تزیین کادو ولنتاین + ۴۰ ایده تزیین جذاب با آموزش تصویری

تزیین کادو ولنتاین + ۴۰ ایده تزیین جذاب با آموزش تصویری


5 بهمن 1401 . زمان مطالعه: 16 دقیقه

خیلی بد »»»»»»»»»»»»»» خیلی خوب
تزیین کادو ولنتاین + 40 ایده تزیین جذاب با آموزش تصویری
فهرست محتوا نمایش

به کار بردن یک ایده رمانتیک تزیین کادو ولنتاین می‌تواند ولنتاین یا روز عشق را به یادماندنی‌تر کند. از همین رو خیلی از ما برای پیدا کردن ایده‌های جالب و خلاقانه تزئین کادو ولنتاین وقت زیادی را برای جستجو در اینترنت صرف می‌کنیم تا یک تزئین رمانتیک و خلاقانه پیدا کنیم. ما در این مقاله از سرویس سبک زندگی مجموعه‌ای از انواع ایده تزئین کادو ولنتاین با خلاقیت‌های بسیار زیبا با وسایل ساده مثل تزیین شیشه مربا برای ولنتاین را برای شما گردآوری کرده‌ایم. در مجله کوروش می‌توانید با چند ایده جذاب برای تزیین کادو ولنتاین و جعبه کادو ولنتاین آشنا شوید.

 

 

اهمیت تزئینات رمانتیک ولنتاین

 

اهمیت تزئینات رمانتیک ولنتاین

 

ایده رمانتیک تزیین کادو ولنتاین گاهی اوقات حتی از کادویی که برای این روز خریداری می‌کنید، اهمیت بیشتری دارد. شما می‌توانید یک شکلات یا گل سمبل روز ولنتاین را به صورت ساده به عشق‌تان هدیه دهید.

اما یک روش این است که مثلا آن را به روشی خلاقانه داخل یک سطل فلزی کوچک بگذارید و با کمی گل پارچه‌ای که با دستان خودتان آماده کرده‌اید تزئین کنید و آن را به هدیه‌ای خاص تبدیل کنید.

به کار بردن ایده‌های ساده و جذاب برای تزیین کادوی ولنتاین می‌تواند به شما کمک کند تا یک هدیه کوچک را به یک یادگاری ارزشمند و دوست داشتنی تبدیل کنید. فقط باید کمی خلاقیت به خرج دهید و با فراهم کردن لوازمی ساده برای تزئین کادوی روز ولنتاین دست به کار شوید.

فراموش نکنید که تزئین کادوی ولنتاین نشان می‌دهد که شما برای طرف مقابلتان ارزش زیادی قائل هستید و تمام خلاقیت و سلیقه خود را به کار برده‌اید تا بهترین کادو را برای او تهیه کنید.

 

۱- ایده رمانتیک تزیین کادو ولنتاین با استفاده از باکس گل

 

ایده رمانتیک تزیین کادو ولنتاین با استفاده از باکس گل

 

تخفیف شوینده های افق کوروش

یکی از پر طرفدارترین روش‌های تزئین کادو ولنتاین برای پسر و دختر این است که یک باکس گل تهیه کنید و کادویی را که خریداری کرده‌اید در میان گل‌ها قرار دهید. برای این کار می‌توانید ابتدا کادو را داخل باکس بگذارید و سپس در اطراف آن و داخل باکس اسفنجی قرار دهید. حالا گل‌ها را یکی پس از دیگری داخل اسفنج فرو کنید.

برای کاهش هزینه‌ها می‌توانید به جای گل طبیعی از گل مصنوعی یا دستساز نیز استفاده کنید. اگر زمان و حوصله کافی دارید می‌توانید با استفاده از پارچه یا نمد گل‌هایی به رنگ قرمز درست کنید و داخل باکس را با آن پر کنید.

 

۲- تزیین شیشه مربا برای ولنتاین

 

قرار دادن کادو داخل شیشه مربا، یک ایده جذاب برای تزئین هدیه ولنتاین

 

یک ایده جذاب و خلاقانه برای تزیینات کادوی ولنتاین این است که شکلات، عروسک کوچک، نامه و قلب‌های کاغذی و پارچه‌ای را همراه با کادوهای کوچک داخل یک شیشه مربا قرار دهید.

