آموزش ساخت 8 کادوی دست ساز ولنتاین برای دختر و پسر + عکس | مجله کوروش

آموزش ساخت ۸ کادوی دست ساز ولنتاین

آموزش ساخت ۸ کادوی دست ساز ولنتاین


14 بهمن 1400 . زمان مطالعه: 11 دقیقه

خیلی بد »»»»»»»»»»»»»» خیلی خوب
ایده کادوی دست ساز ولنتاین

با نزدیک شدن به ولنتاین بازار هدیه‌ دست ساز عاشقانه و ایده‌هایی نو برای ساخت کادو دست ساز ولنتاین برای آقایان و خانم‌ها حسابی داغ می‌شود. قطعاً هیچ ایده‌ای در روز ولنتاین شیرین‌تر از ساخت یک کادو ولنتاین دست ساز برای دوست و همسر نیست. شما می‌توانید بدون صرف هزینه‌ای زیاد خودتان یک کادوی دست ساز ولنتاین خاص برای کسی که دوستش دارید، درست کنید. در این مقاله از سرویس سبک زندگی و در مجله کوروش می‌توانید با ایده‌های بی نظیر درست کردن کاو ولنتاین و هدیه دست ساز ولنتاین برای دختر و پسر آشنا شوید.

 

تخفیفات افق کوروش

 

روز ولنتاین چه روزی است؟

 

روز ولنتاین چه روزی است؟

 

۱۴ فوریه هر سال (۲۵ بهمن ماه) به نام روز ولنتاین نامگذاری شده و در این روز جشنی با عنوان جشن عاشقان برگزار می‌شود. جشن گرفته و دادن هدیه‌های ولنتاینی از شکلات و خرس گرفته تا گل ولنتاین در کنار ایده‌های عاشقانه دست‌ساز برای خوشحال کردن کسی که دوستش دارید، از جمله رسوم ولنتاین در سرتاسر دنیا هستند.

 

تخفیف شوینده های افق کوروش

 

۱- یک شیشه اسرارآمیز ولنتاینی درست کنید

 

برای هدیه ولنتاین یک شیشه اسرارآمیز درست کنید

 

درست کردن این هدیه دست ساز ولنتاین فوق العاده راحت و جذاب است. برای ساخت این هدیه عاشقانه دست ساز دخترانه و پسرانه با شیشه مربا تنها لازم است یک شیشه خالی بردارید. بیرون شیشه را به سلیقه خودتان و با قلب نمدی و کنف و روبان تزئین کنید. برای چسباندن کنف و روبان روی شیشه می‌توانید از چسب تفنگی حرارتی استفاده کنید.

 

سپس روی تکه‌های کوچک کاغذ همه دلایلی که موجب می‌شود عشق زندگی‌تان را دوست داشته باشید را بنویسید. در مرحله بعد کاغذها را تا کنید و داخل شیشه بیندازید. مطمئن باشید که این ایده ساخت کادوی ولنتاین برای دختر و پسر مناسب است و طرف مقابل‌تان را شگفت زده خواهد کرد. این ایده کادو دست ساز برای نامزد و همسر نیز بسیار جذاب و عاشقانه است.

 

 

۲- با انواع شکلات یک حلقه قلبی درست کنید

 

با انواع شکلات یک حلقه قلبی درست کنید

 

یک ایده جذاب برای کادوی دست ساز ولنتاین درست کردن حلقه‌های قلبی شکل شکلاتی است. برای ساخت این هدیه دست ساز برای دختر و پسر شما تنها به مقداری مقوا، شکلات، روبان و لوازم تزیینی نیاز دارید. برای این کار بهتر است شکلات‌هایی را که طرف مقابلتان دوست دارد، تهیه کنید. سپس یک مقوای ضخیم را به صورت قلب تو‌خالی برش بزنید.

 

روی مقوا را با پارچه یا روبان و تور قرمز بپوشانید. سپس شکلات‌ها را با چسب روی قلب بچسبانید و با روبان‌های فر خوره کناره‌های شکلات را تزئین کنید. می‌توانید یک پاپیون بزرگ نیز در قسمت بالای قلب بچسبانید و یا زیر قلب چند لایه روبان آویزان کنید. به جای استفاده از کارتن یا مقوا نیز می‌توانید از قلب آماده فومی، سیم یا هر چیزی که در دسترس دارید استفاده کنید.

 

این کادوی ولنتاین برای دختر پسر و کسی که دوستش دارید مناسب است.

 

 

۳- با سیم و کاموا نمادهایی از عشق درست کنید

 

با سیم و کاموا نمادهایی از عشق درست کنید

 

این ایده کادوی دست ساز ولنتاین برای دوست و همسر فوق العاده کاربردی و زیبا است. برای ساخت این هدیه عاشقانه شما می‌توانید با استفاده از یک سیم نسبتا ضخیم که راحت حالت می‌گیرد، یک قلب درست کنید. سپس از نقطه پایینی قلب شروع به پیچاندن کامواهای رنگی دور سیم کنید. در طول این کار چند بار رنگ کاموای خودتان را عوض کنید.

