جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر | مجله کوروش

جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر

جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن + تاریخ دقیق روز مادر


7 شهریور 1400 . زمان مطالعه: 7 دقیقه

خیلی بد »»»»»»»»»»»»»» خیلی خوب
جدیدترین پیامک روز مادر

فرستادن تنها یک پیام سرشار از عشق و دوست داشتن در روز مادر و تشکر از او برای همه از خود گذشتگی‌هایی که تا به حال کرده، می‌تواند برای لحظه‌ای قلب مادرتان را مملو از شادی کند. روز مادر و روز زن سال ۹۹ چه تاریخی است؟ علاوه بر این در این مقاله از مجله کوروش می‌توانید جدیدترین پیامک روز مادر و روز زن را بخوانید و برای مادر، همسر، مادر شوهر، مادر زن و … بفرستید. با ما در سرویس سبک زندگی همرا باشید.

 

روز مادر مصادف با روز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) دختر گرامی حضرت محمد (ص) است. در ادامه با ما همراه باشید تا با تعدادی پیام تبریک روز زن و روز مادر آشنا شویم.

سرزمین بازی افق کوروش

 

 

تاریخ دقیق روز مادر و روز زن چه زمانی است؟

 

تاریخ دقیق روز مادر و روز زن چه زمانی است؟

 

روز مادر زادروز حضرت فاطمه زهرا (س) در ۲۰ جمادی الثانی است. در ادامه جدیدترین پیامک و متن ادبی به مناسب روز مادر و روز زن را بخوانید.

 

 

 

 

جدیدترین پیامک و متن زیبا به مناسبت روز مادر

 

*مادر یعنی در این دنیای بزرگ فرشته‌ای هست که روز و شب برایت دعا می‌کند و با تمام وجود دوستت دارد. روزت مبارک!

 

*مادرم از تو ممنونم که به من زندگی بخشیدی و عشق را برایم معنا کردی؛ روزت مبارک…

 

*دنیای من بدون خالیست، زیرا که تو برای من سرشار از معنای بودنی؛ روزت مبارک عزیزترینم.

 

*مادرم تو بهترین دوست، همدم و همراه من هستی… از تو ممنونم که همیشه وجودم را از عشق لبریز می‌کنی… روزت مبارک.

 

*مادرم…از تو ممنونم که عمرت را پای بزرگ شدن من گذاشتی و بی دریغ برای خوشحالی من هر کاری کردی… مرا ببخش که گاهی فراموش می‌کنم قدردان تو باشم. با تمام وجود دوستت دارم و این پیامک را برای تبریک روز مادر برایت میفرستم.

 

جدیدترین پیامک تبریک روز مادر و روز زن

 

*تمام آنچه که هستم و دارم را مدیون مهربانی‌های توام، به اندازه تمام روزهای زندگیم دوستت دارم، روزت مبارک مادر عزیزم.

حتما بخوانید  با این ترفندها کمد لباس مرتبی داشته باشید

 

*فکر کردن به هیچ چیز بیشتر از این مرا خوشحال نمی‌کند که در دنیای به این بزرگی تو با تمام مهربانی‌هایت مادر من هستی! روزت مبارک مادرم.

فروش اینترنتی افق کوروش

 

تبریک روز مادر و روز زن

 

 

*زمانی که احساس تنهای کردم، وقتی کسی در این دنیا نبود که حرف مرا بفهمد. هر زمان که از عشق زمین خوردم و از زندگی ناامید شدم، تنها تو بودی که آغوشت را برایم باز کردی و تنهایم نگذاشتی. مادرم تو را بیشتر از تمام داشته‌هایم در این دنیا دوست دارم.

 

*هیچ چیز در این دنیا شیرین‌تر از آن نیست که مرا همین طور که هستم و با همه اشتباهاتم دوست داری. تو بزرگ‌ترین حامی من برای بلندپروازی‌هایم هستی. به اندازه تمام آسمان‌ها دوست دارم مادر. روزت مبارک.

 

*وقتی که همه دنیا مرا رد کردند، تنها تو بودی که به من امید دادی، زمانی که هیچ تصوری از آینده نداشتم، قلبم را آرام کردی و همانند یک ستاره راه را به من نشان دادی. امروز هیچ جمله‌ای نمی‌تواند عشق و سپاس مرا نسبت به تو ابراز کند. فقط دوست دارم بدانی که تو تا همیشه بهترین مادر و بهترین دوستم هستی. عاشقانه دوستت دارم؛ روز مادر مبارک.

