جدیدترین ترندهای مبل راحتی برای اتاق نشیمن در سال 2021 | مجله کوروش

جدیدترین ترندهای مبل راحتی برای اتاق نشیمن در سال ۲۰۲۱

جدیدترین ترندهای مبل راحتی برای اتاق نشیمن در سال ۲۰۲۱


16 شهریور 1400 . زمان مطالعه: 5 دقیقه

خیلی بد »»»»»»»»»»»»»» خیلی خوب
جدیدترین ترند مبل 2021

معمولاً طراحی مبلمان فصل به فصل انجام می‌شود. آنچه در طراحی بسیار مهم است حرکت به سمت ایده های مدرن سبک و کاربردی است. در سال ۲۰۲۱ تغییرات جالبی در ترندهای مبل برای اتاق نشیمن ایجاد شد. در این مقاله مجله کوروش نگاهی به جدیدترین ترند های مدل مبل راحتی برای اتاق نشیمن در سال ۲۰۲۱ می‌اندازیم. احساس آرامش و امنیت در محیط از جمله موضوعاتی است که در طراحی جدیدترین ترند های مبلمان راحتی بسیار لحاظ شده است. با ما در سرویس سبک زندگی همراه باشید.

 

در طراحی جدیدترین ترندهای مدل مبل راحتی مناسب برای اتاق نشیمن در سال ۲۰۲۱ تغییرات ظاهری و کاربردی جالبی ایجاد شده است. مبل های کلاسیک جای خود را به طراحی مدرن، و کمرنگ و خنثی داده است. مبل اتاق نشیمن خانه یکی از وسایل مهم دکوراسیون داخلی منزل است. معمولاً در چیدمان خانه به طراحی و رنگ مبل و کاناپه بسیار توجه می‌شود. حتی گاهی وقتی قصد بازسازی خانه را دارید اما هزینه کافی برای این کار ندارید، پیشنهاد می‌شود تا تنها به تغییر مبلمان در در اتاق نشیمن بسنده کنید. این تغییرات بسیار به چشم می‌آید.

سرزمین بازی افق کوروش

 

 

استفاده از خطوط گرد و صاف در جدیدترین ترند مبل ۲۰۲۱

 

استفاده از خطوط گرد و صاف در جدید ترین ترند مبل

 

 

در طراحی مبلمان و کاناپه معمولا استفاده از اشکال هندسی بسیار تاثیرگذار است. پیش از این، مدل‌های خطی و زاویه‌دار و مستطیل شکل زیادی برای مبلمان استفاده می‌شد. اما در جدیدترین ترند های طراحی مبل ۲۰۲۱ بر روی استفاده از خطوط گرد و صاف تاکید بیشتری شده است. طراحان معتقدند خطوط منحنی تا حد زیادی باعث القای حس راحتی و آرامش می‌شود. بنابراین از خطوط منحنی و صاف در طراحی مبلمان بیشتر استفاده کرده‌اند.
تغییر طراحی خطوط در دکوراسیون داخلی یکی از سخت‌ترین کارها است. اما در جدیدترین ترند های طراحی مبلمان شاهده استفاده جسورانه خطوط هستیم. دستگیره‌ها به شکلی نرم و گرد طراحی شده‌اند و تیزی کنج مبلمان تا حد زیادی گرفته شده است.

حتما بخوانید  راهنمای خرید انواع تابلو برای دکوراسیون داخلی مدرن و کلاسیک

 

 

طراحی با قابلیت تغییر کاربری در جدیدترین ترند مبل ۲۰۲۱

 

طراحی مبل با قابلیت تغییر کاربری در جدیدترین ترند های ۲۰۲۱

 

معمولاً در طراحی مبل و کاناپه راحتی حداکثری بسیار مورد توجه است. در راهنمای خرید مبل راحتی به این نکته اشاره کرده‌ایم. با این حال در جدید ترین ترند های طراحی مبلمان در سال ۲۰۲۱ ، مبلمان و کاناپه به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با چند حرکت به راحتی قابل تغییر کاربری هستند. شما می توانید تمام حالت‌های نشستن و استراحت را با تغییر برخی از بخش‌های مبلمان امتحان کنید. مبلمان قابل تنظیم و تغییر، کنج دنج و آرام بخشی را برای استراحت در شرایط مختلف فراهم می‌کند.

 

 

 

 

نقش فناوری در طراحی جدید ترین ترندهای مبل امسال

 

نقش فناوری در طراحی جدید ترین ترندهای مبل امسال

 

یکی از جالب‌ترین و مهم ترین تغییراتی که در طراحی مبلمان در جدید ترین ترند های سال ۲۰۲۱ به آن پرداخته شده، استفاده از بحث مهندسی مدرن و تکنولوژی است. در طراحی نگاه جالب و فوق العاده‌ای به چشم می‌خورد. گویی یک انقلاب بزرگ در در طراحی مبلمان رخ داده است. تکیه گاه‌های مبلمان با برق قابل تنظیم هستند. مکانیزم‌های چرخش و تا شدن مبلمان برای انطباق با سایر مبلمان بسیار هوشمندانه و ظریف طراحی شده‌اند. بسیاری از مبلها با استفاده از تلفن هوشمند قابل تنظیم هستند. در جدید ترین طراحی‌ها، مبلمان مجهز به اتصالات کابل USB است. گزینه گرم شدن صندلی از ناحیه کمر هم در طراحی مدرن، مد نظر قرار داده شده است.

 

 

طراحی‌های متفاوت و در عین حال مشترک در ترندهای جدید مبل

 

حتما بخوانید  12 ایده کم خرج برای تغییر دکوراسیون خانه در عید نوروز با کمترین هزینه

طراحی‌های متفاوت و در عین حال مشترک در ترندهای جدید مبل 

 

فروش اینترنتی افق کوروش

طراحی مبلمان و کاناپه کاملاً ظریف و زیبا صورت گرفته است. اما آنچه در جدید ترین ترند طراحی مبلمان برای اتاق نشیمن به طور مشترک قابل درک است، استفاده از برخی رنگ‌ها و عناصر در اکثر مبلمان با طراحی‌های متفاوت است. معمولا از عناصر چوبی برای تزیین پایه‌های مبلمان و کاناپه بسیار استفاده شده است. از فلزاتی چون برنج، مس و کروم هم بسیار استقبال شده است. برای تعیین خطوط مبلمان معمولاً از خطوط فلزی استفاده شده است. در طراحی مبلمان تضاد رنگ‌ها در بافت و رنگ پارچه کاملاً مشهود است. اقدامی که کاملا جسورانه به نظر می‌رسد. بد نیست مقاله راهنمای انتخاب رنگ مبلمان را هم در مجله کوروش بخوانید.

 

 

 

 

منبع: hackrea

باشگاه مشتریان افق کوروش
نظرسنجی‌های افق کوروش

  • آیا شما برای خرید مایحتاج سوپرمارکتی، درباره‌ی کالاهای مورد نیاز خود، پیش از خرید برنامه‌ریزی می‌کنید؟

    نمایش نتایج

    Loading ... Loading ...