 

در صورتی که دوست داشته باشید می‌توانید یک پایه زیر قلب نصب کنید و روی آن را نیز با کاموا پوشش دهید. می‌توانید با استفاده از سیم اسم یا حرف اول عشقتان را درست کنید. سپس روی سیم را با استفاده از کاموا بپوشانید و این نمادهای جذاب را داخل یک گلدان یا باکس ولنتاین قرار دهید و به او هدیه دهید.

حتما بخوانید  عیدی عروس چی می برن | 11 ایده عیدی عروس شهرهای مختلف

 

به عنوان آموزش ساخت هدیه دست ساز باید بدانید که در صورت تمایل می‌توانید این نمادها را به صورت آویز طراحی کنید تا کسی که هدیه می‌گیرد آن‌ها را روی دیوار نصب کند. این کادوی ولنتاین برای مرد و زن مناسب است و ایده خوبی برای ولنتاین محسوب می‌شود.

 

 

۴- یک ماگ ولنتاینی با طراحی خودتان به او هدیه بدهید

 

برای هدیه ولنتاین یک ماگ با طراحی خودتان به او هدیه بدهید

 

برای پیاده کردن این ایده ساخت کادوی ولنتاین برای پسر و دختر به یک ماگ سفید ساده، یک ماژیک و کمی شکلات و آبنبات نیاز دارید. برای این کار باید روی ماگ طرح دلخواه خودتان را بکشید و یا تمام سطح لیوان را با پیام‌های عاشقانه پر کنید. سپس داخل لیوان چند شکلات و آبنبات قرار دهید.

 

می‌توانید داخل لیوان را نیز با قهوه یا چای مورد علاقه او (به صورت خشک) پر کنید و شکلات‌ها را روی آن قرار دهید. یا اینکه شکلات‌ها را با روبان و قلب‌هایی که خودتان با مقوا درست کرده‌اید تزیین کنید و داخل لیوان قرار دهید. این کادوی ولنتاین برای مرد و زن جذاب است و می‌تواند ایده خوب و کم هزینه‌ای برای ولنتاین باشد.

 

معمولا برای اینکه طرح روی ماگ ماندگار شود از ماژیک مخصوص طراحی روی سرامیک و شیشه استفاده می‌شود. استفاده از ماژیک‌های معمولی برای طراحی روی ماگ مناسب نیست و بعد از کشیدن دست روی ماگ یا برخورد آب و رطوبت رنگ آن پخش می‌شود. برای تثبیت رنگ ماژیک سرامیک باید بعد از طراحی، ماگ را برای ۲۴ ساعت کنار بگذارید.

 

سپس به مدت ۳۵ دقیقه آن را با دمای ۱۵۰ درجه سانتی گراد در فر قرار دهید تا رنگ روی کار تثبیت شود. این روش موجب می‌شود تا طرح روی ماگ با شستن نیز از بین نرود.

 

 

۵- به عنوان هدیه دست ساز ولنتاین یک تراریوم درست کنید

 

به عنوان هدیه دست ساز ولنتاین یک تراریوم درست کنید

 

ساخت تراریوم یک ایده ساخت کادوی ولنتاین برای همسر یا نامزدتان و بسیار خاص و منحصر به فرد است. برای این کار باید یک شیشه قلبی شکل یا هر شکلی که دوست دارید، تهیه کنید. گیاه، مقداری خاک و سنگ ریزه رنگی را نیز از بازار بخرید و خودتان را برای پیاده کردن این ایده ساخت هدیه ولنتاین آماده کنید.

 

حال باید مقداری سنگریزه داخل شیشه تراریوم بریزید. سپس خاک را به آن اضافه کنید و گیاه مورد نظرتان را داخل خاک بکارید. سطح خاک را با سنگ ریزه‌های رنگی پر کنید و سطح تراریوم را هر طور که دوست دارید تزیین کنید. مطمئن باشید این ایده ساخت هدیه ولنتاین فوق العاده طرف مقابلتان را سوپرایز خواهد کرد.

 

 

۶- یک باکس سوپرایز از عکس‌های یادگاری‌تان درست کنید

 

یک باکس سوپرایز از عکس‌های یادگاری‌تان درست کنید

 

برای درست کردن این ایده ساخت هدیه ولنتاین برای دوست یا همسر شما به یک باکس کوچک تقریبا ۱۰ سانتی‌متری نیاز دارید. حال برای درست کردن این کادوی ولنتاین برای همسر یا عشقتان باید عکس‌های جذاب دو نفره‌تان را در اندازه تقریبا ۵ تا ۸ سانتی متری پرینت بگیرید و روی مقوای رنگی بچسبانید.

