16 پیشنهاد چیدمان پک ولنتاین 1401 دخترانه و پسرانه شیک و ارزان | مجله کوروش

۱۶ پیشنهاد چیدمان پک ولنتاین ۱۴۰۱ دخترانه و پسرانه شیک و ارزان

۱۶ پیشنهاد چیدمان پک ولنتاین ۱۴۰۱ دخترانه و پسرانه شیک و ارزان


19 بهمن 1401 . زمان مطالعه: 11 دقیقه

خیلی بد »»»»»»»»»»»»»» خیلی خوب
16 پیشنهاد چیدمان پک ولنتاین 1401 دخترانه و پسرانه شیک و ارزان
کالابرگ الکترونیک

با نزدیک شدن به روز ولنتاین خیلی از ما به دنبال ایده‌های پیشنهاد چیدمان پک ولنتاین هستیم تا لوازمی را که برای هدیه دادن به کسی که دوستش داریم، آماده کرده‌ایم را به شکل جذاب‌تری کادو کنیم. قطعاً تزیین داخل جعبه کادو ولنتاین دختر و پسر نیز به اندازه خود هدیه اهمیت دارد و می‌تواند میزان شور و شوق شما برای هدیه دادن به عشق زندگی‌تان را نشان دهد. اما چطور می‌توان یک پک هدیه کادو ولنتاین زیبا طراحی کرد؟ در این مقاله از سرویس سبک زندگی در مجله کوروش می‌توانید با جذاب‌ترین پیشنهادهای روش چیدن پک هدیه ولنتاین آشنا شوید. در انتهای مقاله به سوالات متداول در مورد چیدمان پک ولنتاین دخترانه و پسرانه پاسخ خواهیم داد.

 

آخرین تخفیف 1401

 

قرار دادن گل و یک عروسک در باکس

 

قرار دادن گل و یک عروسک در باکس، بهترین ایده ساده برای هدیه روز ولنتاین

 

اگر به دنبال یک ایده ساده برای چیدمان پک ولنتاین ساده و ارزان هستید این ایده برای شماست. یکی از زیباترین و در عین حال ساده‌ترین مدل چیدمان پک ولنتاین این است که یک باکس مقوایی یا جعبه فلزی برای هدیه ولنتاین در نظر بگیرید. سپس عروسک را داخل باکس قرار دهید و چند گل مصنوعی یا گل ولنتاینی طبیعی قرمز در کنار آن بچینید.

 

گل و عروسک در باکس، بهترین ایده ساده برای هدیه روز ولنتاین

 

شاید این ایده ظاهراً ساده باشد، اما مطمئن باشید در انتهای کار آن قدر دوست داشتنی و رمانتیک می‌شود که حتماً طرف مقابلتان با دیدن این پک ولنتاینی هیجان‌زده خواهد شد.

 

قرار دادن هدیه‌های ولنتاین داخل ماگ

 

قرار دادن هدیه‌های ولنتاین داخل ماگ، جذاب‌ترین پیشنهاد چیدمان پک ولنتاین

 

اگر هدیه‌هایی که برای ولنتاین خریداری کرده‌اید کوچک هستند، می‌توانید از این ایده خلاقانه برای چیدمان پک ولنتاین استفاده کنید. یکی از جذاب‌ترین پیشنهاد‌های چیدمان پک ولنتاین استفاده از «ماگ» است.

برای قرار دادن هدیه ولنتاین داخل ماگ بهتر است یک ماگ قرمز یا طرح عاشقانه را انتخاب کنید. سپس می‌توانید داخل ماگ را از انواع شکلات و آبنبات پر کنید. در انتها می‌توانید یک شاخه گل، یک عروسک کوچک و یا حتی چند قلب با دسته چوبی داخل ماگ و یک کارت پستال ولنتاینی قرار دهید تا جلوه زیباتری پیدا کند.

