراسر جهان به شما ارائه می‌دهد.

 

 

۷. اکیو ودر (AccuWeather)؛ اپلیکیشن پیش‌بینی آب و هوا

 

اکیو ودر (AccuWeather)؛ اپلیکیشن پیش‌بینی آب و هوا

 

دانستن اینکه در مقصدی که به آنجا سفر می‌کنید، هوا چگونه خواهد بود می‌تواند بسیار مفید باشد. این اپلیکیشن رایگان اندرویدی دستیابی به این اطلاعات را با کمترین دردسر آسان می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از این برنامه به‌راحتی برنامه ریزی کنید؛ زیرا دید بهتری از آب‌وهوا خواهید داشت. بنابراین می‌توانید فعالیت‌های خود را بر این اساس برنامه‌ریزی کنید.

 

 

بیشتر بخوانید: ۸ ترفند کاربردی برای گردشگری و سفر کم هزینه و ارزان

 

 

۸. پک‌پوینت (PackPoint)؛ چک‌لیست موارد ضروری در سفر

 

پک‌پوینت (PackPoint)؛ چک‌لیست موارد ضروری در سفر

 

آیا قبل از آغاز سفر خود، به بسته‌بندی نیاز دارید؟ این اپلیکیشن کار شما را آسان می‌کند. قبل از حرکت می‌توانید به چک‌لیست موارد ضروری برای بسته‌بندی دسترسی پیدا کنید و موارد ضروری را هرگز فراموش نکنید.

 

 

۹. علی بابا؛ بهترین و محبوب‌ترین اپلیکیشن سفر

 

اگر داخل کشور مسافرت می‌کنید و طرفدار مسافرت با وسایلی غیر از خودرو شخصی خود هستید، اپلیکیشن محبوب «علی بابا» به شما کمک می‌کند تا بلیط‌های مناسبی برای سفرتان انتخاب کنید. می‌توانید این اپلیکیشن را که جزو بهترین اپلیکیشن‌های اندروید برای سفر است، از «کافه بازار» یا گوگل دانلود کنید.

 

 

۱۰. ویز (waze)؛ اپلیکیشن بهترین مسیر را برای رانندگی و گیر نکردن در ترافیک

 

ویز (waze)؛ اپلیکیشن بهترین مسیر را برای رانندگی و گیر نکردن در ترافیک

 

یکی از بهترین اپلیکیشن‌های کاربردی در سفر در هر کشوری و هر شهری که باشید؛ اپلیکیشن «ویز» به شما کمک می‌کند تا بهترین مسیر را برای رانندگی انتخاب کنید و هرگز در ترافیک گیر نکنید. این برنامه از بهترین اپلیکیشن‌های اندرویید برای سفر است و هر اطلاعاتی درمورد مسیر و جاده بخواهید، در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

 

منبع: Techrrival

 

 

کالابرگ الکترونیک