 

می‌توانید از عکس‌های چاپ شده نیز برای این کار استفاده کنید. عکس‌ها را در فاصله و طوری روی یک کاموا بچسبانید که به راحتی روی هم قرار بگیرند. می‌توانید به جای کاموا از یک مقوا یا کاغذ با عرض ۸ سانتیمتر استفاده کنید و عکس‌ها را پشت سر هم روی آن بچسبانید و داخل باکس قرار دهید. این کادوی ولنتاین برای دختر و پسر بسیار جذاب است و سوپرایز خوبی برای هدیه ولنتاین محسوب می‌شود.

حتما بخوانید  تاریخچه روز جهانی ساعت زمین | شعار آن در سال 2022

 

 

۷- یک باکس ولنتاینی شگفت انگیز درست کنید

 

یک باکس ولنتاینی شگفت انگیز درست کنید

 

یک ایده ساخت هدیه ولنتاین دیگر مربوط به باکس‌های شگفت انگیزی است که می‌توانید آن را با هر چیزی که دوست دارید پر کنید. این کادوی ولنتاین برای پسر و دختر مناسب است. برای شروع باید یک باکس آماده یا دست ساز تهیه کنید.

 

سپس انواع عبارات عاشقانه و پیامک انگلیسی ولنتاین یا حرف‌هایی که دوست دارید به طرف مقابل‌تان بگویید را روی کاغذ سفید و کاغذ رنگی بنویسید و کاغذها را لوله کنید و با نخ ببندید. این نوشته‌ها را همراه با نقاشی‌های کوچک، شکلات، آبنبات، گل، قلب‌های مقوایی، کارت پستال ولنتاین و هر چیزی که در دسترس دارید داخل باکس قرار دهید.

 

می‌توانید این باکس شگفت انگیز را به عنوان کادوی ولنتاین برای دوست، همسر یا نامزدتان آماده کنید.

 

 

۸- یک دسته گل شکلاتی برای ولنتاین درست کنید

 

یک دسته گل شکلاتی برای ولنتاین درست کنید

 

اگر به دنبال یک ایده کادو ولنتاین دست ساز عاشقانه هستید و یا دوست دارید ولنتاین امسال یک هدیه دست ساز به کسی که دوستش دارید بدهید، می‌توانید از این ایده جذاب کمک بگیرید. این ایده ساخت کادو ولنتاین برای پسر و دختر مناسب است و شما می‌توانید آن را با کمی خلاقیت و سلیقه به راحتی انجام دهید. برای درست کردن یک دسته گل شکلاتی به عنوان هدیه دست ساز ولنتاین برای دوست یا همسرتان باید ابتدا شکلات‌های با شکل گرد و دایره‌ای را تهیه کنید.

 

سپس مقداری کاغذ رنگی یا کاغذ کشی دور شکلات‌ها بچسبانید و یک سیم مفتولی نازک به انتهای شکلات‌ها بچسبانید. برای چسباندن سیم به شکلات می‌توانید از چسب حرارتی  استفاده کنید. سپس شکلات‌ها را درست مثل یک دسته گل و با استفاده از کاغذهای رنگی، گل‌های طبیعی و برگ‌های خشک و تازه تزیین کنید. در انتها نیز می‌توانید یک روبان به آن بزنید و یک کارت با دست نوشته عاشقانه داخل آن قرار دهید.

 

برای آموزش ساخت هدیه دست ساز به شکل دسته گل شکلاتی شما به چیز خاصی نیاز ندارید و می‌توانید با کمی خلاقیت و سلیقه بهترین هدیه دست ساز دخترانه و پسرانه را آماده کنید. اگر طرف مقابل شما عاشق شکلات باشد، از این هدیه دست ساز برای آقایان و خانم‌ها استقبال می‌کند.

 

 

سوالات متداول

 

آیا می‌توان با سیم و کاموا یک هدیه دست ساز ولنتاین برای همسر درست کرد؟

 

شما می‌توانید برای درست کردن کادو ولنتاین برای دوست یا همسرتان سیم را به شکل قلب یا یک عبارت عاشقانه حالت دهید و سپس روی آن را با کامواهای رنگی بپوشانید و در روز ولنتاین به کسی که دوستش دارید کادو دهید. این هدیه دست ساز ولنتاین برای آقایان هم مناسب است.

 

چطور می‌توان از شیشه مربا برای ساخت هدیه ولنتاین دست ساز دخترانه و پسرانه استفاده کرد؟

 

برای ساخت کادو ولنتاین برای پسر و دختر یا دوست باید شیشه مربا را با روبان، سنگ‌های تزئینی و نوشته‌های عاشقانه تزئین کنید و سپس داخل آن شکلات و قلب‌های تزیینی قرار دهید.

 

 

نظرسنجی‌های افق کوروش

  • آیا شما برای خرید مایحتاج سوپرمارکتی، درباره‌ی کالاهای مورد نیاز خود، پیش از خرید برنامه‌ریزی می‌کنید؟

    نمایش نتایج

    Loading ... Loading ...