برای تزیین شیشه مربا برای ولنتاین می‌توانید از روبان، سنگ‌های تزیینی و کاموا و کنف استفاده کنید. سپس برای تزیین کادو ولنتاین روی شیشه یک کاغذ قرمز ساده یا طرح دار بچسبانید و هر چیزی را که دوست دارید روی آن بنویسید. بهتر است قسمت درب شیشه را با استفاده از روبان تزئین کنید.

برای تزئین روی درب شیشه نیز یک کاغذ قرمز را به صورت دایره برش دهید و روی آن بچسبانید. می توانید بعد از تزیین شیشه مربا برای ولنتاین از آن به عنوان گلدان گل نیز استفاده کنید.

 

تزیین شیشه مربا برای ولنتاین

 

۳- قرار دادن کادو در کیسه دست ساز، یک ایده جذاب برای کادوی ولنتاین

 

قرار دادن کادو در کیسه دست ساز، یک ایده جذاب برای کادوی ولنتاین دست ساز

 

برای تزیین کادوی ولنتاین برای دختر و پسر می‌توانید با استفاده از پارچه‌های رنگی یا کنفی یک کیسه برای باکس ولنتاین درست کنید و هدیه‌تان را داخل آن قرار دهید. برای این کار باید پارچه را به اندازه‌ای که لازم دارید، به صورت ۲ مستطیل برش دهید. سپس آن‌ها را به صورت برعکس روی هم قرار دهید. سه طرف دیگر کیسه را از پشت بدوزید.

 

قرار دادن کادو در کیسه دست ساز، یک ایده جذاب برای کادوی ولنتاین دست ساز

 

می‌توانید با استفاده از رنگ قرمز روی کیسه قلب بکشید و آن را با چسباندن نگین تزئین کنید. سپس کادوهایتان را داخل کیسه بگذارید و قسمت بالای کیسه را با یک روبان و گل دست‌ساز زیبا ببندید.

حتما بخوانید  گوشت قربانی را چگونه توزیع کنیم | احکام و نحوه تقسیم گوشت

 

۴- نقاشی روی باکس ساده، بهترین ایده رمانتیک تزیین کادو ولنتاین

 

تزئینات کادوی ولنتاین با نقاشی روی باکس ساده

 

یکی از جالب‌ترین و زیباترین ایده‌های تزیینات ولنتاین این است که کادوها را داخل باکس‌های ساده رنگی قرار دهید. سپس روی باکس را با استفاده ماژیک نقاشی کنید. می‌توانید روی یکی از باکس‌ها جملات عاشقانه بنویسید و روی یکی دیگر طرح قلب و گل بکشید. گذاشتن یک کارت پستال ولنتاین داخل باکس هم ایده جالبی است.

 

۵- دوخت روی باکس کادو یک ایده رمانتیک تزیین کادو ولنتاین

 

دوخت روی باکس کادو یک ایده جذاب برای تزئین هدیه ولنتاین

 

برای زیباتر شدن باکس هدیه ولنتاین می‌توانید روی باکس هر طرحی را که دوست دارید با دوخت ایجاد کنید و یا روی آن حرف اول انگلیسی کسی که دوست دارید را حک کند. برای این کار باید با یک مداد کمرنگ طرح‌تان را روی بخش مورد نظر بکشید.

 

دوخت روی باکس کادو یک ایده جذاب برای تزئین هدیه ولنتاین

 

سپس در فواصل نیم سانتی‌متری روی آن نقاطی را به موازات هم علامت گذاری و سوراخ کنید. حالا با استفاده از کاموا یا نخ گلدوزی مطابق شکل آن را بدوزید.

 

۶- استفاده از عکس‌های دو نفره برای تزئینات کادوی ولنتاین

 

استفاده از عکس‌های دو نفره برای تزئینات کادوی ولنتاین

 

یک ایده جذاب دیگر برای تزئین کادوی ولنتاین این است که هدیه مورد نظرتان را با استفاده از کاغذ رنگی یا کاغذ کاهی کادوپیچی کنید. سپس چند عکس دو نفره یا تک نفره‌تان را روی کاغذ پرینت کنید و به شکل قلبی برش دهید و روی آن بچسبانید.

می‌توانید با نوشتن چند جمله عاشقانه مناسب ولنتاین و کشیدن یا چسباندن چند قلب قرمز جلوه زیباتری به هدیه‌تان دهید.