 

قرار دادن هدیه‌های ولنتاین داخل ماگ

تخفیف شوینده های افق کوروش

 

برای اینکه چیدمان پک ولنتاین شما جذاب‌تر شود، می‌توانید مقداری اسفنج در ماگ قرار دهید. سپس همه شکلات‌ها را به سیخ چوبی بچسبانید و داخل اسفنج فرو کنید. با این پیشنهاد چیدمان پک ولنتاین کادوی شما بسیار شکیل‌تر و بزرگ‌تر به نظر می‌رسد.

 

هدیه‌ ولنتاین در ماگ، جذاب‌ترین پیشنهاد چیدمان پک ولنتاین

 

به عنوان یک ایده دیگر برای چیدمان هدیه ولنتاین در ماگ می‌توانید شکلات‌های توپی شکل قرمز را داخل سیخ چوبی فرو کنید و سپس آن‌ها را به همراه یک کاغذ کادو سبز رنگ همانند یک دسته گل تزیین کنید. حال می‌توانید این دسته شکلات جذاب را با یک قلب اکلیلی زیبا داخل ماگ قرار دهید و آن را به عنوان کادو ولنتاین به کسی که دوستش دارید، هدیه دهید.

 

استفاده از باکس مخصوص گل برای چیدمان باکس ولنتاین

 

استفاده از باکس مخصوص گل برای چیدمان باکس ولنتاین

 

به عنوان پیشنهاد چیدمان پک ولنتاین می‌توانید هدیه ولنتاین امسال را داخل باکس‌های مخصوص گل قرار دهید. از آنجایی که این باکس‌های بدون درب طراحی شده‌اند، موجب می‌شوند تا کادوی ولنتاین شما هیجان انگیزتر به نظر برسد.

برای تزیین این پک عاشقانه ولنتاین بهتر است چند گل، شکلات یا قلب تزیینی نیز داخل باکس قرار دهید و بیشتر از رنگ‌های قرمز و صورتی استفاده کنید.

 

استفاده از بادکنک قلبی برای تزیین داخل جعبه کادو ولنتاین

 

استفاده از بادکنک قلبی برای تزیین داخل جعبه کادو ولنتاین

 

یک ایده خلاقانه برای چیدمان پک ولنتاین این است که از بادکنک قلبی شکل مخصوص ولنتاین در میان کادوهای ولنتاین استفاده کنید. این کار موجب می‌شود تا هم کادوی شما جلوه بیشتری پیدا کند و هم دوست داشتنی‌تر به نظر برسد.

برای این کار بهتر است که بادکنک ولنتاینی را در وسط باکس ولنتاین قرار دهید. سپس شکلات‌ها را به صورت عمودی و با کمک سیخ چوبی دور تا دور آن بچینید.

 

قرار دادن عروسک ولنتاین در میان شکلات

 

قرار دادن عروسک ولنتاین در میان شکلات بهترین پیشنهاد چیدمان هدیه ولنتاین

 

یکی دیگر از روش‌های چیدمان پک هدیه ولنتاین دختر و پسر، قرار دادن عروسک ولنتاین در میان انبوهی از شکلات‌های قلبی ولنتاینی است. برای این مدل جعبه و پک کادو ولنتاین باید عروسک را داخل باکس قرار دهید، سپس اطراف آن را با شکلات‌های قلبی شکل کوچک و بزرگ پر کنید.

به عنوان پیشنهاد چیدمان پک ولنتاین می‌توانید در کنار شکلات از چند شاخه گل رز نیز در کنار شکلات‌ها استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم مقاله راهنمای انتخاب گل ولنتاین را هم بخوانید.

 

بسته‌بندی کردن لوازم آرایشی و بهداشتی در یک حوله

 

قرار دادن لوازم آرایشی و بهداشتی داخل حوله یک پیشنهاد متفاوت برای چیدمان پک ولنتاین

 

یک پیشنهاد متفاوت برای چیدمان پک ولنتاین هدیه دختر و پسر. اگر برای ولنتاین امسال لوازم مراقبت از پوست و بدن تهیه کرده‌اید، می‌توانید به جای خرید باکس همه این لوازم را داخل یک حوله قرمز یا صورتی زیبا بپیچید. برای این کار باید حوله را تا کنید و لوازم را داخل آن بچینید. سپس حوله را دور لوازم جمع کنید و دور حوله را با یک روبان قرمز ببندید.

