رنگ سال 99 یا 2020 به انتخاب شرکت پنتون ؛ همه باید اعتماد به نفس داشته باشند | مجله کوروش
خانه » سبک زندگی » رنگ سال ۹۹ یا ۲۰۲۰ به انتخاب شرکت پنتون ؛ همه باید اعتماد به نفس داشته باشند

رنگ سال ۹۹ یا ۲۰۲۰ به انتخاب شرکت پنتون ؛ همه باید اعتماد به نفس داشته باشند

  • منتشر شده در ۱۷-۰۹-۹۸
  • 2914 بازدید
  • بدون دیدگاه

  • مدت زمان تقریبی مطالعه : 4 دقیقه
رنگ سال 99 یا 2020 به انتخاب شرکت پنتون ؛ همه باید اعتماد به نفس داشته باشند

 

شرکت پنتون که هر سال به صورت غیر رسمی رنگ مورد نظر برای طراحان شرکت‌های مد و طراحان دکوراسیون داخلی و هزاران صنعت ریز و درشت دیگر را در سرتاسر دنیا انتخاب و معرفی می‌کند امسال رنگ «آبی کلاسیک» یا «آبی عمیق» را برگزیده است. آبی کلاسیک یا آبی عمیق که ده‌ها اسم دیگر برای آن هم انتخاب شده نماد آرامش، اطمینان و اعتماد است. در مجله کوروش فلسفه انتخاب رنگ شرکت پنتون و رنگ سال ۹۹ یا ۲۰۲۰ پنتون که همان آبی کلاسیک یا عمیق است را به شما می‌گوییم.

 

آبی کلاسیک یا مرجانی مرده؛ مسئله این است

 

فروش اینترنتی افق کوروش

رنگ سال 99 یا 2020 به انتخاب شرکت پنتون؛ آبی کلاسیک آرامش و اعتماد به نفس

 

شرکت پنتون سال‌هاست به صورت غیر رسمی مسئول انتخاب رنگ برای سال میلادی است که از راه می‌رسد و به زبان دیگر انتخاب کارشناسان این شرکت برای انتخاب رنگ تبدیل به حجت شده است. در یکی دو ماه اخیر اما و اگرهایی در مورد رنگ‌ منتخب شرکت پنتون برای سال ۲۰۲۰ وجود داشت و حدس‌هایی زده شده بود که قوی‌ترین آن‌ها رنگ سفید مرجانی و رنگ مرجانی مرده بود، یعنی رنگ مرجان‌های در حال مرگ (شاید چون رنگ سال ۲۰۱۹ پنتون رنگ مرجانی زنده بود). علت این انتخاب کنایه‌ای به تخریب محیط زیست توسط شرکت‌های صنعت مد بود که اتفاقا مرجان‌های اقیانوسی را هم در معرض قرار داده است و البته سلامت مرجان‌ها تضمینی برای ادامه حیات در اقیانوس‌هاست. در حقیقت ایده انتخاب رنگ مرجانی مرده یا سفید مرجانی از سوی شرکت استرالیایی Jack And Huei بود. به عقیده آن‌ها از آن‌جایی که شرکت پنتون برای سال ۲۰۱۹ رنگ مرجانی زنده را به عنوان رنگ سال انتخاب کرده بود و حالا تغییرات آب و هوایی که از سال ۲۰۱۶ شروع شده باعث سفید شدن رنگ مرجان‌ها شده، یعنی موجوداتی که سلامت آن‌ها یک شاخص مهم برای وضعیت سلامت اقیانوس‌هاست. شرکت پنتون به عنوان شرکتی تاثیرگذار به دلیل استقبال عموم از انتخاب رنگ سال توسط آن در صنعت مد و دکوراسیون برای رساندن خطر تخریب محیط زیست به گوش بزرگان این صنایع باید پیشگام شود تا همه متوجه خطراتی که متوجه زمین است بشوند.

حتما بخوانید  6 ایده برای تیپ و استایل شیک مردانه زمستانی کلاسیک، اسپرت و رسمی

 

آبی کلاسیک؛ رنگی برای بازیابی اعتماد به نفس پیر و جوان

 

رنگ سال 99 یا 2020 به انتخاب شرکت پنتون؛ آبی کلاسیک آرامش و اعتماد به نفس

 

اما سرانجام در آخرین روزهای سال میلادی ۲۰۱۹ شرکت پنتون اعلام کرد که انتخاب کارشناسان کاتالوگ رنگ این شرکت آبی کلاسیک یا آبی عمیق است. یک طیف رنگی از آبی که در طبیعت زیاد دیده می‌شود. مثلا رنگ آبی در آسمان شب‌‌هایی که آسمان صاف است و رنگی که در اعماق اقیانوس‌هاست. یک طیف از رنگ آبی مابین سورمه‌ای ملایم و آبی کاربنی. اتفاقا در سال‌های اخیر رنگ آبی عمیق یا کلاسیک بسیار مورد توجه طراحان مد و به خصوص طراحان دکوراسیون داخلی بوده است.