 

۷- کادوپیچی به شکل شکلات از ایده‌های ساده و جذاب برای ولنتاین

 

کادوپیچی به شکل شکلات از ایده‌های ساده و جذاب برای ولنتاین

 

یک روش جالب و خاص برای ایده تزیین کادو مردانه و زنانه این است که کادوی مورد نظرتان را به شکل یک شکلات بزرگ قرمز تزئین کنید. برای این کار باید ابتدا یک مقوا را به اندازه مورد نیاز به صورت لوله‌ای درآورید.

سپس هدیه‌هایی را که خریداری کرده‌اید، داخل آن بگذارید. حالا کاغذ رنگی یا کاغذی کشی قرمز را حدود ۱۵ تا ۲۰ سانتی‌متر بلندتر از اندازه لوله‌ای که با مقوا آماده کردید برش دهید. سپس آن را به صورت شکلاتی کادوپیچی کنید.

برای بستن دو طرف کاغذ رنگی می‌توانید از بندهای رنگی یا روبان استفاده کنید. در انتها برای تزیین کادوی ولنتاین می‌توانید یک کاغذ سفید را به صورت دایره برش بزنید. سپس روی آن یک قلب بکشید یا هر چیزی که دوست داری بنویسید و وسط شکلاتی که آماده کردید، بچسبانید.

 

۸- درست کردن باکس درب قلبی یک ایده جذاب برای تزئین هدیه ولنتاین

 

درست کردن باکس درب قلبی یک ایده جذاب برای تزئین هدیه ولنتاین

 

درست کردن باکس در خانه کار بسیار ساده است. شما می‌توانید باکس ولنتاین را خودتان در خانه و به روشی خاص و منحصر به فرد تهیه کنید. برای این کار باید الگویی که در شکل آورده شده را روی کاغذ پیاده کنید. بهتر است ابتدا ۴ مربع یک اندازه بکشید و بعد بخش‌های بعدی را اضافه کنید. سپس الگو را روی مقوای رنگی بگذارید و برش دهید.

در بخش‌های داخلی باکس خط تا کردن ایجاد کنید تا باکس شما راحت شکل بگیرد. قسمت کف باکس را با استفاده از چسب بچسبانید. می‌توانید این باکس را در اندازه‌های مختلف و با رنگ‌های متفاوت تهیه کنید و کادو و شکلات‌های ولنتاین را داخل آن بگذارید.

 

۹- ایجاد برش‌های قلبی روی کادوی ولنتاین از ایده‌های جذاب عاشقانه

 

ایجاد برش‌های قلبی روی کادوی ولنتاین از ایده‌های جذاب عاشقانه

 

برای تزیین کادوی ولنتاین می‌توانید هدیه‌تان را با استفاده از یک روش جدید کادو پیچی کنید. برای این کار باید ابتدا یک کاغذ کاهی را در اندازه مورد نیاز برش بزنید. سپس با مداد روی آن چند قلب بکشید. حالا نصف قلب را با استفاده از نوک کاتر به آرامی برش بزنید. زیر این بخش یک تکه کاغذ رنگی قرمز یا فوم اکلیلی قرمز بچسبانید.

این کار را برای همه قلب‌هایی که کشیده‌اید تکرار کنید. در نهایت هدیه‌تان را با این کاغذ کادویی نقش برجسته و زیبا جلد کنید.

 

۱۰- چسباندن خرس کاغذی روی کادو، یک ایده رمانتیک تزیین کادو ولنتاین

 

چسباندن خرس کاغذی روی کادو، یک ایده رمانتیک تزیین کادو ولنتاین

 

اگر به دنبال ایده برای ولنتاین هستید و دوست دارید شکلات سورپرایز قلب ولنتاین امسال را کمی جذاب‌تر به عشقتان هدیه دهید، می‌توانید از این ایده استفاده کنید. برای این تزئین کادوی ولنتاین باید کمی وقت بگذارید و با استفاده از مقوای نازک یک خرس کاغذی درست کنید.

