بهترین نرم افزارهای بازاریابی اومنی چنل در صنعت خرده فروشی | مجله کوروش
خانه » خرده فروشی » بهترین نرم افزارهای بازاریابی اومنی چنل در صنعت خرده فروشی

بهترین نرم افزارهای بازاریابی اومنی چنل در صنعت خرده فروشی

  • منتشر شده در 1400/04/27
  • 655 بازدید
  • بدون دیدگاه

  • مدت زمان تقریبی مطالعه : 4 دقیقه
بهترین نرم افزارهای بازاریابی اومنی چنل در صنعت خرده فروشی

یکی از کاربردهای مهم نرم افزار های بازاریابی اومنی چنل ارائه محتوای مناسب به کاربران است. اما این نرم افزار ها کارشان تنها ارائه محتوای مناسب نیست. اینکه اطلاعات در زمان مناسب و در لحظه مناسب و در یک بازار هدف مناسب ارائه شود، یکی از اهداف اصلی استفاده از این نرم افزار ها است. ارائه خدمات به مصرف کننده مهم است. اما به شرط آنکه این خدمات ارزشمند باشد. منظور از ارزشمندی شناخت مخاطب و ارائه خدماتی است که مخاطب به آن علاقه‌مند باشد. بنابراین شناخت بازار بسیار مهم است. بخشی از کار پلتفرم‌های نرم افزاری بازاریابی همین است. در مجله کوروش چند نرم افزار بازاریابی اومنی چنل در صنعت خرده فروشی را معرفی می‌کنیم.

 

 

اسموچ (Smooch) تجربه پیام‌رسانی تعاملی

 

فروش اینترنتی افق کوروش

اسموچ (Smooch) تجربه پیام‌رسانی تعاملی

 

یکی از نرم افزار های بازاریابی اومنی چنل در صنعت خرده فروشی «اسموچ» است. به اسموچ نرم افزار گفتگوی درخشنده هم می‌گویند. این نرم افزار به مشتریان این امکان را می‌دهد تا پیام‌های خود را در طیف وسیعی از کانال ها در یک مکالمه واحد قرار دهند. مشتریان اسموچ با استفاده از نرم افزار آن می‌توانند تجربه پیام رسانی تعاملی را در هر فضایی فراهم کنند. محصولات اصلی نرم افزاری اسموچ شامل استفاده از هوش مصنوعی، چت‌بات‌ها و سرویس‌های پیام‌رسان تعاملی است. این نرم افزار در سال ۲۰۱۵ طراحی شده است. شرکت اسموچ در مونترال کانادا قرار دارد و تجارت آن تا کنون تغییری نکرده است. پایه اصلی تجارات نرم افزار اسموچ، زمینه‌سازی روابط با مشتری در بیزینس به ویژه بازاریابی اومنی چنل در صنعت خرده فروشی است.

حتما بخوانید  درباره دارک استور و اهمیت آن در تجارت الکترونیک و خرده فروشی

 

 

بیشتر بخوانید:  اومنی چنل چیست 

 

 

تاک‌دسک (Talkdesk) مناسب شرکت‌های خرده فروشی

 

تاک‌دسک (Talkdesk) مناسب شرکت‌های خرده فروشی

 

«تاک‌دسک» یکی از قدیمی‌ترین نرم افزار های صنعت خرده فروشی است. تاک‌دسک فعالیت خود را در سال ۲۰۱۱ شروع کرد. تاک‌دسک با ثبت تجربیات موفق در سازمان‌های مختلف در سراسر جهان، در ایجاد حس وفاداری به برند و رضایت مشتری بسیار موفق بوده است. در کمتر از یک دهه، بیش از ۱۸۰۰ شرکت در ۷۵ کشور مختلف با نرم افزار بازاریابی اومنی چنل تاک‌دست کار کردند. تاک‌دسک برای بسیاری از شرکت‌ها از جمله آی‌بی‌ام استراتژی بازاریابی اومنی چنل را طراحی و پشتیبانی کرده است. برخی معتقدند شیوه تاک‌دسک ارائه راه‌حلی انقلابی و متمرکز بر مشتری است. با استفاده از این نرم‌افزار عملکرد سطح سازمانی هم افزایش پیدا می‌کند. استفاده از تاک‌دسک باعث افزایش بهره‌وری و سود خواهد شد.