لیتریک ایزمن؛ مدیر اجرایی شرکت پنتون درباره انتخاب رنگ آبی کلاسیک برای سال ۲۰۲۰ در نشست خبری این شرکت به خبرنگاران گفت: در دنیایی که ما در آن زندگی می‌کنیم نیاز به اعتماد، سادگی و صداقت و آرامش یک نیاز اساسی است. آبی کلاسیک رنگی است که علاوه بر ثبات و آرامش، اعتماد به نفس را هم برای تمام گرو‌ه‌های سنی از کودک گرفته تا جوانان و میانسالان و افراد مسن به ارمغان می‌آورد.

 

آبی کلاسیک ۲۰۲۰ پنتون با چه رنگ‌های ست می‌شود؟

 

آبی کلاسیک 2020 پنتون با چه رنگ‌های ست می‌شود؟

 

در کاتالوگ رنگی شرکت پنتون رنگ‌هایی که با رنگ آبی کلاسیک سال ۹۹ یا ۲۰۲۰ ست می‌شوند به قرار زیر هستند:

رنگ‌های آبی آسمانی و سایر رنگ‌های آبی در طیف‌های روشن‌تر، قهوه‌ای مایل به زرد، طلایی، سفید، زرد لیمویی، قرمز، نارنجی، صورتی چرک یا کالباسی، استخوانی، سبز کله اردکی، انواع رنگ سبز فیروزه‌ای و لاجوردی، گلبهی، بنفش و مشکی.

 

 

باشگاه مشتریان افق کوروش

دیدگاه‌ها

پنج + پنج =

همراه با افق کوروش

خرید اینترنتی افق کوروش

در مجله افق کوروش

روش‌های صحیح پوشاندن جوش صورت با آرایش و کانسیلر و کرم پودر

روش‌های صحیح پوشاندن جوش صورت با آرایش و کانسیلر و کرم پودر

پوشاندن عیب‌های صورت، لک و جوش و آکنه و چاله‌های صورت با آرایش و گریم ممکن است. البته که بهترین کار درمان این موارد به خصوص جوش صورت است اما تصور کنید شب قبل از یک رویداد مهم است و جلوی آینه می‌بینید که جوش بزرگی وسط پیشانی یا صورتتان سبز شده است. عجب شانسی! حالا باید چکار کنید؟ خوشبختانه، اگر روش‌های صحیح پوشاندن جوش‌های صورت با آرایش را بدانید، می‌توانید جوشتان را پنهان کنید، بدون اینکه کسی بویی ببرد. به شرطی برای پوشاندن جوش‌های صورت با آرایش از روش‌های مناسبی استفاده کنید، می‌توانید جوش‌ها را بدون بدترکردن، پنهان کنید. ...
  • 513 بازدید
  • انتشار: ۱۲-۰۸-۹۹
معرفی بهترین داستان‌های کوتاه ایرانی تاریخ ادبیات معاصر ایران

معرفی بهترین داستان‌های کوتاه ایرانی تاریخ ادبیات معاصر ایران

خواندن داستان کوتاه، یکی از بهترین کارهایی است که می‌توانید در مقاطع زمانی مختلف برای بهره‌بردن از زمانتان انجام دهید. همچنین خواندن داستان کوتاه، این امکان را به شما می‌دهد که با نویسنده محبوبتان بهتر آشنا شوید؛ زیرا نویسندگان چیره‌دست و ماهر می‌دانند که چگونه به‌خوبی تنها در چند صفحه، مفهوم مورد نظرشان را به خواننده القا کنند. در این مقاله، پس از معرفی بهترین داستان‌های کوتاه در جهان و بهترین رمان‌ها برای کودکان و نوجوانان، به معرفی بهترین داستانهای کوتاه ایرانی تاریخ ادبیات معاصر ایران و از نویسندگان معروف ایرانی می‌پردازیم.
  • 1064 بازدید
  • انتشار: ۰۶-۱۰-۹۹
عوارض و تاثیر خوب و بد تلویزیون روی کودکان+نظرات مثبت و منفی پزشکان در این زمینه

عوارض و تاثیر خوب و بد تلویزیون روی کودکان+نظرات مثبت و منفی پزشکان در این زمینه

  خیلی مشکل است که از بچه‌ها بخواهیم تلویزیون تماشا نکنند چون معمولا در تمام خانه‌ها تلویزیون در اغلب ساعات شبانه‌روز، حتی اگر کسی برنامه‌هایش را تماشا نکند، روشن است و بچه‌ها هم ناگزیر با تلویزیون و برنامه‌هایش در تماس هستند. در برخی موارد والدین از تلویزیون به عنوان جایگزینی برای پرستار بچه استفاده می‌کنند یا گاهی سی دی فیلم‌هایی را برای کودکان می‌خرند که تصور می‌کنند برای بچه‌ها مفید است و حتی ممکن است روی هوش و حافظه آن‌ها تاثیر مثبت بگذارد. اما واقعا تلویزیون دیدن برای کودکان به خصوص کودک زیر 2 سال، کودکان پیش دبستانی و دبستانی و ...
  • 1509 بازدید
  • انتشار: ۰۷-۱۰-۹۸