این چیدمان پک برای کادو ولنتاین زنانه و کادو ولنتاین مردانه کاربردی است.

 

تزیین داخل جعبه کادو با کاغذ رنگی

 

تزیین داخل جعبه کادو با کاغذ رنگی یک ایده ساده برای هدیه روز ولنتاین

 

اگر دوست دارید پک هدیه ولنتاین امسال را داخل باکس بچینید، برای پر کردن داخل باکس ولنتاین و تزیین پک ولنتاین دختر و پسر می‌توانید از کاغذ رنگی استفاده کنید. برای این کار بهتر است از کاغذ رنگی قرمز و سفید استفاده کنید.

کاغذ رنگی‌ها را با کمک کاتر و خط‌کش به صورت نوارهایی باریک و بلند یا مربعی برش دهید. سپس داخل باکس را پر از کاغذ رنگی کنید و پک هدیه ولنتاین را روی این کاغذ رنگی‌ها بچینید.

 

پر کردن نیمی از باکس ولنتاین با گل

 

پر کردن نیمی از باکس با گل، زیباترین پیشنهاد چیدمان پک ولنتاین

 

اگر به دنبال یک ایده خاص و زیبا برای جعبه و پک کادو ولنتاین برای دوست یا همسرتان هستید، پیشنهاد می‌شود یک باکس را به صورت نیمه با گل‌های قرمز و سفید تزیین کنید. سپس می‌توانید در نیمه دیگر باکس نیز پک هدیه، شکلات، عروسک و هر چیز دیگری که دوست دارید را قرار دهید.

 

استفاده از باکس چوبی جالب‌ترین پیشنهاد چیدمان پک ولنتاین

 

استفاده از باکس چوبی جالب‌ترین پیشنهاد چیدمان پک ولنتاین

 

برای جعبه کادو ولنتاین مردانه می‌توانید به جای باکس‌های مقوایی از باکس‌های چوبی استفاده کنید. معمولاً این باکس‌ها با دستگاه لیزر آماده می‌شوند و شما می‌توانید حتی برای تهیه آن‌ها طرح موردنظر خودتان را به هر شکلی که دوست دارید لیزر کنید. سپس داخل باکس را پر از پوشال‌های رنگی قرمز کنید و آن را با شکلات، کادو و قلب‌های قرمز پر کنید.

 

تقسیم کردن باکس پک ولنتاین به دو فضای مجزا

 

تقسیم کردن باکس به دو فضای مجزا یک ایده خلاقانه برای چیدمان پک ولنتاین

 

اگر دوست دارید چیدمان پک ولنتاینی شما فوق‌العاده مرتب و خاص باشد می‌توانید از باکس‌های دو تکه برای چیدن پک ولنتاین دخترانه و پسرانه استفاده کنید. در صورتی که به این نوع باکس‌ها دسترسی ندارید، می‌توانید با کمک یک تکه مقوای تا شده باکس را به دو قسمت مجزا تقسیم کنید.

سپس می‌توانید هدیه را در یک قسمت آن قرار دهید و بخش دیگر باکس را با گل و شکلات‌های قلبی پر کنید.

 

تزئین شکلات و هدایای ولنتاین با عروسک

 

تزئین شکلات و هدایای ولنتاین با عروسک

 

یک ایده راحت و جذاب برای تزیین هدیه ولنتاین این است که به جای قرار دادن شکلات و عروسک ولنتاین در یک باکس همه شکلات‌ها را به عروسک نصب کنید. برای این کار می‌توانید یک کاغذ کشی یا کاغذ رنگی قرمز یا صورتی انتخاب کنید.

سپس همه شکلات‌ها را به یک سیخ چوبی وصل کنید و درست مثل یک دسته گل در وسط کاغذ کشی را یا رنگی بگذارید و آن را طوری ببندید که شکلات‌ها از زیر نیفتند. سپس شکلات‌های تزیین شده را در قسمت پشت عروسک قرار دهید و با کمک یک روبان آن‌ها را به گردن عروسک وصل کنید و خوب محکم کنید.