ابتدا طرح مورد نظر را روی مقوا بکشید. دست‌های خرس باید باز باشند تا بتوانید بعداً داخل دست‌هایش یک قلب بگذارید. سپس دور نقاشی‌تان را برش بزنید. در یک دست خرس روی بخش بالا و در دست دیگر روی بخش پایین را کمی برش بزنید. یک قلب به اندازه‌ای که در دست خرس کاغذی‌تان جا شود، ببرید و داخل دست آن بگذارید.

سپس دست‌ها را روی هم قفل کنید. می‌توانید از این خرس کاغذی برای تزئین کادوی ولنتاین استفاده کنید.

 

۱۱- تزیین کادوی ولنتاین با مقوای رنگی، از ایده‌های خلاقانه برای هدیه ولنتاین

 

تزیین کادوی ولنتاین با مقوای رنگی، از ایده‌های خلاقانه برای هدیه ولنتاین

 

همیشه جذاب‌ترین ایده تزیین جعبه کادوی ولنتاین ایده‌ای است که فکر و زمان بیشتری را به آن اختصاص می‌دهید. یکی از بهترین روش‌های تزیین باکس ولنتاین یا تزیین کادو ولنتاین این است که با استفاده از مقواهای رنگی گل‌هایی ساده درست کنید و تمام سطح باکس یا روی کادو را با آن بپوشانید.

حتما بخوانید  روز جهانی آشپزی | تاریخچه آشپزی در جهان با آتش

برای پیاده کردن این ایده تزیین کادو ولنتاین باید ابتدا یک دایره ببرید. سپس به مداد به صورت مارپیچ روی آن را علامت گذاری کنید و برش دهید. حال می‌توانید از مرکز دایره شروع به جمع کردن مقوا کنید و آن را به شکل گل درآورید. انتهای مقوا را چسب بزنید. با توجه به اندازه باکس یا کادویی که دارید گل آماده کنید.

سپس برای تزیین باکس ولنتاین برای دختر و پسر می‌توانید این گل‌ها را روی درب باکس یا روی هدیه ولنتاین خود بچسبانید. می‌توانید از این گل برای تزیین شیشه ولنتاین نیز استفاده کنید و گل‌ها را روی درب شیشه بچسبانید.

 

۱۲- استفاده از پم پم‌های رنگی؛ از ایده‌های خلاقانه برای هدیه ولنتاین

 

استفاده از پم پم های رنگی؛ از ایده های خلاقانه برای هدیه ولنتاین

 

یکی از ایده‌های خلاقانه برای تزیین هدیه ولنتاین این است که یک باکس رنگی ساده برای هدیه ولنتاین در نظر بگیرید. سپس برای تزیین کادو ولنتاین می‌توانید پم پم‌های رنگی تهیه کنید و با استفاده از چسب آن‌ها را روی باکس هدیه بچسبانید.

برای پیاده کردن این ایده ولنتاین بهتر است از پم پم‌هایی با رنگ هماهنگ استفاده کنید تا جلوه کادوی ولنتاین شما بیشتر شود. معمولاً انتخاب رنگ‌های قرمز و صورتی به منظور اجرای این ایده برای ولنتاین مناسب‌تر است.

می‌توانید پم پم‌ها را تنها روی بخش کوچکی از باکس بچسبانید و یا تمام سطح باکس را با این روش پر کنید. به یاد داشته باشید که استفاده از این ایده‌های خلاقانه برای هدیه ولنتاین می‌تواند به طرف مقابل شما یادآوری کند که بیشتر از آن چیزی که به نظر می‌رسد، برای خوشحال کردن او وقت می‌گذارید.

 

۱۳- تزیین باکس ولنتاین با کاغذ کشی

 

جذاب ترین تزئین هدیه ولنتاین

 

ایده دیگری که می‌توانید از آن برای جلوه بخشیدن به تزیین کادوی ولنتاین استفاده کنید، به کار بردن کاغذکشی برای طراحی باکس ولنتاینی است. انجام دادن این روش بسیار راحت است و جلوه فوق‌العاده زیبایی دارد. برای شروع شما به یک باکس ساده و مقداری کاغذ کشی با رنگ دلخواه نیاز دارید. پیشنهاد می‌شود برای مناسبتی مثل ولنتاین از رنگ قرمز و صورتی استفاده کنید.