 

*مادرم تو مانند زمزمه بهار در قلب زمستانی… درست مثل خورشید در روز جهانم را روشن می‌کنی و همچون ماه در تیرگی شب، به زندگی من معنا می‌بخشی. روزت مبارک عزیزترینم.

 

 تبریک روز مادر و روز زن و تاریخ دقیق روز مادر

 

*سال‌ها در گذر و عشق چنان می‌ماند… نغمه ساز زمان نام تو را می‌خواند… صد ساله شوم بعد تو اما تو بدان… یاد نگه و چشم تو، در جان و دلم می‌ماند… روزت مبارک مادر عزیزم.

 

*اگر برای داشتنت تمام ثانیه‌های زندگیم را شکر کنم، باز هم کم است؛ روزت مبارک مادر قشنگم.

 

*مادرم از تو ممنونم که مرا به دنیا آوردی تا در این دنیای بزرگ و پر از رمز و راز، حس بودن را تجربه کنم. این جهان تنها در کنار لذت داشتن تو برایم معنا دارد؛ دوستت دارم مادر عزیزم.

حتما بخوانید  بهترین روش های از بین بردن شپشک برنج

 

*مادرم زخم‌های من تنها با بوسه‌های تو آرام می‌شود و عشق تو مرا برای جنگ با این دنیای بی‌رحم، سرسخت می‌کند. روزت مبارک مادر خوبم.

 

*امروز روز توست، روزی برای سپاس از همه خوبی‌ها و فداکاری‌هایت… روزی برای اینکه باز هم تکرار کنم چقدر دوستت دارم و از تو برای بودنت ممنونم. روز مادر مبارک

 

*لبخند تو برای من معنای عشق است و صدای تو طنین زندگی را در قلبم جاری می‌کنم. از چشم‌هایت گذشت و مهربانی را می‌توان لمس کرد و حسی درون تو هر روز عشق را فریاد می‌زند. روزت مبارک فرشته زندگی من.

 

 

 

 

جدیدترین اس ام اس و پیامک و متن زیبا به مناسبت روز زن

 

جدیدترین اس ام اس و پیامک و متن زیبا به مناسبت روز زن

 

*عشق تو بیشتر از خورشید قلبم را روشن می‌کند و نور وجودت زندگیم را سرشار از معنا می‌سازد، روزت مبارک همسر مهربانم.

 

*همسر عزیزم، دوست داشتن تو برای من همانند نفس کشیدن است. احساسی فراتر از زندگی و مملو از حس آرامش… تو را با همه وجود و برای تمام زندگیم دوست دارم. روزت مبارک عزیزم.

 

*چشم‌هایم را می‌بندم و به زمانی فکر می‌کنم که در کنار تو پیر می‌شوم، زمانی که هر دو با صورتی چروکیده و موهای سفید روی صندلی کنار شومینه نشسته‌ایم و با عشقم به هم نگاه می‌کنیم… زمانی که بعد از سال‌ها زندگی باز هم از تمام وجودم فریاد می‌زنم دوستت دارم همسر عزیزم.

 

پیام تبریک

 

*تو را به اندازه تک تک ستارگان آسمان دوست دارم و افسانه عاشقیت را تا انتهای دنیا به دوش خواهم کشید… روزت مبارک عزیزترینم.

 

*زن، تصویری پاک از هستی و نماد عشق در آفرینش است… عنصری از جنس روشنایی که وجودش سراسر فداکاریست… روز زن مبارک.

 

*تو را بیشتر از زمین و آسمان و فراتر از تمام قید و بندهای این دنیا دوست دارم و آرزویم برایت چنین است که خوشبخت‌ترین بنده خدا باشی. روزت مبارک همسرم.

 

 

باشگاه مشتریان افق کوروش
نظرسنجی‌های افق کوروش

  • آیا شما برای خرید مایحتاج سوپرمارکتی، درباره‌ی کالاهای مورد نیاز خود، پیش از خرید برنامه‌ریزی می‌کنید؟

    نمایش نتایج

    Loading ... Loading ...