در انتها عروسک شما باید بالاتر از دسته شکلات‌ها قرار بگیرد و می‌توانید آن را مثل دسته گل بگیرید و به کسی که دوستش دارید هدیه دهید. برای تزیین این هدیه ولنتاین می‌توانید از بادکنک‌های کوچک و قلب‌های کوچک و بزرگ نیز استفاده کنید تا جلوه هدیه ولنتاین شما زیباتر شود.

 

ساخت و تزیین جعبه کادو ولنتاین با کمترین هزینه

 

ساخت و تزیین جعبه کادو ولنتاین با کمترین هزینه

 

برای تزیین باکس ولنتاین حتماً نباید هزینه جداگانه‌ای برای باکس پرداخت کنید. می‌توانید برای صرفه جویی در هزینه‌ها و همچنین خوشحال کردن عشقتان خودتان دست به کار شوید و یک باکس ولنتاینی بی‌نظیر تهیه کنید.

شما می‌توانید با استفاده از کمی خلاقیت در نحوه چیدمان باکس ولنتاین آن را تبدیل به زیباترین کادو کنید و با این کار عشقتان را سورپرایز کنید. برای این کار باید یک کارتن در اندازه مورد نیاز تهیه کنید.

سپس درب کارتن را جدا کنید. با استفاده از کاغذ کادو یا کاغذ رنگی تمام سطح بیرون و داخل کارتن را بپوشانید. برای این کار بهتر است از چسب مایع استفاده کنید تا چسب در بیرون کار مشخص نشود.

پس از تکمیل باکس مقداری پوشال داخل آن بریزید تا جلوه زیباتری پیدا کند. حال می‌توانید محتویات باکس ولنتاین را با سلیقه خودتان داخل آن قرار دهید. اگر برایتان سوال ایجاد شده که داخل جعبه کادو چی بریزیم، می‌توانید از شکلات‌ها و آبنبات‌های رنگی، عروسک‌های کوچک، آدامس با بسته‌بندی جذاب، قهوه، کارت پستال ولنتاینی و یا حتی دونات یا کوکی ولنتاین که خودتان در خانه تهیه کرده‌اید، باکس ولنتاین را پر کنید.

معمولاً برای تزیین داخل جعبه کادو ولنتاین برای پسر بهتر است از رنگ‌ها و کادوهایی استفاده کنید که برای مردها جذابیت بیشتری دارد. پیشنهاد می‌شود برای تزیین باکس ولنتاین برای پسر از قهوه، شکلات و شیرینی‌های خانگی استفاده کنید.

 

با چیدمان پک ولنتاین هدیه شما جلوه زیباتری پیدا می‌کند

 

در این مقاله سعی کردیم تا با ارائه چند پیشنهاد چیدمان پک ولنتاین به شما کمک کنیم هدیه‌ ولنتاین برای دختر و پسر را زیباتر و شکیل‌تر از همیشه آماده کنید. به کار بردن ایده خلاقانه برای چیدمان پک ولنتاین موجب می‌شود تا هدیه شما جلوه بیشتری پیدا کند و زیباتر به نظر برسد.

 

سوالات متداول

 

سوالات متداول در مورد چیدمان پک ولنتاین

بهترین پیشنهاد چیدمان پک ولنتاین چیست؟

 

به عنوان پیشنهاد چیدمان پک ولنتاین می‌توانید انواع شکلات، آبنبات و هدیه‌های کوچک ولنتاین را داخل یک ماگ قرار دهید.

 

یک ایده خلاقانه برای چیدمان پک ولنتاین ست لوازم بهداشتی چیست؟

 

به عنوان ایده خلاقانه برای چیدمان پک ولنتاین می‌توانید ست لوازم بهداشتی را داخل یک حوله قرار دهید و به جای باکس از حوله استفاده کنید.

 

ساده‌ترین ایده چیدمان پک هدیه ولنتاین دختر و پسر چیست؟

 

یکی از روش‌های چیدمان پک هدیه ولنتاین دختر و پسر، قرار دادن عروسک ولنتاین در میان انبوهی از شکلات‌های قلبی ولنتاینی است.

 

تخفیفات افق کوروش