سپس باید کاغذ کشی‌ها را به صورت نوارهایی حدود ۶ تا ۷ سانتی‌متر ببرید. لبه همه کاغذ کشی ها را با قیچی برش دهید تا حالت ریش ریش پیدا کند. سپس نوارهای کاغذ کشی را با استفاده از چسب روی باکس بچسبانید. لبه بالایی هر یک از نوارهای کاغذ کشی باید زیر بخش زیرین نوار بعدی قرار بگیرد و این کار را آن قدر تکرار کنید تا تمام سطح باکس پر شود.

 

۱۴- تزیین کادو ولنتاین با کاغذ کاهی و روبان

 

مدل جدید تزئین کادوی ولنتاین

 

برای تزیین کادو ولنتاین حتماً لازم نیست وقت و هزینه زیادی صرف کنید. گاهی اوقات با استفاده از ساده‌ترین لوازمی که در دسترس دارید، می‌توانید زیباترین تزیینات را انجام دهید. برای تزیین هدیه ولنتاین به این روش شما به مقداری کاغذ کاهی، کمی روبان و یک ماژیک قرمز احتیاج دارید.

برای شروع باید هدیه مورد نظرتان را با کاغذ کاهی بپوشانید و خوب بسته‌بندی کنید. سپس روبان‌ها را مطابق با شکل در جهت افقی و عمودی طوری روی بسته قرار دهید که در انتها ۹ خانه در اندازه یکسان روی سطح کار ایجاد شود.

روبان‌ها را با چسب محکم کنید و سپس ماژیک قرمز را بردارد. با ماژیک روی خانه‌های ایجاد شده درست مثل بازی دوز یکی در میان X و O بنویسید. کناره‌های بسته‌بندی را هم به همین روال پرکنید. برای تکمیل این روش تزیین کادو ولنتاین می‌توانید یک کارت پستال روی بسته‌بندی قرار دهید و آن را در روز ولنتاین به کسی که دوستش دارید هدیه دهید.

 

۱۵- چند ایده برای تزیین کادو ولنتاین برای پسر و دختر

 

استفاده از رنگ‌های قرمز و طرح و الگوی قلب بهترین ایده برای تزئین کادو ولنتاین است. شما می‌توانید با کمی خلاقیت کادوی ولنتاین امسال را به زیباترین شکل ممکن تزیین کنید و به جای صرف هزینه زیاد برای خرید تزئینات کادوی ولنتاین خودتان چیزی را که دوست دارید درست کنید.

در ادامه با چند مورد دیگر به عنوان ایده تزیین کادو ولنتاین آشنا شوید و در انتها سوالات متداول در مورد تزیین کادوی ولنتاین برای دختر و پسر را بخوانید.

 

تزیین کردن کادوی ولنتاین

چند عکس کادو ولنتاین برای پسر و دختر

ایده جذاب تزئین کادوی ولنتاین

تزئینات کادوی ولنتاین برای دختر

تزئین کادو روز ولنتاین

تزئین کادوی دخترانه برای ولنتاین

زیباترین تزئین هدیه ولنتاین

ایده تزیین باکس ولنتاین

تزئین هدیه ولنتاین

تزئین کادوی ولنتاین در باکس

تزئین خاص کادوی ولنتاین

تزئین هدیه ولنتاینی

تزئین کردن کادوی ولنتاین

چطور کادوی ولنتاین را تزئین کنیم

بهترین تزئین کادوی ولنتاین 1400

جدیدترین مدل تزئین کادوی ولنتاین

تزئینات کادوی ولنتاین

آموزش تزئین کادوی ولنتاین

تزئین کادو با روبان

تزئینات هدیه ولنتاین جدید

تزئینات هدیه ولنتاین

 

سوالات متداول

 

بهترین روش تزیین کادو ولنتاین با باکس گل چگونه است؟

 

یکی از بهترین ایده‌های خلاقانه برای هدیه ولنتاین این است که هدیه ولنتاین خود را داخل یک باکس پر از گل‌های طبیعی یا مصنوعی قرار دهید.

 

چطور با گل‌های مقوایی باکس ولنتاین را تزیین کنیم؟

 

برای تزیین باکس ولنتاین با گل‌های مقوایی باید مقوا را به صورت دایره برش بزنید. سپس آن را به شکل مارپیچ ببرید و از قسمت مرکز دایره شروع به جمع کردن آن کنید تا شکل گل به خود بگیرد. سپس می‌توانید این گل‌ها را روی باکس ولنتاین بچسبانید.