 

 

تاک‌دسک مناسب شرکت‌های خرده فروشی

 

 

بیشتر بخوانید: راه های جذب آنلاین مشتری جدید در خرده فروشی

 

 

فرش‌دسک (Freshdesk) بهترین نرم افزار بازاریابی اومنی چنل

 

جشنواره با صرفه ترین بازار افق کوروش

فرش‌دسک (Freshdesk) بهترین نرم افزار بازاریابی اومنی چنل

 

فرش‌دسک یکی از بهترین نرم افزار های بازاریابی اومنی چنل است. این نرم افزار در بازاریابی خرده فروشی بسیار کاربرد دارد. فرش‌دسک با ارائه یک پلتفرم متمرکز همه نیازهای کانال‌های بازاریابی اومنی چنل را تامین می‌کند. فرش‌دسک در سال ۲۰۱۰ شکل گرفت. اما تا ژوئن ۲۰۱۱ همچنان نقطه ضعف داشت. این نرم افزار هندی در سال ۲۰۱۰ نزدیک به یک میلیون دلار جذب سرمایه کرد. بنیانگذاران فرش‌دسک در سال ۲۰۱۱ بر روی یک بستر ابری پلتفرم خدمات مشتری تمرکز کردند. همین موضوع باعث رشد و توسعه آن شد. فرش‌دسک در سال ۲۰۱۲ بار دیگر بیش از ۵ میلیون دلار سرمایه جذب کرد. این جذب سرمایه بسیار موفقیت آمیز بود. چراکه درآمد آن از ۱۰۰ میلیون دلار در سال عبور کرد.

حتما بخوانید  آگاهی از برند چیست | بررسی تفاوت میان آگاهی از برند و تشخیص برند

 

 

منبع: kevsbest

 

خیلی بد »»»»»»»»»»»»»» خیلی خوب
باشگاه مشتریان افق کوروش

دیدگاه‌ها

شانزده − سه =

همراه با افق کوروش

جشنواره با صرفه ترین بازار
خرید اینترنتی افق کوروش

در مجله افق کوروش

بازاریابی برای هزاره ها؛ نسل y چه کسانی هستند؟

بازاریابی نسل Y یا هزاره ها و ۵ نکته مهم که باید بدانید

شاید بارها در مورد بازاریابی هزاره ها یا همان نسل Y شنیده باشید. نسل وای یا نسل Y یا نسل ایگرگ همان هزاره ها هستند که پس از نسل X و پیش از نسل Z زاده شده‌اند. این نسل ویژگی‌های خاص خود را دارد. بنابراین استراتژی‌های بازاریابی که برای آنها به کار می‌رود، باید با تا حد زیادی مطابق با خصوصیات آنها باشد. در این مقاله از سرویس علم و تکنولوژی در مجله کوروش به بحث بازاریابی هزاره ها یا همان نسل Y و 5 نکته مهم و تاثیرگذار که در روش بازاریابی برای هزاره ها باید بدانید پرداخته‌ایم.
  • 47 بازدید
  • انتشار: 1400/09/08
استراتژی بازاریابی اومنی چنل

تجربه ترندهای استراتژی بازاریابی اومنی چنل

  ترندهای استراتژی بازاریابی اومنی چنل در سالهای اخیر بسیار گسترش پیدا کرده است ،  با افزایش نفوذ دیجیتال، بازاریابی اومنی چنل رشد و گسترش بیشتری پیدا کرده است.  مشتریان خرده فروشی تجربیات متفاوتی را از طریق این نوع بازاریابی خواهند داشت. گسترش نقاط تماس دیجیتالی، رفتار مصرف کننده را دگرگون کرده است. مشتریان بدون توجه به کانال های تعاملات (چه فروشگاه های فیزیکی، تلفن همراه و یا وبسایت های خرده فروشی) سطح خدمات یکسانی را تجربه می کنند. آن ها در طول سفر خرید خود به اطلاعات یکسانی دسترسی پیدا می کنند. علاوه بر این با تجربیات جذاب و متناسبی ...
  • 228 بازدید
  • انتشار: 1400/04/09
صنعت خرده فروشی در دوران کرونا

تاثیرات ویروس کرونا بر صنعت خرده فروشی در کشورهای مختلف دنیا

حالا دیگر یک سال است که دنیا با ویروس کرونا در ابعاد مختلف دست و پنجه نرم می‌کند، از روند زندگی مردم عادی گرفته تا بازار و صنایع مختلف از جمله صنعت خرده فروشی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای. در واقع صنایع خرده فروشی در بسیاری از کشورها شاهد تغییرات چشمگیری در آمار و ارقام بوده‌اند. البته این موضوع به خاطر تغییر در رفتار خرید مردم چندان هم دور از انتظار نبود. در این مقاله مجله کوروش نگاهی می‌اندازیم به روند تغییر سبک خرید مردم و به طبع آن تغییرات مثبت و منفی در صنعت خرده فروشی در دوران کرونا در برخی ...
  • 617 بازدید
  • انتشار: 1400/06/03